BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #590470 przez Mirella
No to najpierw mój zaległy post który bałaganu narobił (Ilonka, dziękuję za kopię :kiss: )

Uuu, Ilonka sama się dubluje, znaczy forum pada

To u mnie podobnie, bez fajerwerków, pierścionek razem wybieraliśmy, ale klęknąć klęknął, inaczej by się nie liczylo

czy Wy mi chcecie wmówić że zrobienie stu ciastek z kremem, nawet okrągłych i fikuśnych to jest problem dla cukierni????? jaja sobie ze mnie robicie i tyle.

Anoda, no ja rozumiem że nie dla mojej sklerozy to napisałaś, ale i tak się cieszę że to zrobiłaś, bo ja dziś taka zakręcona, no i nie spodziewałam się że dziś wybiorą, że pewnie bym nie włączyła telewizora. Ale powiem Wam że ten papież chociaż mało przystojny to jakoś pozytywnie wygląda, podoba mi się.

Gosia, kurcze, a ja dziewuszkę u Ciebie obstawiałam, pamiętam, do kitu jestem, niech bidol wraca i wróży, ja więcej nie będę, basta. A Tomuś to śliczne imię, jest u mnie na drugim miejscu





A teraz całkiem na świeżo mówię, że Maja jest boooska, Marta dziękuję, że pomyślałaś o takich sierotach jak ja, chociaż nie wykluczam, że widziałam Cię na fb :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #590471 przez ferritka
A ściągnął wszystkie odcinki prison breaka- pamiętacie :blush: B) kurcze, dobry serial :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mirella, Mirella nie gadaj, bo mnie obiecałaś, że powróżysz i nie ma wykrętów bo obiecałaś :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #590476 przez Mirella
Ferritka, ale ile to warte jak ja ostatnio nie trafiam ani trochę? Straciłam moc czarowania, a jeszcze sobie fasolki nie wyczarowałam, nie wiem co to będzie :(
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #590477 przez ferritka
Mirellka, no bo teraz przesilenie jest i dlatego Ci się pomieszało :lol: ja tam wierzę w Twoją moc :lol: :lol: nie pochwale się II krechami jak mi nie obiecasz ,że mi powróżysz :blush: :blush: :blink:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #590480 przez Mirella
Na mnie szantaż nie działa :P i to nie teraz przecież, dawno wróżyłam Gosi, a kiedy Lacra sie pochwaliła to nie pamiętam, i co? No u Lacry to chociaż z bliźniakami trafiłam, to ratuje smętne resztki mojego honoru ;)

idę myć kłaki, jakbym już nie zajrzała to branoc dziewuszki :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #590485 przez ilona
Marta Maja jest cudna :-* :-* :-*

Ferritka ogladalam Michael mmmm cudowny ;-p

Kas_O lepiej trafic nie moglas :)

Obejrzalam wlasnie Top Model... Kto namawia niektore dziewczyny na ten program? To jest dla mnie zagadka...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #590494 przez Kaś_O
Dziewczyny dzięki śliczne za miłe powitanie :) strasznie macie tutaj szybkie tępo :P

Ferritka jeśli to specjalne zamówienie możemy się po znajomości dogadać. Mieszkam teraz daleko ale planuję bywać w Polsce ;) Takich babeczkowych tortów jeszcze nie robiłam ale wszystko przed nami :) naprawdę jeśli nie znajdziesz nikogo jestem w stanie się dogadać że na specjalne zamówienie przyjadę ;) oto kilka moich dzieł.
sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/5...8371_827306299_n.jpg
sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/6...7890_482514291_n.jpg
sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/5...5693_729768841_n.jpg
jeśli chodzi o dekorację to właśnie takie białe róże bym proponowała na tych mini torcikach tak na górze :)

może być nawet fikuśnie przekładany w środku
sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/3...548_1438837271_n.jpg

a faktura, ja prowadziłam firmę jak jeszcze mieszkałam w polsce, ale mogę popytać czy ktoś by mi nie wystawił. to nie musi być cukiernicza wystarczy żeby było że mogą sprzedawać żywność.


Jeśłi chodzi o zaręczyny to u nas była najpierw data ślubu i w ogóle a później w sumie dwa miesiące przed mąż klęknął i dał pierścionek. Ale i tak się wzruszyłam :) Ano skłamałabym była kolacja ale knajpa okazała się bardzo (bananowe towarzystwo) mąż stwierdził ze tam sie nie oświadczy, poszliśmy na spacer i dopiero w domu w zaciszu :P


DoMI* wiem co czujesz, naprawdę. Przechodziłam to samo tylko mi się w dodatku spóźniał nagle okres. Po prostu szał w głowie tylko jedna myśl a nawet tak jak ktoś wspomniał na chwilkę sex kojarzył mi sie tylko z jednym. Test za testem a kolejne pojawiające się pojedyncze kreski potęgowały przygnębienie i depresję. Bo to można spokojnie nazwać depresją. Jedna myśl jeden cel. I może to głupie bo ja mam już maluszka i w sumie jak wspominałam komuś że jestem załamana że kolejna ciąża się nie pojawia to wszyscy to zlewali. Daj spokój ciesz się Czarkiem a 2 dziecko kiedyś przyjdzie. Ale ja chciałam mieć je już. Nie wiem może to brzmi samolubie. Po przerobionych 10 testach i w koncu pojawił się @ skończyła się moja nadzieja, doszło załamanie. Teraz już jest lepiej jakoś powoli z miesiąca na miesiąc luzowałam. Zaczęłam sobie tłumaczyć stresem karmieniem i udało się wyjść na prostą.

Marta M aż brakuje lubię to :) hehe Jakbym widziała Czarka tylko on na kanapie klęczy i nos na szybie :P muszę mu swoją drogą takie zdjęcie zrobić ;)
w sumie mam podobne ale z promu jak z Polski po świętach wracaliśmy
sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/8...2692_698230657_o.jpg
sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/5...6899_944322022_n.jpg
Prison doby serial :)

mam nadzieję że wszystkim odpisałam uh i że uda mi się wytrzymać tempo :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #590499 przez Dave
dzien dobry kobietki:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #590506 przez pani_p
Hej :-*

Majusia piękniusia :-*

Ferritka fajny pomysł na tort. Mam nadzieje, że znajdziesz kogoś kto Ci to zrobi :-)

Jeżeli chodzi o zaręczyny to muszę się wyłamać bo mój Mąż się postarał :blush:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kurcze, miałam straszny sen. Ze byłam u lekarza i mi powiedział, że sobie wszystko uroilam, ze nie byłam i nie jestem w żadnej ciąży... :-( masakra.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #590507 przez gosiak
Witam sie porannie :blink:

Buuuuu po kiego sypie takie coś białe z nieba :unsure: :angry:

Ferri tort super z tortem ;) edit: hahha widać że za wcześnie dla mnie, super pomysł z tortem miało być :woohoo:

Gosia Tomeczki to fajne chłopaki ;) gratuluje :laugh:

Miłego :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #590508 przez Ingrid29
Witam z rana miłe panie. Ruch tu dopiero wieczorem i wszystko rano czytam. Mój bąbelek niestety jest rannym ptaszkiem, więc my też wcześnie chodzi spać, aż wstyd się przyznać, że o 21, to my już w łóżku -cosik obejrzymy i o 21 30 już śpimy. Ale pobudka często 4 30 lub 5 00.
My planujemy zacząć się starać za 2 lata, no i pewnie z rok albo dłużej będą staranka. No bo Artek to 4 lata starań. Także będę tu długo.

mszydłowska fajnie, że z dzidzią wszystko okej i że to Tomek będzie :)

Ostatnio z m gadaliśmy, to jednak będzie chciał drugiego synka, a jak byłam w ciąży, to strasznie chciał córę - no i weź tu dogódź facetowi :S :blush:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #590527 przez Kaś_O
Ja rowniez witam dnia nastepnego, ledwo na oczy patrze ale wczoraj spac nie moglam :|

My chcemy zdecydowanie córkę do pary zeby było. Ze pierwszy bedzie chłopak od razu wiedziałam :) chciaz mój maz ciagle powtarzał za pierwsza ciąża jak ktos pytał jaka chciałby płeć ze oby zdrowe tylko było.. I fakt w sumie fakt to sie tylko liczy.. Maz kiedys mi wspominał ze chciałby 3 ja powiedziałam ze zdecydowanie tylko 2 wchodzi w grę ale teraz zobaczymy po 2 porodzie jak bedzie :p

Ingrid Czarek jak był młodszy to tez tak wstaw.. Teraz wstaje 7/8 :) ale tez czesto chodzi pozniej spac niestety :( no i noce nadal nieprzespane..

Ps. Jesli chodzi o złe sny to jest cos strasznego.. Ostatnio tez mi sie śniło ze synowi cos sie stało.. To było kilka dni temu a do tej pory mnie prześladuje :(


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #590587 przez anoda89
Dzień dobry:)))
U mnie dzisiaj piękne słoneczko pobudza do życia szkoda tylko że temperatura na minusie.

Mirella a ja myślałam że przegapić się nie da wyboru papieża :) Dobrze że info się przydało ;)

Pani to Cię mąż zaskoczył :) Snami się nie martw bo się na odwrót ponoć sprawdzają.

Marta M jaka śliczna panienka :) No i ta mini zabójcza :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #590596 przez mesy
Zaś kurde żeście naskrobały :angry: :angry: :angry:

Ferri torty fajne :lol:

Kaś_O witaj. Twoje też torty fane :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #590606 przez Insomnia
ilona napisał:

Mnie eM poprosil w Wigilie przed pasterka :)
Wiedzialam ze poprosi bo brzus juz byl, ale zaskoczenie i tak bylo :)

Ilona jebłam na cycki i powstać nie mogę :lol: Turlam się ze śmiechu normalnie :lol: :lol: :lol:
Dziecko kochane, jaki brzuś był :unsure: Tyś miała zaręczyny rok wcześniej niż brzuś :laugh: Ta twoja choroba chyba Ci na pamięć weszła :laugh:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl