BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #61562 przez kaśku
Nie nie nie ja tu zostaję na dobre :) przynajmniej czas mi milej upływa w oczekiwaniu na kolejne kontrole. Ale mam dobrą wiadomość - prawie miesiąc już jest względnie ok bez urologicznych sensacji :D także idę w dobrym kierunku, niedługo pobiję rekord.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #61564 przez monami
ja mam opakowanie BROMERGONU. Zostało po leczeniu, calutkie, zamknięte :) Jeśli któraś z Was chce (zażywa go) - mogę podesłać :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61583 przez Agusia83
A ja, wlasnie dzownilam do swojej pani dr, mowilam o wynikach bety...powiedziala, ze wszystko jest w porzadku, ze do 12 tygodnia to jeszcze mi przyrosnie, ze nie mam sie czym martwic, bo doktor z usg na wyrost napisal mi co moze byc nie tak...ze chcial tylko sprawdzic....a tu sie okazuje, ze jest ok..i wiecie co, chociaz mowilyscie jest jest w porzadku to i tak sie martwilam...co mnie zaskoczylo, ze pamietala mnie, moj przypadek i tak jakos mi milo bylo..... :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61585 przez Nati
Lacrijka i Gosiak NIE wolno sie dołować i myśleć pesymistycznie, a Tobie Gosiak jak tempka spadła i jeśli to zagnieżdżenie się fasolki to nic dziwnego, że wcześniej testy wychodziły negatywne! Póki nie ma @, to jest nadzieja i duza szansa, bo tempki to wy dziewuszki moje macie wysokie!!!!

MagdoM proszę nie zostawiaj nas, wiem co czujesz, bo ja czuje to samo (mimo, że ja nie poroniłam, ale tez pragnę dzidziusia) pysiak w górę :kiss:



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61588 przez Nati
Marta sliczna dzidzia :kiss:



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61594 przez gosiak
Hej Nati dziękuję za słowa otuchy:) a jak Tam u Ciebie kochana te sprawy? Ty niby odpuściłaś a może akurat Nas tu zaskoczysz:)
Ja już sobie wmawiam jakieś choroby bo zamiast okresu mam mleczny śluz dziś jest go troszkę więcej niż w poprzednich dniach, dobrze że jutra do gina idę to mu powiem o tym śluzie, może ta nadżerka daje bardziej o sobie znać, no i jutro wyniki cytologi...z tego co pamiętam magduśka czekała na wyniki cytologi a coś długo się tu nie odzywa, magduś jak czytasz to daj znać co u Ciebie :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61633 przez Lacrijka
Taki sluzik to jest fasolcia moja droga... O dziwo ja tez go mam..jak np. wydmuchuje nosa to jest go dużo ;) ;) ;) Dziś byłam juz pare razy patrzec czy to nie @ jak poleciało ...wiem, jestem obrzydliwa, życie :):):)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61642 przez gosiak
Lacrijka mi też od tego śluzu jakoś tak mokro, że myślę że to @ przyszła i chodzę co chwilę sprawdzać

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #61686 przez nikusia1988
Asikuuuuuuu.... Zwracam się do Ciebie bo "chyba" tylko ty jesteś zarejestrowana na tej stronie 28 dni więc pomóż mi zinterpretować ten wykres 28dni.pl/jszsz/wykresy/2010-12-29 Po pierwsze czy jest dobrze oznaczony tymi cyferkami, od którego dnia tu się zaczęły dni płodne czyli w który dzień należałoby zacząc się przytulac i w który dzień już nie trzeba się przytulać-bo to i tak już nie pomoże...


Oczywiście jeżeli jest tu ktoś kto też jest tam zarejestrowany to również proszę o pomoc :silly: :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61714 przez Lacrijka
Ale mam dzis doła jakiegos, na Gosiaka krzyczałam ze smuta a sama jakos takos smutam... Do doopy ten dzien, mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej :(:(:(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61750 przez Mirella
Nikusia jeżeli chodzi o 28 dni to polecam poli, znajdź jej profil i gg, poli jest super, na pewno pomoże :)

lacrijka, tez mam doła i do dooooopy to wszystko, i jeszcze dziś sama śpię.....
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61752 przez Lacrijka
Ja to oczywiście ze skrajności w skrajnośc, od rana miałam taką głupawe ze mój małż chciał dzwonic po psychiatre..ale od popołudnia jak @ daje silne oznaki swego przybycia to juz dół..ogromny dół. Przysięgłam sobie, ze juz nigdy nie zrobie testa przed @..oby nie było z tym tak jak z rzucaniem palenia... :( :( :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61755 przez angellika1
Lacrijka i po co te nerwy????

Mirella aj to współczuję nie lubie sama spać :( może weź malutką do siebie :)
a jak tam Twoja @ miałaś zrobić dzisiaj testa???
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61758 przez gosiak
Lacrijka co Ty opowiadasz żadna @ do Ciebie nie przyjdzie ja cały czas wierzę że masz fasolkę trzymam kciuki!! mnie od 3 dni głowa wieczorami boli jakby na gorączke coś jak wczoraj ale gorączki nie ma :laugh: kurcze ja jeszcze jutro testa walnę ale tylko dla tego że do tego dent.idę ...ale wątpię żeby coś pokazało :(
dobrej nocki dziewczynki trzymajcie jutro kciuki za moje wyniki cytologii plisss :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61775 przez Mirella
Angellika ja testa? nieeeeee :D ja się obraziłam na testy bo mi głupoty pokazują, pożyjemy zobaczymy, co ma być to będzie :)
Z Klaudią w łóżku? Kochana, zero snu w takim wypadku, za to piękne siniaki gdzie tylko się da :lol:

Lacrijka, humorki ciążowe a nie objawy @ :P

Gosiak te Twoje wątpliwości podejrzane mi się wydają.... ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl