BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #57487 przez MagdaM
hej
laski ja chetnie pojde do psychologa tylko, ze mnie nie stac prywatnie. a panstwowo juz bylam powiedzialam wszystko po czym uslyszalam, ze im przykro ale one sie tym nie zajmuja... no to wiecie jak sie poczulam...
Kinia przykro mi...
Calusy

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57489 przez gosiak
Magda to nieźle Ci powiedziała ja bym chyba nie wiem... oszalała, człowiek idzie z problemem a tu Ci babka wyjeżdża z tekstem że się tym nie zajmują, to co Oni tam robią chyba siedzą i pierdzą w stołki ach...szkoda słów naprawdę...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57495 przez Mała
To wybierz się do psychiatry, nazwą lekarza nie ma się co zrażać.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57498 przez Sylwik
Kinia bardzo mi przykro :( pamiętaj , że tutaj zawsze możesz się wypłakać
i wygadać...jest tutaj sporo dobrych słuchaczek. Trzymaj się kochana :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57512 przez kaśku
Psychiatrzy nie są nastawieni na rozmowy tylko działanie :/ czyli pewnie da ci kolejne leki.
kurczę szkoda ze nie jesteś z wawy :( tu na pewno bym kogoś poleciła :(((((
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57533 przez kasiaoli
Witam wszystkie staraczki!!!
Jestem tu pierwszy raz...i tak oto chcialabym wam opowiedziec moja historie.
Nassze starania rozpoczely sie w lutym zeszlego roku, i tak miesiac po miesiacu czekalam na upragnione 2 kreseczki, w lipcu zawitalam do mojego lekarza i po badaniach dowiedzialam sie ze nie ma jajeczka :( . potem byly leki, leki i jeszcze raz leki. w grudniu powtorzylam badania i ciagle bez zmian...az tu nagle w zeszla srode zupelnie przypadniem przez zapalenie pecherza zobaczylam to na co tak dlugo czekalismy!!! :lol:
Takze chcialabym powiedziec wszystkim staraczkom nie poddawajcie sie!!!
pozdrawiam serdecznie

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17516 [/image] [/link]
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57535 przez gosiak
Witaj Kasiu:) gratuluję :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57541 przez MagdaM
No wlasnie a ja lekow nie chce...
Tez zaluje...

Kuzwa cycki mnie bola okropnie :( a to polowa cyklu dopiero :( i piecze w gardle jak diabli... mam nadzieje, ze nie bede znowu chora :(

Laski skad mozna wtrzasnac zadanie z anglika o ulubionym zawodzie na 170 slow?? Nie umiem napisac :blush:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57554 przez Marta M
Magda a czy Twoj maz wie jakie Ty masz problemy? Zna Twoje lęki? Lekarstwem moga byc rozmowy z mezem, zwlaszcza wtedy kiedy nie jest tylko Twoim kochankiem, ale przede wszystkim przyjacielem...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57580 przez Lacrijka
Czesc mamuski i staraczki..

Jutro sądny dzien, ide po wyniki kolpo..wiecie jakiego mam stresa ?? lodówka sie nie zamyka i dzwi balkonowe takze ( palimy na zwnatrz) (wiem ze nie powinnam przy staraniach ale jak mam rzucic jak tu takis tres ??)
Wiem ze marudze, ale powtórze moje pytanie do zafasolkowanych mamusków..Miała któraś z Was na tydzień przed okresem w szczesliwym cyklu takie uczucie jakby Wam cos rozrywało jajniki, macice i wszystko tam w środku?? No i takie dziwne ciągniecia dołem brzucha ?? Ja jutro poprosze gina o jakis przeglad ale nie wiem co mu mowic w ogóle..Jak sie przyznam ze nie uwazalismy w tym cyklu i mysle czy to czasem nie ciaza to mi łeb ukręci jak paputkowi normalnie...A w dodatku od paru dni czuje sie jakby mnie tramwaj przejechał i chodze baaaaardzo czesto siku (nad kibelkiem przykleiłam sobie kartke, i za kazdym razem jak tam jestem siku to zaznaczam kreskę, wczoraj ja o 13 przykleiłam a wieczorem było 16 kresek, czyly tyle razu byłam siku :/ Trzymajcie kciuki za jutro..
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57581 przez MagdaM
Marta wie... Czasem potrzebuje rozmow itp, ale on sie od mojej mamy nauczyl i tylko mowi, ze mam zryty baniak. Ze nic mi sie nie dzieje i mam sie czyms zajac. Czasem jak juz naprawde nudze to przytuli...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57590 przez bewipo
Za taką odpowiedź to bym męża zamordowała...Powinien być dla ciebie wsparciem, a nie sypać tekstami na poziomie spod monopolowego. Nie wyobrażam sobie, że w ogóle można komukolwiek tak odpowiedzieć.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57593 przez gosiak
hahha Lacrijka nieźle karteczka w kibelku:) ale mi też kiedyś taka myśl kiedyś przeszła przez mój łebek żeby kartkę zawiesić i numerować sikanie, jak mi się wydawało że często chodzę :silly: no ale Ty rzeczywiście dużo razy byłaś siku :lol: coś podejrzana jesteś :lol: oj podejrzana :lol: kiedy testujesz? jutro na bank wszystko będzie dobrze będę trzymać kciuki, ale wierze Ci że masz stresa bo ja też już bzikuję jak tam moje wyniki z cytologi :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #57595 przez Mała
Lacrijka faktycznie sporo latasz na siusiu.

Ja tak samo latam na siusiu co chwila, mój mąż się śmieje, że później to chyba w ogóle nie będę wychodzić z łazienki. Mnie tam wcale do śmiechu nie jest zwłaszcza w nocy :dry:

A tak w ogóle to czuję się jak balon, jak sobie radzicie z wzdęciami :unsure:

A co się dzieje z Iwonką?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57597 przez bewipo
Mała ja się staram jeść jakieś delikatne, dietetyczne rzeczy i za bardzo nie mam wzdęć. Ale za to ciągle mi się wszystko odbija.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl