BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 miesiąc temu #72118 przez madziaska
Ale tu dzisiaj weselo, pozytywnymi nastrojami zalecialo :blink:
kasku ja baaaardzoooo daleko od wawy mieszkam, ale dzieki... Nie to zebym sie cieszyla, ze masz takie prblemy, ale jak cos to wiem do kogo sie zwroce o pomoc w razie gdyby moj mocz znowu nieteges byl :silly: Musze Ci kochana powiedziec, ze mam kolezanke, ktora z bakteriami mieszkala na codzien... miala okropne bole, wiele razy pogotowie ja z domu zabieralo...bakterir jakie chcesz, a dzisiaj fasoleczka w brzuszku mieszka, takze wszytsko bedzie ok :lol:
gabi witam Cie serdecznie :)
dziewczyny!!! ja nigdy tenp nie mierzylam, jak wiecie na poczatku drogi jstem...I postanowilam nic nie mierzyc, nic nie sprawdzac, nie badac sluzu...Moze to zle, ale wiem ze gdybym zaczela to rozbic to zaczne sie nakrecac jak jakas psychopatka. zatem ide na zywiol, mam swoje bole okoloowulacyjne i narazie wystarczy...Znam siebie i wiem ze dla mnie takie pomiary nie sa wskazane...Ale dgybym zmienila zdania, to napewno do WAS sie zglosze :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72119 przez gabi28
dziękuje bardzo za przyjęcie mnie do swojego grona.zaczynamy starania od maja,poniewaz teraz jestem po zabiegu(nic groźnego :) ) mam pytanie,zostało mi mniej więcej 3 miesiące,co powinnam zrobić?jakieś witaminy brać? jeśli tak to jakie,do gin narazie nie mogę iść,więc wasze rady będą dla mnie zbawienne. :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72123 przez madziaska
gabi ja biore Feminatal N, to kwas foliowy z jodem i innymi witaminkami... Wczesniej bralam folik, ale slyszalam, ze ten kwas foliowy sie nie wchalania... badan raczej nie robilam specjalnych, do gin chodze regularnie, cytologie raz w roku i usg robie regularnie, co pol roku. tylko badania moczu robilam i wymaz z cewki i pochwy, ale dlatego ze problemy mialam... powodzenia :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72130 przez MagdaM
Zuziolinkaaaaa :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Matko neta nie mialam i nie nadrobie!!
Tym bardziej, ze musze nadganiac prace, cos mnie pobolewa, telepie sie...

Witam nowe!! I nowe stare!! I jak fajnie tu :laugh: :laugh:
Zaciskam mocno!!

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72189 przez bewipo
Ale tu dzisiaj ruch :) Witam nową staraczkę :)
Ja dziś miałam usg genetyczne, więc na wrześniówkach fotka i opisane co i jak :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72190 przez Mirella
kurcze, a ja brałam folik przed pierwszą ciążą i teraz też jak pamiętam ;)
madziaska, widzę że wyznajesz moją filozofię życiową :D u mnie się sprawdziło to i u Ciebie się sprawdzi, bo niby czemu nie? no chociaż samokrytycznie przyznaję, dwa miesiące z testami owu były...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72192 przez MagdaM
Ide se :silly:
DObranoc :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72199 przez gabi28
dziewczyny,napiszcie mi proszę,co mam zrobić żeby nie dostawać na maila wiadomości o tym,że piszemy posty,strasznie mi to skrzynke zaśmieca
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72207 przez madziaska
Mirella oby sie sprawdzilo:) Ale patrzac na twoja Klaudunie to nie widze innej opcji :silly:

gabi, nie mam pojecia...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72210 przez gosiak
fakt można ocipieć z tym mierzeniem temp. i obserwacją śluzu, ja w tym cyklu pierwszy raz cały cykl obserwuję żeby zobaczyć jaką mam długość fazy lutealnej i w ogólnie, nawet się dzięki temu dowiedziałam jaką mam najniższą myślałam że 36.4 a o jedną kreskę mnie tak na prawdę, też biorę tak jak madziaska feminatal N z jodem

Gabi a z tymi wiadomościami na poczcie to masakra, jakoś to można zlikwidować trzeba w ustawieniach pogrzebać ale dokladnie nie pamiętam chyba Mirella cosik kiedyś pisała na ten temat? ja co dzień wchodze na pocztę i usuwam;/ na szczeście jednym kliknięciem można wszystkie usunąć...gorzej jak nie zaglądam pare dni na pocztę to mam masakrycznie zawaloną;/

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72215 przez madziaska
Gosiak widze, ze "chudzielce" te same witaminki lykaja :silly:

Kurcze dziewczyny myslalam, ze juz mi sie @ skonczyla, a tu nic z tego. 8 dc... nie ma tego duzo, ale jakies kapu kapu i nadal ta jasna krew... To chyba przez ta chorobe i antybiotyki... Co myślicie????
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72219 przez gosiak
madziaska też sobie tak pomyślałam jak Ty ze chudzielce to samo łykają hihih :lol:
a co do @ to ja wogóle mam porąbane mam tak 2 dni mocnego krwawienia dzień bez krwawienia ani plamienia, potem znowu dwa dni mniej obfitego krwawienia i potem 4 dni plamienia lekkiego wszystko ciągnie się przez ok 8-9 dni :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72224 przez madziaska
Ja pół roku temu odstawilam tabletki, ktore bralam 2 lata, wiec jeszcze wszystko wraca do normy...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72227 przez Mirella
najprościej przy pisaniu odpowiedzi odhaczyć subskrybcje, a jak bardzo chcecie to można w konto wejść i tam znależć subskrybcje i usunąć, albo wziąć przykład ze mnie i korzystać z opcji szybka odpowiedź, wtedy się nie dostaje powiadomień i nic się przez przypadek nie zaznaczy. Tylko trzeba się skrótów do mordek nauczyć, no i nie ma dostępu do malowania czcionek ;) ale wolę to niż ciągle skrzynkę czyścić, a za nic bym nie pamiętała żeby kilka razy dziennie odhaczać
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #72229 przez gabi28
Mirello dziekuje Ci bardzo za podpowiedź :)


Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl