BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #57603 przez MagdaM
bewipo hmm no a ja sie nie odzywam. Nie mam z kim pogadac wiec to dla mnie tez zadna nowosc. Dobrze, ze mam psa... A jutro EKG... Moze poprostu mam jakiegos dziada. Nie wiem

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57611 przez Marta M
Kurcze Magda...najgorszy epitet jakim mnie maz obdazyl, to bylo slowo: egoistka..i to bylo jeszcze pare lat przed slubem...nie wiem naprawde co mam Ci teraz doradzic...moze wezmiesz zeszyt, dlugopis i zaczeniesz pisac...papier wszystko przyjmie...albo zwierz sie komus komu ufasz...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57613 przez MagdaM
Marta wiesz co ja nie uwazam tego za epitet hmm nie wiem albo jestem slepa, a moze on poprostu tego tak nie mowil. Nie mam niestety zaufanej osoby, a pisze na blogu bo w zeszycie skonczylam, tylko, ze teraz czasu brak wiec i bloga nie uzupelnilam...
Dziekuje :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57623 przez Lacrijka
Gosiak nie wiem kiedy testuje, bo dzis dopiero 24 d.c z 33..Ale wg testów owulacyjnuch w tym cyklu miałam wszesniej owulacje ok 12 d.c gdzie przy moich cyklach powinna byc ok 17 d.c Jak nie przyjdzie @ to we wtorek moze zatestuje..
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57630 przez angellika1
Lacrijka ja testowałam w 25 dc i wyszła bladziocha :) a cykle miałam 28 dniowe chociaż przed ciążą ten ostatni był 32 dniowy więc warto abyś spróbowała.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #57734 przez Diana
Lacrijka główka do góry może dziś będą dwie dobre wiadomości i na pewno ci głowy nie urwie jak będzie to będzie i wszystko OK! Oczywiście trzymam kciuki za ciebie mocno :) :kiss: Daj znać jak wrócisz od gina!!! tylko szybko bo będziemy czekać!!! :side:

Kasiaoli witamy Ciebie serdecznie i dziękujemy za słowa otuchy :kiss:
A w którym jesteś tygodniu?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57751 przez magduska
Lacrijka zobaczysz wszystko bedzie ok,moze nawet najlepsza wiadomosc z wszystkoch,ze fasolka hihi :-)))

kasiula witamy cie na forum i oczywiscie gratuluje fasolki,ja podejrzewam,ze u mnie moze byc to samo,ale wszystko bedzie wiadomo niedlugo
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57773 przez gosiak
Cześć dziewczynki:)
a co tu taka cisza? ja nie wiem, ale myślę że się rozkręci jak zaczniemy testować:)
Lacrijka trzymam kciuki i czuję że będą dobre wiadomości:) muszą być :blink:
Iwonka co u Ciebie coś nas zaniedbujesz ostatnio :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57778 przez magduska
magda uwazam,ze powinnas z kims pogadac,z kims komu ufasz i mozesz powiedziiec wszystko i przede wszystkim cie wyslucha,lub pojsc do psychologa,u mnie w kielcach jest swietokrzyskie centrum profilaktyki i edukacji i tam mozna sie spotkac z psychologiem,terapeutom zupelnie za darmo,mialam okazje tam odbywac kilka razy praktyki i wiem,ze pracuja tam wspaniali ludzie i moga pomoc :-))) moze u ciebie w miescie dziala podobna instytucja,tam chodza ludzie z roznymi problemami,warto sprobowac,powiem ci,ze na odleglosc jest czlowiekowi ciezko pomoc,inaczej jesli mozna sie spotkac porozmawiac i wysluchac tego co masz do powiedzenia,co cie boli,moze problem tkwi gdzies glebiej w tobie-ale to juz sprawy na spotkanie prywatne hihi :-)) trzymaj sie i wierze w ciebie,:-)) napewno dasz rade
p,s. Magdy sa wrazliwe,ale silne to wiem napewno,latwo nas zranic,ale jak ktos da nam kopa w du...to zbieramy sie i jestesmy jeszcze silniejsze :-))
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57782 przez magduska
gosiak wlasnie zauwazylam ostatnio,ze tu taka cisza,malo kto pisze,wszystkie sa zajete,ja siedze w pracy i jak mam wolna chwilke to pisze :-)))

gosiak a ty kiedy testujesz???? u mnie niestety czuje,ze nic z tego cyklu,jajniki mnie bola czyli @ zawiat niedlugo,potem badania i znnow wizyta u lekarza,mze juz po nich powie mi cos konkretnego,wiem,ze narazie nie chcial mnie martwic i stresowac na zapas,ale chyba sama schizuje hihi :-))) ja tak samo niby w starankach trzeba rzuci palenie,ale nadal pale,to jedyny sposob na moj stres,choc w pracy nie moge za barzdo smierdziec papierosami,bo jednak to nie jest komfort,zeby odemnie klient czula papierosy,mam swoje sztuczki na to hehe
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57794 przez Lacrijka
Za namową Angeliki zrobiłam test..ale przed chwila (taki impuls poczułam) nie z porannego moczu, i kurrrrrde...sama nie wiem.. Jak wyszłam na balkon do światła dziennego to ja widze cień cienia..jest wyraźne zaznaczenie tego, gdzie ma niby ta kreska przebiegac ( tak mi sie wydaje, bo nigdy II nie widziałam na zywo) ...Postaram sie zrobi zdjęcie czy cos widac i wstawie Wam do oceny...normalnie teraz zaluje tego testu bo sie juz nakręciłam... Ide popróbowac ze zdjęciem...:/


KURRRRRRRRDE!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57800 przez Asik
No to dawaj ... Ja kciuki trzymam :D jak ja robiłam moje testy to nigdy cień cienia nie występował.tylko jedna krecha i choćby nie wiem jak na niego patrzyłam to niiic .noo to może Lacrijka być fasolka :D :D :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57812 przez Lacrijka
Kurde, ja nie umiem robic zdjęc takich extra, na tych co robie nic nie widac, wszystko zamazane, a jak na złosc mój Staruszek dopiero co wyszedł a on to potrafi fote strzelnąc.. Ale powyciągałam stare testy które robiłam i jakbym ich nie obracała to nie ma nawet cienia z tego co byłby cieniem tego cienia..Byłam zapukac do sasiadki i kurrrrrrcze ona tez widzi ten cień cienia.. Jak mój małż wróci to poprosze go o fote, choc wolałabym narazie paniki nie siac na wypadek gdyby to była tylko moja chora bania :):):) Moze to tez byc to pseudo miejsce fabryczne na drugą kreche, ale nauczona Gosiaka przypadłościa przed kazdym testem oglądam go na wylot :laugh: i nic takiego nie stwierdza sie..Siedze i sie gapie w ten test jak sroka w gnat..dzis jest 25 d.c z 30 iluś.. Angelice pokazło sie wczesniej ale ona ma bodajże krótsze cykle niz ja..Dzis gin, wiec moze wezmie mnie na przegląd..ale nie wiem czy jakby co to czy bedzie chociaz pęcherzyk jakis..jak myślicie ?????
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57813 przez magduska
lacrijka wstawiaj nam ten test,cos czuje,ze ty zafasolkowana jestes:-))) hehe

,mi niestety nie uda sie zrobic prezentu na pazdziernik na urodziny i nasza rocznice:-(( teraz to juz odpuszczam,jak w tym roku sie nie uda to bede sie dopiero martwic i jezdzic do lekarzy:-((

kurcze teraz tak sobie siedze i pisze sprawozdzanie ze spotkania i pomyslalam sobie,ze mojej corci dalabym na imie Blanka hihi :-))
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57814 przez gosiak
No Lacrijka to czekamy:) Magduś no @ ma przyjść 3.02 także jeszcze trochę czasu, ale możliwe że szybciej zatestuje bo mam zapas i będzie mnie kusiło :lol: na razie nie mam żadnych objawów, ale za to mam ciągutki do słodkiego, ale przed @ u mnie to normalka i na dniach pewnie mnie wysypie od czekolady;/ ja na szczęście nie palę więc tu nie mam problemu żeby rzucać :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl