BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 4 miesiąc temu #798690 przez Marta M
gosiak no własnie przeniosłyśmy się z zp :( Ale na staraczki dalej będę wchodzić :)

I tulę dziś na wizycie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #798785 przez gabi28
witajcie..

udało mi sie dzisiaj umówic z Panią doktor na wizyte i już jestem po.
trafiłam na cudowną Panią Doktor-poprowadzi moją ciążę. Obecnie jestem w 4tyg i 6 dniu ciązy. nastpena wizyta 10 grudnia. wtedy wszystkie badania.Ze wzgledu na moja chorobę genetyczną moje wizyty u Pani Doktor będą czestsze niż innych pacjentek. Poza tym obiecała rozpytac u swoich kolegów o dokladne badanie genetyczne,będę miała robione albo w Krakowie lub w Katowicach. Kazała mi byc dobrej myśli i powiedziała,że zrobi wszystko by ciąża była donoszona i dzidziuś zdrowy. Trochę jestem uspokojona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #798805 przez Mirella
gabi28 napisał:

witajcie..

udało mi sie dzisiaj umówic z Panią doktor na wizyte i już jestem po.
trafiłam na cudowną Panią Doktor-poprowadzi moją ciążę. Obecnie jestem w 4tyg i 6 dniu ciązy. nastpena wizyta 10 grudnia. wtedy wszystkie badania.Ze wzgledu na moja chorobę genetyczną moje wizyty u Pani Doktor będą czestsze niż innych pacjentek. Poza tym obiecała rozpytac u swoich kolegów o dokladne badanie genetyczne,będę miała robione albo w Krakowie lub w Katowicach. Kazała mi byc dobrej myśli i powiedziała,że zrobi wszystko by ciąża była donoszona i dzidziuś zdrowy. Trochę jestem uspokojona.


A ja się wzruszyłam :blush:

Gabi :kiss:

Bidolku, no jest to jakaś myśl, kupię dziecku chusteczki w biedronce, bo ona maniacko wszystko chusteczkami myje, okno, telewizor, zabawki, wczoraj mi dała chusteczkę żebym sobie laptopa umyła :lol:

Wypluta tak jestem, że nawet nie wiem co komu miałam napisać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #798818 przez Marta M
Gabi :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #798899 przez gosiak
Gabi cudne wieści :kiss: rośnijcie zdrowo :kiss:

U mnie po wizycie ok, ładnie się wyczyściło, tylko krew jeszcze jest w maciczce, mowiła że dobrą decyzję podjęłam nie zostając na łyżeczkowani...za dwa miesiące możemy się starac ;) pocieszyła że szlak przetarty, mamy dowód że się udało, więc następnym razem chce mnie widzieć w ciąży :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #798948 przez missyy
gosiak dobre wieści;) przez te dwa cykle odpocznij sobie, zero presji, a potem do dzieła :kiss: :kiss:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #798988 przez Dave
Gosiak - super :lol: Teraz odpoczynek, a potem luz bluz i bzykanko :silly: :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #798995 przez martela89
MoNiaaa napisał:

Mirelka ja kwiatow tez nie dostalam.ale julka teraz przypulnuje tate:) strasznie z niej dumna jestem bo jak zwykle zaskoczyla mnie swoim podejsciem ale teraz jeszcze bardziej tesknie!
Ja czytam.was na bierzaco ale bylo tu sporo smutkow wiec nie chcialam swoich dorzucac.leze na nowym szpitalu ordynator powiedziala ze rozwarcie to powazna sprawa i przed 34 tc napewno mnie nie wypuszcza poprosilam zeby chociaz na mikolaja to powiedziala ze jak bedzie ok to mnie pusci.dziewczyne mam fajna na sali duzo gadamy ale i tak nuda nas dopada :p


Monia ja z Vanią tez miałam rozwarcie ale w 30 tc,2cm. Poleżałam tydzień i potem mi do domu dali leki,nie mogłam dużo chodzić ale byłam w domu. Julcia dzielna,ja to bym pewnie beczała :blush:

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #799004 przez gosia28
gosiak, wiesz jak Ci kibicuję :kiss: :kiss: :kiss:
ja wierzę, że Twoje szczęście w zasięgu ręki :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #799014 przez pani_p
Gosiak dobre wieści :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #799018 przez gosiak
Siem spytałam czy jakby się zdarzyło po następnym okresie czy to by coś źle było :blush: nie wiem jakoś jak naszybciej bym chciała żeby się udało :S bo jak to kolejne lata ma się ciągnąć to ocipne :dry: każdy cykl jest dla mnie na wagę złota :dry: powiedziała że nic się nie stanie, jedynie żebyśmy teraz uwazali B)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #799029 przez Dave
Gosiak - jak pisałam, mój też sugerował uważanie. Myślę, że 1 cykl wystarczy, a potem szalejcie na całego;)

Jak przyszłam do niego z podejrzeniem ciąży, powiedział mi nie pierwsza i nie ostatnia :laugh: :silly: :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #799042 przez gosiak
Dave napisał:

Gosiak - jak pisałam, mój też sugerował uważanie. Myślę, że 1 cykl wystarczy, a potem szalejcie na całego;)

Jak przyszłam do niego z podejrzeniem ciąży, powiedział mi nie pierwsza i nie ostatnia :laugh: :silly: :silly:


:laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #799235 przez anoda89
Hej. Wczoraj wróciłam że szkolenia dla mechaników :laugh: Z mężem pojechałam żeby się trochę oderwać i przy okazji trochę wiedzy nabyłam :lol: Wynudziłam się strasznie dobrze mi zrobił ten wyjazd.

Gosiak super wieści :kiss: :kiss: :kiss:

Pani Zuzia śliczna czarnula :kiss:

Mirellka Duśka to mały mądrala, uwielbiam takie teksty dzieciaków. Dorosłego czasami zatyka :laugh:

Gabi :kiss:

Ferri zazdroszczę spotkania z Ewką ;) :)

Monia jeszcze abyś ze 2 tyg wytrzymała :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #799409 przez MoNiaaa
Gosiak u mnie z kolei taki pospiech zle sie skonczyl wiec nie wiem czy nie lepiej teraz odczekac niz przezywac to drugi raz zreszta wtedy same mnie opierniczalyscie na maksa ale to wasza decyzja.
Anoda juz 10 tc wow ale leci super:) jak sie czujesz rodzinka juz wie?
Gabi super ze trafilas na dobrego lekarza to polowa sukcesu;)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl