BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu #799421 przez anoda89
Monia jeszcze nie wie :laugh: Mieliśmy powiedzieć w tamtym tygodniu ale że ta toksoplazmoza mi wyszła to się wstrzymaliśmy i powiemy 6 grudnia po wizycie :lol: Umówiłam się na wtorek do tego zakaźnego da mi leki jeśli będzie taka potrzeba i pewnie z wynikami awidność.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799468 przez Marta M
gosiak :)

Anoda szkolenie dla mechaników mówisz :) 11tc, wow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799477 przez gosia28
dzień dobry wieczór prawie.
wszystkie się chyba na ostatki szykują taka cisza ;)

:ohmy: :ohmy: :ohmy: ale numer strony brrryyy

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799482 przez gosiak
MoNiaaa napisał:

Gosiak u mnie z kolei taki pospiech zle sie skonczyl wiec nie wiem czy nie lepiej teraz odczekac niz przezywac to drugi raz zreszta wtedy same mnie opierniczalyscie na maksa ale to wasza decyzja.
Anoda juz 10 tc wow ale leci super:) jak sie czujesz rodzinka juz wie?
Gabi super ze trafilas na dobrego lekarza to polowa sukcesu;)


Ale Ty nie miałaś problemów z zajściem w ciąży...może Ci się łatwo mówi bo nie wiesz jak to jest czekać 3,5 roku na dziecko i je stracić, a po drugie spytałam ginekolog (a nie podejmuję sama decyzji ryzyk fizyk)czy jak by się trafiło prędzej niż tyle ile ona każe czekać to czy to zagraża następnej ewentualnej ciąży, powiedziała że nie, po stracie bardzo wczesnej ciąży gdzie nie było łyżeczkowania to można starania zacząć wcześniej, a zaleca głównie odczekać ze względów psychologicznych bo fizycznie jest wszystko ok. jak bym miała taką płodność jak ty to nawet z pół roku bym sobie przerwy zrobiła...bo uwierz mi mam dość tych całych starań

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799487 przez anoda89
Marta
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja to nie wiem jak te tygodnie się liczy jak mam 10 tydzień + 1 dzień to liczyć jako 11 tc :unsure: :S Iwonta tak chyba coś kiedyś tłumaczyła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799492 przez Marta M
Anoda widzisz ja nie na bieżąco z wszystkim informacjami :) Dzięki że mi wytłumaczyłaś :) A co do tygodni to zaczęłaś 11tc :) Jak masz 1 tydzień czegoś tam to są dni od 1 do 7 itd :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799644 przez Mała
Witam
Gosiak trzymam niezmiennie kciuki :kiss:

Anoda ło matko, szkolenie mechaników :silly: Tak to już 11 tc

Gosia no nr strony brrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799666 przez pani_p
Szatanska strona, lepiej ja przerzucmy! :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799682 przez mesy
Gosiak że się wtrącę . Nie obraz się , ale Monia zasugerowała ci tylko jak było w jej przypadku a ty na nią naskoczyłaś jak by była winna bóg wie czego jak sama pisałaś wczesnej maciczka nie jest jeszcze dobrze oczyszczona bo jest w niej krew .... rozumiem męczą cię te starania - nie tylko ciebie . Przeżyłaś stratę. Teraz powinnaś wszystko zrobić żeby drugi raz nie przeżyć tego samego. Czasem leczenie ran metodą klin klinem nie wychodzi na dobre. Wiadome każda z nas jest inna ma inny organizm , ale masz głupi przykład na Moni. Dla swojego dobra i dobra dzidka odczekaj te 2 cykle.... uwierz mi czas szybko leci a bedziesz miala czyste sumienie ze odczekałaś . Odreagujesz troche psychicznie bo z tego co widze nie jestes w najlepszej koncyji psychicznej. Masz kolejny głupi przykład na mnie ... dostałam anty z przymusu i ci powiem , że teraz jestem zadowolona , że je biorę bo psychicznie odpoczęłam od tych cały starań i jak ruszę to z nową siła... więc czasem przerwy są dobre . I nie porównuj teraz , że ja straty nie przeżyłam ....bo coś czuję , że tak zaraz napiszesz i może to co teraz napiszę będzie nie fajne , ale tak jak pisałaś.... ty chociaż wiesz , że w tą ciążę możesz zajść. Zrobisz jak chcesz twoja decyzja ja tak sobie tylko myślę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799747 przez gosiak
Mesy we wcześniejszym poście zaznaczyłam ze poradziłam się mojej gin czy jeśli (co mało prawdo podobne) trafiła by się szybciej ciąża, to czy z punktu zdrowotnego mojego i ewentualnej ciązy coś by zagrażało, to uzyskałam odpowiedź że nie!!!! Wiec nie bede sie sugerowała wypowiedziami Waszymi że lepiej nie bo nie! Ja nie mówię ze juz teraz poczynam starania, puki krew bo głupia nie jestem....sory jeśli kogoś uraziłam i sory ze opieram sie opiniami mojego lekarza niz Waszymi....tak jak napisałaś, Monia zasugerowała jak było w jej przypadku a niezapominajmy ze kazdy jest inny i nie u kazdego misi byc tak samo! Amen

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799753 przez Dave
Hello,
wpadam tylko na chwilę, podpisać listę :P

Gosiak - pisałaś, że dla Was każdy cykl jest na wagę złota. Masz zielone światło od gina, psychicznie też jesteś gotowa do działania, więc po co czekać. Wiem, może mi się łatwiej mówi, bo przeżyłam zajście od razu po stracie i nie wiem czy świadomie bym się tak od razu starała. Ale jak widać wszystko się udało, mimo że ja miałam zabieg.
Polemizować można w nieskończoność. Różne przypadki tu już były, warto wysłuchac wszystkich, ale i tak decyzja należy do nas indywidualnie. Ja Ci mocno kibicuję i wyczekuję malin jak najszybciej :kiss: :kiss: :kiss:

Anoda - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: buziaczki ode mnie dla Was :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

To tak na szybko, przepraszam że tylko tyle, ale padam na pychol.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799759 przez gosiak
Dave dokładnie każdy cykl jest dla mnie cenny.....psychicznie jestem gotowa na kolejną ciążę, a psychicznie nie jestem gotowa na długie czekanie na nią, to nie jest tak że chcę zastąpić jedną ciążę drugą, zawsze będę pamiętać o moim aniołku...nawet nie wiem jak to wytłumaczyć żeby mnie ktoś zrozumiał :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799765 przez Mirella
Gosiak, jako że siedzę tu na etacie rezydentki, to pozwolę sobie zauważyć, że tak zdenerwowanej to Cię jeszcze nie widziałam. Wyluzuj odrobinkę, bo co byś nie postanowiła to i tak nerwy Ci się nie przysłużą. A Monia to z życzliwości, jak i cała reszta zresztą, nikt Ci nic nie narzuca, bo i jakim prawem?

Ja rozumiem, nie chcesz niczego zastępować, chcesz żeby Aniołek wrócił :kiss: Ja na Twoim miejscu też bym chciała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799773 przez gosia28
gosiak ja Cię rozumiem, bo po mojej ostatniej stracie jak się okazało, że beta się jeszcze nie wyzerowała i lekarka brała pod uwagę ponowną ciążę to cichutko marzyłam, że to może być prawda. Inaczej się patrzy na starania o największe szczęście z perspektywy mijających lat. Monię też rozumiem, bo jakby nie patrzyć ma doświadczenie na własnej skórze, że się jej to nie opłaciło i musiała też swoje przeżyć. Też nie wiem jak to napisać, żeby nikt się nie obraził. Każdy ma swoje racje, bynajmniej jeśli lekarz mówi, że nie widzi przeciwwskazań zdrowotnych a Wy czujecie gotowość do dalszej walki to tylko pozostaje nam kibicować i czekać na ekspresowe zaciążenie :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799774 przez gosiak
Moniu sory naprawde moze troche mnie poniosło...Ty sie teraz denerwowoać nie możesz...po prostu dziś mam ciężki dzień mija tydzień jak się wszystko zaczęło i godzina po godzinie przypominam sobie co sie działo, kończyło się coś na co tak długo czekałam, odwołuję to co wcześniej napisałam i już mnie nie ma sorry...


Mirella :kiss:
Gosia28 :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl