BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #52941 przez bewipo
Iwonka, pewnie, że się liczy. Powtórz za dwa dni będzie ładniej widać :) Buziaczki :*
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #52945 przez nikusia1988
Iwonka ty szczęściaro! :) Ja nawet cień cienia cienia nie widziałam :D Gratuluję!!!
Ciekawe co z następnymi dziewczynami...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #52948 przez Asik
No ciekawe :) a jaka tempka u Ciebie Nikusia? mierzyłas czy zapomniałas :unsure:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #52951 przez nikusia1988
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #52957 przez Asik
hmm... a mierzyłas o tej samej porze czy dzisiaj wczesniej ?

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #52964 przez nikusia1988
Też gdzieś wczoraj było ok 8.30 tak jak dzisiaj
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #52967 przez Iwonka
czytam wiadomości od was i łzy w oczach heheh jeszcze nie dziękuję zobaczymy czy będzie jutro i po jutrze :) chyba codziennie będę robić hehehe testów dużo mam :D gapie się co chwile w ten test hehe
A najlepiej bo od razu za lapka chwyciłam a mąż mówi a co ty robisz no to mówię że muszę wam napisać a on zwariowała heheheh
Aż z tego wszystkiego apetyt straciłam i też krzyczał że nie jem ojj on to się ze mną ma :)
o 10 mam klientkę a mi łapy latają jak szalone a to będzie precyzyjna robota bo będę rzęsy przyklejać 1do 1
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #52969 przez Iwonka
a reszta dziewczyn zaspała czy coo wstawajcie i piszcie co tam

ja już bym najlepiej na bete poleciała ale nie mam jak dzisiaj
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #52971 przez ilona
Iwonka to walnij przed tym zabiegiem meliskę :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #52980 przez kinia0094
U mnie niestety nic, ale trzymam kciuki za reszte.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #52987 przez Agusia83
Dziewczynki, czyli, szykuja nam sie kolejne fasolki :) fantastycznie..
Iwonka, nie wiem jakie masz testy...ja mialam quick view (czy jakos takm sie pisze ;) ) i kreseczke mialam baaaaaaaaardzo delikatna...a jak kupilam bobo test, krecha byla duzo wyrazniejsza....zreszta pokazwyalam ja na forum....
na pewno bedzie dobrze...i kolejna dziewczynka na wrzesien bedzie,,, :)
...a ja mam ogromnego stresa....bardzo sie martwie...
wiecie, ze mam lekkie plamienia i zazywam duphaston....
wczoraj (przepraszam, ze tak prosto z mostu) jak robilam kupe....chyba za bardzo sie wysililam i na papierze zobaczylam krew...rece mi sie trzesly i lzy naplynely do oczu....
od tamtej pory nie ruszam sie z lozka...tylko na siusiu...przyrzekłam sobie, ze bede ciagle lezec....i sie tylko modle by bylo dobrze...
w poniedzialek ide na bete...oby sie odpowiednio podniosla...a za tydzien w piatek lub w sobote pojde na usg.... :( :( :( :(
naprawde chce myslec, ze bedzie dobrze...blagam, podtrzymajcie mnie na duchu...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #52988 przez Mała
Iwonka super :)

Ja jeszcze poczekam, bo 11.01 miałam lekkie plamienie i jeśli miała to być implantacja to najwcześniej 18.01 coś by wyszło.Dziś pora na @, ale póki co ciiicho i piersi dały o sobie znać.

Agusia83 pewnie, że będzie dobrze, dbaj o siebie, odpoczywaj i uszy do góry :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #52990 przez bewipo
Agusia nie martw się proszę. Ja miałam wczoraj rano i wieczorem brązowy śluz, więc wczoraj też cały dzień panika, łzy w oczach i stres jak nie wiem. Też biorę duphaston, a niestety muszę w pracy siedzieć, a wolałabym w łóżeczku poleżeć... Mam nadzieję, ze będzie dobrze i codziennie modlę się żeby wszystko było ok. A też strasznie się boję... Trzymam kciuki za ciebie i za siebie. I mam nadzieję że będzie dobrze.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #52995 przez Agusia83
bewipo, kochana, dziekuje za pocieszenie...wiem, ze jestesmy w podobnej sytuacji...bo tez masz plamienia...
ja ich mam naprawde bardzo malo...ale ogromnie sie przestraszylam, gdy zobaczylam krew...tyle, ze ona nie leciala ciagle, tylko wowczas jak sie porzadnie skupilam...wiec to chyba przez parcie....
dziwie sie, ze lekarz nie dal Ci zwolnienia...mnie od razu, jak tylko uslyszala o plamieniach...chociaz, ze byly minimalne...
Bede sie za Ciebie modlic i za wszystkie dziewczynki, ktore obecnie sa zafasolkowane by ciaza przebiegla bez problemow....i oczywiscie za dziewczynki, ktore marza o fasolkach :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #52997 przez magduska
agusia83,bewipo bedzie dobrze,trzymam za was kochane kciuki,lekkie plamienia przeciez wcale nie musi swiadczyc o czyms zlym,napewno wszystko ok,glowa do gory :-))) ;-))))

no,no iwonka juz mozna po ciuchutku gratulowac fasolki,kup sobie dzis bobo testa i jutro rano strzel testa i zobaczysz II kreche,powodzenia :-)))

a ja testuje teraz metode co dwa dni,w koncu musze cos zalapac,oby ten miesiac byl adla mnie szczesliwy :-)))
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl