BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #53801 przez Mała
Witam kobiety.
Ja nie spałam pół nocy, chyba stresik mnie dopada.
Tempki nigdy nie mierzyłam , dzisiaj za Waszą namową 36,9.

Nie testowałam ,bo nie miałam w domu testu (a tak w ogóle to staram się nie mieć, bo testowałabym wbrew rozsądkowi). Postaram się zrobić później, mój synek jeszcze w łóżku, a razem musimy biec do apteki.
My z Iwonką identyczny cykl miałyśmy, skoro Iwonka już wie, to u mnie też już chyba powinno się wyjaśnić.

Dzięki, że trzymacie kciuki.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53802 przez Asik
delfinek83 napisał:

Dziwne, bo zawsze sobie wyliczałam że mam gdzieś tak w połowie cyklu (mam 28-dniowy) a tu się chyba okaże że później, może nawet 20. Śluzu też żadnego nie mam.


Ja tez mam 28 dniowe i też myślałam że mam w połowie a tu zonk :) 10-11 dnia cyklu miałam owulke :D aa no i zero śluzu miałam totalna pustynia

Magduska noo ja coś wiem na ten temat niestety ... :( plany przy kierowcach ehh ale pamietasz jak ja pisałam w listopadzie że następny miesiąc zmarnowany bo mój był tylko 7 dni w domciu ? noo to te trzy razy wystarczyły :D i tak samo może byc u Ciebie :D

Gosiaaaa noo nie mogłam uwierzyc w to co zobaczyłam :D tak wcześnie.. :) noo ale potem ..aaa do lekarza to dlatego nasz Gosiaczek tak wczesnie sie obudził :D :D :D
Trzymam kciuukii :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53803 przez Asik
Mała napisał:

Tempki nigdy nie mierzyłam , dzisiaj za Waszą namową 36,9.

:) :) tempkę kochana to masz jak nic ciążową :D :D czekam na wynik testu i trzymam kciuki ale cos mi mówi że i tak dwie krechy będą :kiss:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53825 przez magduska
dzieki wam kobitki,wlasnie co mam byc to bedzie :-)) ;-))
a tak pozaty ja tez kupilam testy owulacyjne i zapomnialam o nich zupelnie hihi i dzis chcialam zobaczyc z ciekawosci i tu nic nie pokazuje owulacji,a lekarz przewidzial na niedziele,poniedzialek i mysl co chcesz???!!!;-)) pewnie cylk bezowulacyjny ;-(( a zreszta dzis ide do niego to bede cos wiedziec

mala tez mi sie wydaje,ze cos ciaza u ciebie pachnie:-)

gosiak ale rano dzis zawitalas,u mnie wczesniej mialam sluz,a teraz cisza,choc w sobote tak prawy jajnik mnie bolal,ze szok :-)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #53845 przez Mała
No i udało się :laugh: :laugh: :laugh:

II wyraźne kreski.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53846 przez Iwonka
Hej laseczki:)
MAŁA testuj jejku jaką ty masz anielską cierpliwość :) zalatujesz fasolką :)
MAGDUSKA wiesz że jak się nie planuje to coś wskakuje :D:D:D:D:D

A ja mam takie mdłości że masakra rano do kuchni nie mogłam wejść hehe dobrze że mąż w domku to śniadanie mi do pracy uszykował a w domu nie dałam rady zjeść, byłam w sklepie i tak się stało że trochę nie trzeźwy pan stanął za mną ojjjj tragedia bleee
Byłam na becie ale wyniki dopiero jutro na 14
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53847 przez Iwonka
Mała II są ??????
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53848 przez Iwonka
z tego wszystkiego nie przeczytałam co pod spodem jest :) GRATULUJĘ MOCNO ŚCISKA I CAŁUJE
juhu pierwsza przeczytałam :):):):))
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53849 przez PM
No i od samego rana takie dobre wiadomości. Oby tak codziennie :) :)
Mała GRATULACJE !!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53853 przez ilona
Gratuluję !!!!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53862 przez magduska
mala gratulacje,kolejna zafasolkowana:-):-)))))
wiem,ze nie powinno sie tak ani mowic,pisac i myslec,ale zazdroszcze wam dziewczynki tych II kreseczek,tez bym tak chciala,powiem,ze w tym momencie oddalabym za to wszystko :-)) ale co komu jest pisane to bedzie,buziaczki
mala jeszcze razz GGRRATULUJE!!!! JUZ NIEAKTUALNA STARACZKA HEHE coraz mniej robi sie na tej liscie :-)))) ;-)))
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53864 przez Asik
Mała :D :D :D :D :D GRATULACJEEEEE :D :D :D :D

Iwonka :) noo mdłości feeeeeee :) a ja juz prawie nic :D :D :D nareszcie mogę jeść co mi sie tylko zamarzy :D tzn to co wolno :D jedynie to odrzuca mnie zapach alkoholu ale tego to rzadko doświadczam :) no i piwo bezalkoholowe feeeee :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53868 przez Marta M
Przepraszam za wyrazenie, ale ja juz odrzygana na dzisiaj i pora zaczac nowy dzien...:)
Od kilku dni dopoki nie zwymiotuje to nie ma jak zyc...za to po jest o wiele lepiej..:):)

Mała to gratuluje fasoleczki...To jest nas juz 5 wrzesniowek...Moze jeszcze nikusia, kinia??
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #53870 przez gosiak
:lol: tak Asik jakby nie lekarz to pewnie bym jeszcze w piżamce leżała:)
A więc tak już jestem po wizycie i humorek mi się poprawił wszystko na razie ok pobrał wymaż do cytologii za dłuuugie 3 tyg po wyniki i znowu do niego:) a jeśli chodzi o to czy moja waga ma mi przeszkodzić w zajście i donoszenie ciąży to mit jak najbardziej mogę zostać mamusią:) tylko dziewczyny powiedział mi że mam rankę na szyjce, ale tak to powiedział że wywnioskowałam że nic poważnego a nie spytałam potem dokładnie o co chodzi, o piersiach też wspomniałam o tym moim wciśniętym sutku, ale wiecie co wyszłam z gabinetu i się zorientowałam że nie zbadał mi piersi bo się zagadałam z nim o ciąży potem poszłam się ubierać i zonk, ale za trzy tygodnie najwyżej mu przypomnę i mnie zbada!


boże ale człowiek jest do tyłu ranka inaczej nadżerka naprawdę aż wstyd;/, teraz te 3 tyg to ja nie wiem jak wytrzymam:(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53876 przez gosiak
Mała Gratulacje dopiero teraz doczytałam :))) super hahah ale na wrzesień dużo dzidzi będzie :side: :woohoo: :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl