BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #52589 przez bewipo
Dzwoniłam do lekarza, kazała mi tylko ten duphaston zwiększyć dawkę i brać 3x1, a jak coś jeszcze będzie się dziać to umawiać się na wizytę. Może to było po cytologi, bo jej wziernik pękł "we mnie" i może mnie zadrasnął. Lepiej dmuchać na zimne.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52591 przez Asik
Gosia :) co do delikatności to prawda :) ja wprawdzie od samego początku do mężczyzny chodzę ale moja mama zmuszona była iść do kobitki i baaardzo niemiło wspomina wizytę.ale pewnie nie każda kobieta gin jest niedelikatna :D

Magduska no to szykuj się do kolacyjki i zaczynaj przytulanko :D

Bewipo bardzo mozliwe że cos tam drasnęło Cię w śroku i to tzw stara krew się wydostala :D
najważniejsze że tylko na tym się skończyło :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52592 przez magduska
gosiak ja chodze do faceta ginekologa i jestem bardzo zadowolona,i na jego temat slyszalam bardzo duzo pozytywnych opini,wszystko bedzie dobrze,trzymam kciuki :-)))
choc wizyta kosztowala 180 zl,wiec nie malo,ale mam pocieszenie,ze u nas w kielcach sa jeszcze drozsi lekarze,ktorzy biora okolo 250 zl i wiecej
a dzis ide na kolejne usg,wiec zobaczymy co dalej,ale boje sie juz w ynikow cytologiii:-(((
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52599 przez gosiak
magduska napisał:

gosiak ja chodze do faceta ginekologa i jestem bardzo zadowolona,i na jego temat slyszalam bardzo duzo pozytywnych opini,wszystko bedzie dobrze,trzymam kciuki :-)))
choc wizyta kosztowala 180 zl,wiec nie malo,ale mam pocieszenie,ze u nas w kielcach sa jeszcze drozsi lekarze,ktorzy biora okolo 250 zl i wiecej
a dzis ide na kolejne usg,wiec zobaczymy co dalej,ale boje sie juz w ynikow cytologiii:-(((






No ja idę na NFZ bo słyszałam że mimo iż NFZ to lekarz super ma podejście do pacjenta a poleciłam mi go bratowa której On prowadził ciążę i była zadowolona...no ja też będę robić cytologię i też się strasznie boję tych wyników:(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52611 przez magduska
ja niestety na kase zdowia nie mam zadnego porzadnego ginekologa,wiec wole zaplacic i miec spokojna glowe,na zdrowiu nie ma co oszczedzac,zobaczymy co dzisiaj wyjdzie mi na usg :-))
a na cytologie bede musiala sobie poczekac troszke chyba z tydzien na wynik
dobra uciekam dziewczynki,wpadne dopiero wieczorkiem i powiem wam co i jak
trzymajcie kciuki
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52646 przez Mirella
a do mnie wczoraj wieczorem przylazła @ małpa jedna, wrrrrrrrrr
no ale może i dobrze zrobiła bo ja mam milion badań zaległych których nie zrobiłam, no to może zrobię zanim o drugim dziecku bardziej dynamicznie pomyślę.....

Mnie się wydaje że delikatność wcale nie zależy od płci tylko od nastawienia lekarza do pacjenta, pacjentki w tym wypadku :)

Tak poza tym to nic mi się nie chce, mam normalną zapaść jak to na @ i gdyby nie Klaudia to bym z łóżka za nic nie wylazła.

A tak poza wszystkim to potrzebuję przepis na sos pieczarkowy, tylko taki żeby wszystkim gały wywaliło, macie?
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #52653 przez Mała
Ja @ mam dostać jutro(30 dc), ale może być też poślizg do poniedziałku(33 dc). Natomiast zastanawia mnie brązowe plamienie 27 dc, ale takie tyci tyci. Ja czasem mam plamienie przed @, ale wówczas jest ono do samej @. Ból owulacyjny miałam 30-31. 12, myślicie, że to plamienie to mogło być zagnieżdżenie?
Chyba,że się coś pochrzaniło przez to leczenie grzybicy :(

Trzymam kciuki, żeby piątkowe @ nie przyszły.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52662 przez Iwonka
Mała trzymam kciuki za to żeby nie było @ :)

Wiem wiem marudzę, ale znowu mnie brzuch pobolewa tak jak zawsze na @, tylko zastanawiają mnie te cyce bo nigdy aż tak nie bolały i czuję takie nabrzmiałe jak nigdy hmmm no i ciągle spać ziewam i ziewam masakra niech ten dzień się skończy
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52681 przez bewipo
Mała jak ty na grzybicę się leczysz to uważaj co i jak bo to są bardzo inwazyjne leki, zwłaszcza jak jakieś tabletki bierzesz.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52683 przez gosiak
No masakryczny dziś dzień na spanie ja też chodze jak jakaś naćpana nic mi się nie chce :( nawet pralki mi się nastawic nie chce jak siadłam przed tv tak przykleiłam się do fotela i ciężko za cokolwiek się zabrać, a czeka mnie szorowanie łazienki, potem obiad...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52787 przez Marta M
Prawie 18 a ja dalej w pizamie..dzis u mnie totalny kryzys...chce mi wnetrznosci wypluc...jestem zmeczona tym naciaganiem nad kibelkiem...i tym ze wszystko mi smierdzi...:(:(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52791 przez gosiak
Marta bidulko, dasz radę jeszcze troszkę się pomęczysz a potem już będzie dobrze:) nie wiem jeszcze jak to jest cały dzień mieć takie mdłości, ale wyobrażam sobie jak to jest jak naciąga na wymioty;/ ale to wszystko dla dzidzi tzn przez to że Ona się w Tobie rozwija i troszkę musisz się pomęczyć...trzymaj się

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52802 przez wiola
Witajcie do was też zwracam sie z prosbą o pomoc,potrzebuję jedzenia,proszę miejcie serce i pomóżcie choc kto nie był głodny nie wie,jak to jest ,proszę zajrzyjcie do mam sierpien 2010 na strone 403,tam opisałam ,bede wdzieczna za kazda pomoc ,czy pieniązki czy paczka,czekam na prywatną wiadomosc,pomóżcie. :( :( :( :( :( :( :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52815 przez angel82
Witam,

Kurcze, ale naskrobałyście od wczoraj :) Ciężko nadrobić.

Ja niestety zauważyłam dziś po południu różowawy (bardziej biały) śluz :( Pewnie ta głupia @ w nocy przyjdzie. Będę się znowu jutro męczyć.
Ale za Was nadal trzymam kciuki. Nikusia, Iwonka, Mała oby do was nie zawitała przez następne 9 mies.

Pzdrawiam...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52818 przez Iwonka
angel82 taki śluz nie zawsze oznacza @ przecież mogą występować plamienia nie smutaj się jeszcze.
A ja normalnie mam stracha przed jutrem heh ja mam ciągle śluz biały jak śnieg a w ostatnim cyklu już pojawiała się chyba krew nie pamiętam dokładnie czy to w dzień @ czy szybciej,
w każdym bądź razie jak zdejmę stanik to cyce chyba mi odlecą tak bolą
No ciekawe ile jutro nowych testów wkleimy żeby pochwalić się II kreseczkami mam nadzieje że będzie ich duuuuuuużo
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl