BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #52820 przez angel82
Droga Mirello, święte słowa "Ja sobie wpadnę".
Chyba dziś częściej zachodzą kobiety, dla których to wpadka. To niesprawiedliwe....

Moja mama przywitała mnie dziś wiadomością, że kuzynka (28 lat - panna) jest w ciąży z 40 letnim gościem. Po prostu paranoja.
I wesele córki innej kuzynki, na które wybierała się w następnym roku się przyspieszy, bo... Córka tej innej kuzynki też spodziewa się dzidzi.

Tej drugiej, życzę jak najlepiej. W końcu i tak będą oboje kochali dzidzie.
A ta pierwsza... latawica...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52822 przez gosiak
to ja chyba jutro aż szybciej wstanę żeby zobaczyć jak tam Wasze testy:) ajć trzymam kciuki i nie puszczam, no Iwonka a ten Twój śluz to dziwnie tak biały ja jak mam to przezroczysty, więc Twój może oznacza właśnie fasolinkę :lol: myślę że Ty Iwonka będziesz następną której na listę trzeba będzie wpisać nieaktualne :lol: :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52823 przez angel82
Iwonko, dziękuję za pociechę. Życzę ci dwóch kreseczek z całego serca. Ja jednak się nimi tym razem nie powalę.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52825 przez Iwonka
widzisz angel82 takie już jest życie Ci którzy nie chcą to mają a którzy pragną kochają nie mają u niektórych co rok to prorok ehhhh szkoda słów w ogole nie ma sprawiedliwości
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52827 przez Marta M
Chyba sie troche pogubilam...Ty Iwonka testujesz i kto jeszcze? ;) Nikusia? Angel?
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52828 przez Iwonka
Ja ,Mała Angel a czy Nikusia to nie wiem.
Wydaje mi się że piersi sporo się powiększyły mężowi też tak się wydaje i widać że jak stanik ściągnęłam to aż odciśnięte dookoła . oj jo jojj ale strach przed jutrem boję się jak cholera jak nigdy
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52833 przez Mirella
Iwonka, skoro się boisz jak nigdy to i wynik może byc jak nigdy :D

Angel a tak na dobrą sprawę to co Cię zbulwersowało? że panna, czy że z 40 latkiem?

Powiem Wam że ja już na drugie tak intensywne starania w sensie pilnowania dni i samoobserwacji to bym nie miała ani siły ani wytrwałości ani nerwów. No i po ciąży nie mam żadnych objawów niczego, ani owulacji nie czuję, a kiedyś czułam, jak Klaudia powstawała to tez wiedziałam kiedy jajeczko zeszło, nawet mężowi powiedziałam, że źle wycelowaliśmy :) ani nie czuję zbliżającej się @, normalnie nic, zero objawów. Dlatego tak mówię, że czekam aż wpadnę, to bardziej pewne niż że się wystaram :) no i o Klaudię dłuuugo się starałam, mam nadzieję że wpadnę szybciej ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52834 przez nikusia1988
Nie, nie :) Ja nie :) Ja czekam dalej... i jutro 2 raz temperaturkę zmierzę :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52836 przez gosiak
nie bój się Iwonka...każda z nas staraczek przechodzi to co miesiąc...ja 2 ostatnie cykle podchodzę do tego tak że jak nie ten cykl to następny i może ciut mniejsze jest rozczarowanie bo kiedyś człowiek był głupi myślał że jak raz bez gumki zadziała to na bank będzie fasolka a tu nie..nie tak prosto jak widać:( ale mniemy nadzieję że którejś z Was jutro się powiedzie, no przecież musi, także trzymam kciuki za Was dziewczyny , a Nikusia to ciekawe co tam u Niej, jak tam jej @ , chyba poszła wont :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52837 przez Marta M
Aj Iwonka...mnie maz tez mowil, ze piersi mam wieksze...choc sa takie malutkie..:):) I fasolka byla, tazke mam nadzieje ze u Ciebie tez jest :):)

Spieszcie sie, bo na wrzesien musi nas byc wiecej, a przynajmniej parzysto :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #52839 przez wiola
Dziekuję 2 osobą z tego forum które mi pomogą ,i odezwaly się na moją pocztę po mojej prosbie,bardzo dziękuje,sprawiły ze dzieci będą miały co jesc....,macie wielkie serca, :) :) :)i nie przeszły obojętnie obok mojego apelu.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52840 przez gosiak
nikusia1988 napisał:

Nie, nie :) Ja nie :) Ja czekam dalej... i jutro 2 raz temperaturkę zmierzę :D






dziewczyno podziwiam Twoją cierpliwość, ja choć nigdy bety nie miałam to chyba bym się skusiła :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52843 przez nikusia1988
Ale po co na bete mam iść jak mam niską temp i nawet ona nie wskazuje na ciaze... jezeli na dniach bedzie wyzsza to zrobie testa :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52848 przez angel82
Nikuś masz stalowe nerwy :)
Mirello, bo ta moja kuzynka to taka siksa. Raz na lewo raz na prawo :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52854 przez Iwonka
no nikusia ma nerwy stalowe ja już też leciałabym na bete Gosia ja w ostatnim cyklu też tak mówiłam że jak nie teraz to następnym razem a teraz czuję się jakbym szła na egzamin heheheh
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl