BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 5 miesiąc temu #943498 przez pani_p
Dziekujemy Kochane cioteczki za życzenia :-) rok temu to o tej porze był szał hehe Zuza dopiero o 22.20 wylazla :-D

Ferri no co ja mogę powiedzieć, znajomo mi to brzmi. Tylko ja byłam w lepszej sytuacji bo od razu pod oxy i krócej się meczylam. Tez mnie tak porozrywalo, ale to nic. Wszystko się zagoi, choć nie ukrywam, że dochodzenie do siebie było cięższe niż ten poród.

Ale teraz to nic niewarte, niewazne. Nawet nie pamiętam tego bólu. Więc kobietki do rozładunku nie bójcie się, warto przejść nawet przez tak dramatyczne przeżycia ;-)
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943537 przez ilona
Pani sto latek dla Zuzki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943585 przez tysiiiak
Ferrrri grautuluje ślicznego synusia - tak jak mój - Kubusia :kiss: Boski jest i co najważniejsze zdrowiusieński :* :kiss: :kiss: :kiss:
Wyobraź sobie, że ja miałam oxy przez jakies 7 godzin :blink: :woohoo: a i tak wszystko skończyło się cc :pinch: Jednak drugi raz chciałabym urodzić sn ;)

Pani sto latek dla Zuzanki :kiss:
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944079 przez Anabelle
Dziewuszki dorwałam się do komputera to wrzucam, choć nie wiem czy bedzie dobrze widać.

23tc
Na zdjęciu synek od obojczyków w górę - widać usta i nos, na oczach ma dłonie. Nie wiem czy widać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944088 przez Sevilla
Synuś, jak ta lala :) Super, to co teraz na przyszłość fura kotletów i synusie na rękach będą mamę nosić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944119 przez MoNiaaa
Bella pewnie ze widać super fotka !!!! jejciu to już 23 tc ???kiedy to zleciało??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944123 przez gosiak
Anabell, pięknie widać, Twoj synek robi "a kuku" :laugh: fajna pamiątka :)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944143 przez meli1990
Anabelle słodkie zdjęcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944175 przez Anabelle

Sevilla napisał: Synuś, jak ta lala :) Super, to co teraz na przyszłość fura kotletów i synusie na rękach będą mamę nosić


Hehehe mąż narzeka, że sam sobie musi obiady robić, to w sumie nie wiem kto komu będzie te kotlety tłukł :lol: :lol:

MoNiaaa napisał: Bella pewnie ze widać super fotka !!!! jejciu to już 23 tc ???kiedy to zleciało??


Monia leci leci, Zuzia zaraz rok będzie świętować :D a dopiero zdjęcia z porodówki wklejałaś! Szok

W ogóle po dzieciach tak upływ czasu widać....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944229 przez Madeline
Hej dziewczyny ;)

Robiłam sobie badania na toksoplazmoze igG i igM i oba wyszły ujemne. To znaczy ze nie miałam nigdy toksoplazmozy i nie mam w organizmie na nią przeciwciał. Czy jeśli planuje ciążę to jest jakieś duże zagrożenie? Juz jednego synka mam, ale powiem szczerze, że w pierwszej ciąży robiłam badania ale lekarz powiedział, że jest ok i nie zwracałam na to uwagi. Jakoś teraz zaczęłam o tym intensywniej myśleć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #944289 przez gosiak
Madeline, ja ostatnio robiłam te badanie i wynik taki sam, to oznacza że nie zaraziłaś się jeszcze toxoplazmozą i nie masz przeciwciał, i po prostu w ciąży będziesz musiała bardziej uważać i ponownie robić to badanie w czasie ciąży, by w razie wystąpienia tej choroby podjąć leczenie.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: Madeline

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #944557 przez mesy

gosiak napisał: Haha też Kasiowego posta czytałam kilka razy :lol: no ale dobrze że daty napisała, to dużo rozjaśniło :whistle: ;)

Mnie w całym tym porodzie nacinanie w prawo w lewo najbardziej straszy :woohoo: a ja zawsze myślałam że to po długości tną :blush: :woohoo: buahahah :laugh:


Gosiak oj tam :P jak bedziezz rodzic to nawet nie poczujesz naciecia :P mnie nacieli i dobrze , bo mlody sie cofal :P a jak nacieli to wylazl hehehe
jessssu juz sie nie moge doczekac kiedy zaczniesz "przygode" :D

Macie ciotki :P co by nie bylo , ze o was zapomnialam :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

mielismy problem z podnoszeniem główki na brzuszku , ale już jest ok ;) z dnia na dzień sa zmiany ;)
Podziękowania: gosiak, Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944558 przez Mirella
Mesy Patryczek słodki, wybuziakuj :kiss: :kiss: :kiss:
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944582 przez gosiak
Mesy też się nie mogę doczekać tej "przygody" dobrze że grudzień pełen bieganiny to jakoś zleci do stycznia;)
A na Patryka to się napatrzeć nie mogę, na fejsie podziwiam i słodziak z niego a rosnie jak na drożdzach, i chyba co raz bardziej do mamci podobny się robi :cheer: a główkę ladnie trzyma, silny chłopczyk ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #944970 przez agnesssa
Dzień dobry kochane staraczki :)

Dawno nie pisałam chociaż wiecie, że zawsze Wam kibicuję i jestem na bieżąco, wiem że Gosiak w styczniu zachodzi w ciąże, podziwiam Wasze śliczne pociechy i te w brzuszkach i już po tej stronie świata :)

Ferri - I tu Ci pogratuluje ślicznego synusia :kiss: :kiss:

Pani Sto lat dla Zuzi na roczek :kiss:

Anabell
Ślicznie widać synka :)

Mam nadzieję, że się nie obrazicie się jak wyłożę kawę na ławę, i wyjaśnię z czym do Was przychodzę, bo właśnie trochę zaczęłam świrować....

Jakiś czas temu dowiedziałam się, ze mam torbiel na jajniku, taki nie mały bo 5/5cm, na polecenie ginki odczekałam jeden cykl żeby sprawdzić czy po @ się zmniejszy, ale nic z tego :angry: Zaleciła kurację hormonalną, czyli po prostu tabletki anty, jak to zazwyczaj bywa zaczyna się je brać w pierwszy dzień @, u mnie pierwszy dzień to zawsze plamienie więc jak się pojawiło to wzięłam pierwszą tabletkę. Okres się nie rozkręcił, przez 4 dni miałam nie duże plamienie, nie przerwałam brania tabletek mimo, że nie wiedziałam co się dzieje, nie myślałam, że to ciąża, bo z powodu torbieli uznaliśmy że na starania nie czas i się staraliśmy zabezpieczać, minął tydzień a @ nadal nie przyszła w końcu dzisiaj zrobiłam test bo lepiej dmuchać na zimne i w sumie to nie wiem co widzę :huh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl