BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu #799920 przez ferritka
Gosiak, tylko że ja ani słowem nie wspomniałam że masz czekać :S ... powiedziałam, że sama najlepiej się znasz i wiesz co robić :)
wydaje mi się że niepotrzebnie się nakręcasz, bo przecież nikt nie ma wobec Ciebie złych intencji. Sama wyrażałaś swoje zdanie kiedy Moniaa pierwszy straciła Dzidzie i potem od razu trafiła..teraz dziewczyny wyraziły swoje zdanie i rozeszłoby się po kościach.. nikt nikogo nie atakował wtedy i nie robi tego teraz, trochę nie rozumiem skąd w Tobie teraz taka waleczna postawa i taka przeciwko nam :(

chyba wszystkie jesteśmy zmęczone tym całym napięciem, skoro traktujemy się nie jak przyjaciółki forumowe a jak wrogowie :dry: a każde słowo traktowane jest jak atak.
pamiętaj, że nie jesteś sama w tym co przeżywasz, my też straciłyśmy Dzidzie, wiemy jaki jest Twój stan, rozumiemy ,że chcesz kuć żelazo póki gorące, a wszystko co zostało powiedziane było ze szczerości a nie z zazdrości ,że Ty możesz znowu wierzyć w następny cykl a my nie..

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799923 przez Asik

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800016 przez anoda89
Hej. Zaraz się idę ogarniać i uciekam do siostry na ostatki :)

Ferri ja też obstawiam chłopaka :lol:

Co do podglądaczy to ja nie patrzę na to bo przychodząc na formu zdawałam sobie sprawę że obce osoby będą czytać moje wpisy.

Gosiak ja po stracie też od razu chciałam starać się o kolejną dzidzie i jak mi lekarz powiedział że pół roku minimum muszę czekać to rozpacz była niesamowita potem odwlekanie że jeszcze nie teraz i za każdym razem załamka. Masz swojego lekarza i jeśli on mówi że masz odczekać jeden cykl to tak zrób. Pójdź może po @ do gina na jeszcze jedną kontrolę żeby sprawdzić czy jest ok i do dzieła. Dziewczyny chcą dobrze i wszystkie kibicujemy Ci bardzo bardzo mocno :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800083 przez Mała
Witam
Na zakupach dziś byliśmy, co nie co z prezentów kupiliśmy. Sprawiłam sobie dywan, bo tamten 5 lat, ciągłego wymiotowania Kamila to już swoją świetność dawno miał za sobą. Wstyd mnie już było, jak z rehabilitantką ćwiczyli :dry:

Ferri jak tam Twoje ćwiczenia? Ja dziś abs i pośladki zrobiłam i pewnie jutro się nie ruszę :S

Miłego andrzejkowania :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800093 przez ilona
Mala pokazuj dywan :side:
Co tam jeszcze pokupowalas?

Monia pisz co u Ciebie bo widze ze jestes.

A ja sobie dzis kupilam new foremki do ciasteczek i sie robia juz ciacha :laugh:
Mam juz 65 szt. Wiktor zjadl juz z 10 i jescze dwa wsady do piekarnika czekaja na swoja kolej.
Pyszka
:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800103 przez Mała
Ilonka ciasteczka mmmm, podrzuć jedno :blush: Ja wciągam pomelo :S

Dywan taki www.castorama.pl/katalog-produktow/podlo...naturalny-jasny.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #800105 przez majeczka22
Hej dziewczynki.

W końcu udało mi się zarejestrować na rezonans magnetyczny .... uwaga termin na 2 czerwca 2014. A od jutra zaczynam jeść leki aby ciągiem je zażywać przez 5 miesięcy - kolejna wizyta u endokrynologa 26 marca 2014, po drodze mnie czeka jeszcze usg, badania krwi, oraz najważniejsza rzecz w marcu - OBRONA PRACY INŻYNIERSKIEJ.

Wiec pewnie dopiero we wrześniu będę znała całą diagnozę bo rezonans magnetyczny będzie dawno po wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800107 przez Mała
Majeczka no termin świetny :dry: ale powiem ci, że mnie nie zdziwił, bo byłam Olę zapisać w październiku na zabieg na migdałki, terminy na sierpień 2014 :dry: A gdzie indziej pytałas o terminy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800110 przez ferritka
Mała, ooo Kręgiel mi też przytargał wczoraj taki sam dywan B) B) bo on łasy na takie przeceny jest jak ja B) B)
ja jak zrobiłam te kardio, total fitness to przez 2 dni nie mogłam chodzić łydki mnie tak bolały B) miałam dzisiaj walnąc jakieś ćwiczonko, może jeszcze walne skalpelka przed snem :cheer:

majeczka, termin zabójczy, ło matkoooo :ohmy: :ohmy:
był brat właśnie ze swoimi dziewczynkami...ło dokazują oj dokazują, ale fajne dziewczyny, uśmiechnięte, rozśpiewane :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800112 przez majeczka22
Mała u mnie jest jeden szpital co robi rezonans na NFZ a reszta to prywatnie i to jest koszt ok 700 zł.

wiec już chyba wolę poczekać i trochę więcej się podenerwować i po stresować niż tyle kasy płacić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800113 przez monika1984lodz
Ferii ale ja jestem :kiss: :kiss: :kiss: podczytuje tak tak i czasami coś skrobnę :) ja tam z forum nie znikam. zaglądam co dzień a co do naszego wątku to ja mam tak samo jak MArtaM :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800116 przez Mała
Ferri :lol: Ty to wariatka jesteś z tymi ćwiczeniami :silly:

Majeczka no ja wiem jaki to koszt prywatnie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800117 przez ferritka
monika1984lodz napisał:

Ferii ale ja jestem :kiss: :kiss: :kiss: podczytuje tak tak i czasami coś skrobnę :) ja tam z forum nie znikam. zaglądam co dzień a co do naszego wątku to ja mam tak samo jak MArtaM :)


no bo ja taka Twoja psychofanka :lol: :lol: no ale zaglądaj tu czasem i pisz co tam słychać, bo teraz już nie podglądne :lol: :lol:
rozumiem, że w sumie wasz wątek to co innego, bo do Was nowe w sumie nie przychodzą :S

Mała, no chyba mi te ćwiczenia bardziej szkodzą niż pomagają ale co tam :blush: :silly: :silly: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800119 przez monika1984lodz
ferritka napisał:


no bo ja taka Twoja psychofanka :lol: :lol: no ale zaglądaj tu czasem i pisz co tam słychać, bo teraz już nie podglądne :lol: :lol:

Wiesz co czubek jesteś :P :kiss:

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800121 przez ilona
Mala fajny dywanik. ja nie mam zadnego w domu. ;) powywalalam jak Wiktor zaczął wcierac kanapki ;)

Ferri o co cho z tym botoxem? Ty sobie zrobilas czy po prostu Ci wara spuchla na spanku?
Ale pierwsze co przyszlo mi na myśl to mama Kardischan czy jak to sie pisze :laugh:
Z tel. Nadaje i ciezko mi miedzy stronami sie poruszac dlatego mam luke ;)

Majeczka no termin faktycznie odległy :dry:
Ja z Wikim tez.w jednej przychodni gdzie nie ma prywaty i trzeba czekac mamy na kwiecien...

Mala ciacha teraz lezakuja za tydzien lukrowanko i wtedy moge slac :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl