BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #61422 przez alutka1011
Tak Was czasami podczytuję i się cieszę że coraz więcej fasolek :) i czekam na następne :) Ja się do Was dopisze za pół roku-rok :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61431 przez Iwonka
Hej

Lacryjka a ja myślę że masz fasolkę i koniec:) mi też na początku cienie wychodziły i co i jest:) a bobo może jakiś wadliwy trafiłaś

Gosia dopóki nie ma @ to się nie smutaj bo po łapkach dostaniesz:P ja dalej trzymam kciuki

Marta superowo że wszystko ok :) Czekamy na fotkę:)

Mój lekarz też jest dokładny i wszystko pokazuje co i jak i też na ścianie wisi duża plazma i dokładnie widać :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61459 przez Marta M
Lacrijka tez nie chce Cie nakrecac, ale wczesniej bylam na innym forum i tam kobietki krytykowaly bobotesty...ze byly w ciazy a bobotest tego nie wykrywal..dlatego ja ich nigdy nie kupowalam...ale dziewczyny z kolei tutaj je chwala, takze sama nie wiem...

Gosiak, to ze tempka spadla o jedna kreske to nic nie znaczy, wlasnie ja tak mialam...spadla do 36,8...a dzidzius byl...Asik pisala tez ze jak nastepuje implantacja to temperatura spada...:)

Magdus, przepraszam, bo czuje sie troche winna, ze sprawy mojej ciazy przenosze na staraczki..jesli chodzi o mnie obiecuje, ze nie wkleje tu juz zadnego zdjecia..Zdjecie wkleje za godzinke (jak film sie skonczy) na wrzesniowki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61464 przez Marta M
A jeszcze co do moich badan to wyniki beda za tydzien...

Mialam ten wymaz z pochwy i cewki moczowej...badanie nieprzyjemne, ale wytrzymalam...gorzej jak wrocilam...siedze na kibelku i becze, bo nie moge sie wysikac...tak strasznie piecze...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61467 przez gosiak
Ja się za bardzo nakręcam i doszukuję różnych dolegliwości i to jest minus tego wszystkiego lepiej pozostawić wszystko własnemu biegowi, nie ukrywam że jeszcze mam nadzieje puki tej @ nie ma, bym miała prezent urodzinowy dla męża z głowy a tak będę musiała się głowić co mu kupić :unsure:

Marta biedactwo w końcu przestanie piec i będzie dobrze, kurde ile my kobiety musimy przechodzić, a szczególnie Wy zafasolkowane...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61474 przez Lacrijka
Ja juz odpuszczam na czas nadejścia @..Co ma być to będzie..koniec testów co rano !!!! Jak @ nie przyjdzie przez weekend to zrobie test dopiero w poniedziałek z rana..

A swoją drogą, przed chwilą mierzyłam tempkę bo dostałam takich wypieków na twarzy ze wyglądam jak pomidor...APOGEUM!!!! 37,9

Ide wyluzować troszke i umyje sobie okna bo mam zaległw jeszcze od Świąt a jest na plusiku i słoneczko :):):)


MartaM ja tez czytałam podzielone zdania o bobo testach, nawet Mirella zwolenniczka tych testów teraz sie wkurzyła na nie bo miała dwa i dwa dziwne przypadki..Ale jak juz pisałam, nie yśle o tym..bo jak jest fasolka musze byc spokojna ;) ;) ;) ;) ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61478 przez MagdaM
Martus wariatko wez sie uspokoj!! Ja nie powiedzialam o kogo chodzi i czy wogole o kogos chodzi ;) Napisalam co czuje... Moze to dlatego ze od kilku dni wszystko do mnie wrocilo...
Strasznie sie ciesze, ze dzidziol rosnie, ze wszystko ok wiec pisz. Ja poprostu musze odpoczac... I zaciskam zeby przestalo piec!!

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61479 przez Marta M
Zdjecia juz na wrzesnioweczkach :) Zainteresowanych odsylam..:)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61491 przez gosiak
Lacrijka napisał:

Ja juz odpuszczam na czas nadejścia @..Co ma być to będzie..koniec testów co rano !!!! Jak @ nie przyjdzie przez weekend to zrobie test dopiero w poniedziałek z rana..



Lacrijka ja myślę że to @ odpuściła Ci na 9 miesięcy :lol:
ja to już żadnym testom nie wierze moje np zalewa, barwnik różowy się rozmywa i nic nie widać;/
ja jeszcze jutro ostatniego strzele i koniec zabawy z testowaniem.


[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61492 przez kaśku
Rozumiem cię Magda. Z jednej strony to forum dla staraczek a nie mamuś, ale z drugiej wspieramy się tu razem i jak pojawi sie fasolka to się nie pochwalić :) ?
Poza tym własnie - forum dla staraczek, a ja nawet jeszcze starać się nie mogę :(
Też czasem myślę, ze ile można o tych śluzach pisać, czytać itd. Ale zaraz myślę, że może niedługo też tak będzie u mnie :)
jakoś to mimo wszystko dodaje mi sił :kiss: wiadomo, ze mam wzloty i upadki a dziewczyny w tym TY Magda M na siłe mnie tu trzymałyscie jak juz mialam to wszystko rzucić i się poddac.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61498 przez MagdaM
Marta poszlam zobaczyc... Poryczalam sie... Nie wiedzilam, ze dzieciatko w tym wieku jest juz takie duze...
Kaśku racja i masz nie znikac!!

Nie dobrze mi... :unsure: :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61504 przez gosiak
Madzia Ty też nie znikaj:(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61536 przez Mirella
Magda, no dobra, rozumiem, możesz sobie iść jak musisz, ale jak mi z gg znikniesz to się nie pozbierasz :P No!!!
Kiedyś może i rzeczywiście inaczej staraczki wyglądały, ale to chyba dlatego że fasolek było mniej, ostatnio wysyp za wysypem :D


Marta, to innego lekarza miałam na myśli, w Warszawie jest doktor Gmyrek, zero poczucia czasu, a usg traktuje chyba jak zabawę, to było moje najlepsze usg w ciąży, a masę ich miałam. Warszawiankom polecam :)

Lacrijka wrzuciłaś sobie zagadkową fotę, no to masz :P Ale moim zdaniem jest coś na rzeczy u Ciebie :) A bobo testy rzeczywiście coś ostatnio nie teges.... Wyciągnęłam ten mój stary, znaczy ten Klaudii, i on nawet zewnętrzenie wygląda inaczej, w sensie obudowy okienka i tak dalej, coś "ulepszyli" najwyraźniej. I już mi nawet nie o to chodzi że mi dwóch kreseczek nie pokazał, ale oba były jakieś dziwne, w zasadzie nie dały odpowiedzi, albo nic, albo plama ;)

Gosiak, a Ty nie smutaj, w czwartki nie wolno smutać, no! :P

Kasku, a Tobie co? znowu znikanie w głowie? No co Was od rana pogło czy co?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61547 przez angellika1
Lacrijka nie wiem z kąż wzięłam poprzednią nazwę testy ;( ale te które ja robiłam grubo przed @ nazywają sie pink test kupowałam je w super pharm :)
Mirela w końcu widze mikołajkowa Klaudię :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61555 przez anies_
Hej dziewczyny ja właśnie po 4 latach starań urodziłam córeczkę :) po staraniach pozostał mi pregnyl wiem ze ciężko go dostać więc mogę odsprzedać jak ktos potrzebuje można też na gg 8143276 pozdrawiam
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl