BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu #800402 przez ferritka
witaj b-c :)
pewnie , rozgość się B)
eh te nasze organizmy to nam wciąz jakieś numery wywijają :dry:
szkoda, że tak się u Ciebie sprawa rozwiązała :dry: :(
co do testów to jest kilka szkół.. ja kupiłam hurtowo z allegro. Są tanie i jest ich dużo ,więc na początek fajnie, bo czasami nie wiadomo kiedy owulka się pojawi więc można testować długo. Niektórzy zarzucają jednak tym allegrowym testą to, że są mało czułe..
druga szkoła to kupowanie w aptece badź rossmanie czy innej drogerii w które takowe są, jest ich najczęsciej po 5 w paczce i kosztują nieco więcej niż te na allegro. Podobno są czulsze.
Szczerze Ci powiem to nie wiem jak się mają droższe do tańszych, ale razem z tymi z allegro dostaje się w pakiecie testy ciążowe- i ma się wszystko pod ręką w razie nagłego przypływu chęci testowania :lol: albo jeśli ktoś jest uzależniony od testowania jak np ja byłam :S
na początek chyba allegro jest całkiem ok

jednak - i wiem zabrzmi to jak wyświechtany frazes- najważniejszy jest luz i spokój. bo jak się zepniesz i zafiksujesz to może to nieco przesunąc w czasie Wasze staranka..

ale ale myslę że szybko Ci się uda i pochwalisz się nam tu dwiema malinami :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800466 przez bidol
ferritka napisał:

B) B) Asik ,to co Ty piękna robisz na forumie??? :cheer: leć się na gładko zrobić, Szymka do mnie podrzuć i noo witaj Mareckiego :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss:
Ten Twój chop to potrafi zrobić suprajsa :lol: :lol:


Feri - błahahahahahahahaha - padłam - jesteś bezbłędna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Asik - super niespodzianka :lol: :lol: :lol: :lol:

Ingrid - ale śliczny Arturek :kiss: :kiss: :kiss:

Gosiaczku - ja tam Cię rozumiem - i rozgrzeszam - :silly: :lol: :lol: :lol: :lol:

ja pamiętam to nie jedną burzę :silly: i to norma że spięcia będą :lol:

nie raz Lacra ustawiała tu dziewczyny :lol:
Mirella też ale tak bardziej subtelnie :lol: bombowo bym rzekła :lol:
Mesy i Inso też kiedys dym zrobiły :ohmy:
więc to nie pierwsza spinka i nie ostatnia :lol: :lol:

pokój z wami :woohoo: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800482 przez jusia
Hej dziewczyny można się przyłączyć??
Pisałam kiedyś na sierpniówkach ponieaważ mam córcie z sierpnia :) teraz znów zaczynamy starania o dziecko, tzn próbujemy od 2 miesięcy i narazie nic, @ mialam 7 listopada takze mam czas niby ale dzis zrobilam test, niestety wyszedl ujemnie mimo ze czuje takie pobolewanie piersi i w zasadzie mam lekkie nudności... jak to możliwe? i czy ktoras z was w tak wczesnej ciazy miala nudności? ja w poprzedniej dopiero ok 12 tyg zaczelam miec mdłości...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800484 przez ferritka
bidolku :cheer: amen
myslę, że wszystko tu u nas się poukłada i znowu będziemy jak jedna wielka staraczkowa paczłorkowa familija :kiss: :kiss: :lol:

jusia, pewnie, że można, rozgość się wygodnie :lol:
ja Ci powiem ze w sumie to nie wiem jak to jest, z tego co tu zaobserwowałam to dziewczyny w drugiej ciązy wszystko mają szybciej ,więc może tak być i u Ciebie..
ze swojego marnego w tej kwestii doświadczenia wiem natomiast, że natura jest porąbana, a podświadomośc wstrętna i często jak powiemy głośno, ze zaczynamy staranka to płata nam figle i podsuwa nam takie perełki jak mdłości, powiększony biust i inne cuda na kiju ciązowe :S

uda się prędzej czy później, bo przecież masz już dzieciątko :lol: więc wszystko jest na najlepszej drodze :lol: :lol: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800488 przez Elmirka85
ja używałam testów owulacyjnych z allegro tych najtańszych o mi pomogły. bo się okazało że owulkę miałam dopiero w 21 dniu cyklu i zaskoczyłam a zawsze myślałam że mam wcześniej i niekiedy po 20 dniu już nie działaliśmy tylko czekałam na nie nadejście małpy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800490 przez jusia
Dzięki dziewczyny, macie racje, tak czy siak sie uda, tylko nie chcialabym znow tyle czekac :) juz schiza wtedy mialam, moze kupie te testy owulacyjne :) niby nie jestem az tak nakrecona na ciaze zeby sobie wmawiac takie objawy ale kto wie, tak jak pisze ferritka wszystko mozliwe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800502 przez jusia
hmmmm tak sobie was czytam...to chyba kupie te testy, nie chce znow przez tyle miesiecy przezywac rozczarowan co miesiac, u mnie w cyklu tez cos jest popierniczone, jak zaszlam za pierwszym razem to na bank nie byla owulacja w terminie w jakim powinna byc

zmykam bo jutro musze byc wczesniej w pracy trzymajcie sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800550 przez mamam
witam, jestem nowa, starania pewnie bede mogla zaczac za czas jakis - dopiero jestem po nieszczesliwym porodzie... ale chcialabym jak najszybciej zajsc znowu w ciaze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800568 przez missyy
hej dziewuszki :kiss: :kiss:
dawno nie pisałam :blush: , jakaś taka zmieszana jestem :S Jeszcze mini remont w kuchni planuje i ciężko mi znaleźć czas. Padnięta jestem. Jak wyjde z tym na prostą to nadrobię zaległości, tylko mi tu nie uciekajcie z forum do tego czasu !!! B)
A w weekend ma przyjść małpa, oby nie, ale coś czuje, że i tak będzie poracha.

Buzioleeee :kiss:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800591 przez gosia28
Dzień dobry :)

majeczka, nie powiem terminy z kosmosu :ohmy: :ohmy:

ferri czekamy na styczeń razem z Tobą :kiss:

Ingrid Artur jak zwykle pięknie uśmiechnięty :)

Asik a to Ci niespodziankę miałaś miłą :)

witam b-c
też mam podwyższone leukocyty a w ciąży w tym momencie na pewno nie jestem. Musisz troszkę spokojniej podejść do tematu starań ;)
a co do testów owu się wypowiem, że te allegrowe też są bardzo różne (mimo, że w tej samej cenie) ja np. testowałam jednymi i były bardzo czułe, w zasadzie cały cykl miałam dwie kreski z mniejszym lub większym natężeniem, jak mi się skończyły testowałam następnymi ciut innym i te zdecydowanie mniej czułe, także i te na allegro są różne.
ja bym nie przepłacała w aptece

jusia witam się i z Tobą. Powodzenia w szybkim zafasolkowaniu :)

mamam rozgość się, bardzo mi przykro, że masz tak ciężkie i przykre doświadczenie za sobą. Jednocześnie jestem pełna podziwu za siłę, która bije od Ciebie :kiss: :kiss: :kiss:

missy jesteśmy, a Ty wracaj czem prędzej :kiss:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800775 przez owieczka1804
Hej dziewczyny, mogę się dowiedzieć jaka temperatura powinna być w trakcie owulacji? Bo ja zaczełam sobie mierzyć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800779 przez jusia
Hej dziewcyzny :)
wrocilam wczesniej w pracy ale neistety M wyjechal na drugi koniec polski takze kilka dni zostajemy same...
dzisiaj zagladalam do drogerii i te testy sda duzo droższe niz na allegro, 20 kilka zł za 5.. z M ustalilismy ze jak sie nie uda w przyszlym meisiacu to kupimy.

Asik witaj :))))) ty jak zwykle zarażasz pozytywną energią :)

owieczko tak ok 37 z kreskami nawet

mamam nie zniechecaj sie, wiem ze pewnie malo kto jest w stanie zrozumeic co czujesz :( 3mam kciuki obys szybko zaszla i oby sie wszystko dobrze skończylo :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800780 przez owieczka1804
jusia ja mam 36,9 dobrze jest czy nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800785 przez jusia
hmmm no to raczej nei masz owulacji, a mierzylas rano przed wstaniem z lozka? ja ma termonetr taki do czola i on np pokazuje neiraz glupoty raz 37,4 a za 5 min 36,6 :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800786 przez owieczka1804
wiesz co ja mam zwykły termometr i mierzylam teraz jakos rano nie mam czasu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl