BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #52313 przez Mirella
Ze masz się oszczędzać, a takie rzeczy się zdarzają..... No bo się oszczędzaj, i w ogóle idź na zwolnienie jak możesz, wbrew pozorom początek ciąży jest najtrudniejszy chociaż brzuch lekki ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52324 przez angellika1
Potwierdzam słowa Mirelli idz na L4 ja leniuchuje do początku lutego czyli końcówka 12tc :) A też miałam plamienia i takie tam....
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52339 przez Diana
Dziewczyny gdzie można wpisać ten tekst co jest pod obrazkiem bo ja też bym chciała coś napisać a nie wiem gdzie??? :unsure: :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52350 przez MagdaM
Hej
U mnie masakra. Wogole nie ciazowo ale sie troche zdolowalam. U rodzicow jest pies i tez niby mial byc specjalnie traktowany i nie moze sam siedziec, ale sie nauczyl i jest ok. No a ja podczytuje forum tych psow co bierzemy i... masakra!! Ci ludzie nie pracuja, nie ucza sie tylko siedza w domu z psami. Bo one na moment same zostac nie moga... Jestem przerazona...Poczytalam milion ksiazek o tej rasie, pytalam hodowcow i nie ma tak, wiec nie wiem czy to oni wydziwiaja i tak rozpuszczaja psy, czy to poprostu fakt i niestety rasa nie dla nas... :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52352 przez gosiak
Diana napisał:

Dziewczyny gdzie można wpisać ten tekst co jest pod obrazkiem bo ja też bym chciała coś napisać a nie wiem gdzie??? :unsure: :(




chodzi Ci o tekst pod awatarem? jak tak to wejdź - profil - mój profil i w miejscu Tekst osobisty -wpisz co tam chcesz, no i na końcu zapisz zmiany:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52354 przez Diana
Dziękuję Gosiak, zrobiłam jak mi napisałaś więc teraz sprawdzam :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52355 przez Mirella
Iii tam, Magda, bez paniki ;) Pies jak pies, żaden nie lubi być sam, ale jak musi to się nauczy, no przeciez nie padnie z samotności prawda?
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52356 przez MagdaM
Mirella no z tego co czytam to padnie... Ja nie wiem, im wiecej czytam tym bardziej utwierdzam sie w tym, ze Ci ludzie grubo przesadzaja... To nikt nie powinien miec psa :huh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52357 przez gosiak
Diana napisał:

Dziękuję Gosiak, zrobiłam jak mi napisałaś więc teraz sprawdzam :)



nie ma za co Diana ;)
no widzę że się udało ;) ;)
a strzał na bank będzie złoty :blink:

Magda ja myślę tak jak Mirella jak go nauczycie troszkę samotności to nic mu nie będzie, i nie czytaj tyle bo w necie to naprawdę ludzie czasem głupstwa wypisują :angry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52358 przez Diana
No i się udało jeszcze raz dziekuję Gosiak :kiss: :kiss: :kiss:

MagdaM a co do zachowania ras psów to często się sprawdzają ale ja z doświadczenia wiem, ze różnie bywa i że bardzo dużo zależy od wychowania i jak zaczniesz od małego to wszystkiego nauczysz swojego pieska!!! Z opisów West Terierów wynika że są chałaśliwe a ja nie zauważyłam, zeby moja sunia mocno chałasowała w pewnych sytuacjach to wiadomo jak każdy pies. A zostawiam ją samoą w domu na 8 godzin to po prostu śpi bo tak była przyzwyczajona od małego.
Tylko nie daj się zwieść niewinnej mordce twojego szczeniaka, i nie myśl sobie, że jeszcze za wcześnie na tresurę bo jak dorośnie to będzie dużo trudniej!!! :)
I przyzwyczajaj stopniowo do zostawania w domu, na początek możesz zostawiać włączone radio lub TV to będzie myślał ze ktoś jest. I możesz zostawiać na legowisku coś ze swoim zapachem (jakąś koszulkę czy coś). Życze powodzenia!!!
Moja Daisy uwielbia oględać TV, programy o zwierzętach i reklamy, czasem potrafi pół filmu obejżeć!!! Czeka cię Madziu sporo śmiechu i radości z psiekiem ;) :) :side:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52362 przez MagdaM
gosiak :)
Diana dziekuje za wskazowki!! :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52369 przez Iwonka
Angel82 dziś jest mój 28dc z 30, dziś test z jedną krechą ale jeszcze i tak mam nadzieję:) i temp ładniutka 37,1 :) A w piątek lub sobotę się okaże:) jakiś dobry nastrój mam dzisiaj :)

Lacryjka ja też wiem co znaczy wizyta u pseudo lekarza , masakra tylko nagrać i gdzieś wysłać trzeba uzbroić się w cierpliwość i uderzyć gdzie indziej
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52373 przez Marta M
Tak mi sie palilo do zrobienia tej bety, zeby sprawdzic czy wszystko ok i teraz chyba zaluje...bo jeszcze bardziej sie stresuje...

W poniedzialek miala 13 255, dzis po 48 godzinach 17 017

Przyrost powinien wynosic 66% caly czas, czy tylko na poczatku ciazy? Bo ja jestem wedlug daty ostatniej miesiaczki w 6t3d ciazy.....myslicie ze jest ok czy cos nie tak?
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #52378 przez Mirella
Myślimy, tzn. ja, że bez sensu wariujesz, ale to jest norma na początku ciąży :)
Marta, to teraz krótko i bez owijania, jak ma byc dobrze to będzie, a jak coś ma pójść nie tak (tfu tfu splunąć i odpukać!!!) to na tym etapie i tak nic nie poradzisz. Jedyne co możesz to dbać o siebie i swój dobry humor, to ważne.
A co do bety nie pomogę, nigdy nie robiłam, nie mam pojęcia o co w niej chodzi. Mogę tylko po raz kolejny powtórzyć, mojej koleżance po in vitro nie przyrastało, lekarz mówił że nie chce robić nadziei, że raczej nic z tego nie bedzie, a jej synek już całkiem ładnie mówi :) Także beta nie wyrocznia ;)


A co do piesków to przypomniało mi się, że kiedyś przyszliśmy do domu a nasz pies leży na łóżku i ogląda eurosport :) Musiał zahaczyć łapą o pilota jak wskakiwał na łóżko, ale śmiechu było ho ho ho :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52379 przez Diana
MartaM ja nie wiem, ale na pewno zaraz dziewczyny ci coś na ten temat napisza.
A tak na marginesie to ile kosztuje beta?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl