BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 4 miesiąc temu #945648 przez ilona
Vifi co tak skromnie? Pisz nam tu poemat co u Ciebie, a nie wpadasz jak po ogien!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945649 przez Madeline
emilia1410 Lesiplus ;) Luteiny nie brała ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945660 przez gosiak
Ilonka, cud miód ta Twoja córcia :*

Vifi witam;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: ilona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #945666 przez ferritka
B) a cię piernicze, się naprodukowalam jak dziki waż i mi się tablet zaciął :huh:

Która mnie tu esemesem przywołała? Bo ja na telefonie Kregla działam bo się mój spsul a nie umiem kontaktów skopiować , taka jestem hej do przodu B)

Vifi :kiss: ale tak bez raportu???.

U nas tak, od piątku jesteśmy tylko na cycku B) boli jak cholera, ale walczę póki starczy sił :blush:
Z bufetu mi cieknie ze mogłabym niczym Kleopatrą kapać się w mleku B)
Wstajemy co 3 h i jakoś ogarniamy system B)
prezes będzie żabka, bo lubi się kapać B)
Poza tym to...Kregiel mi ładnie asystuje, pomaga i w ogóle to go dzisiaj puściłam na ligę mistrzów poza domem i....ledwo wyszedł to ja w ryk, ze sama ciagle siedzę ,ze w ogóle to jestem brzydka, gruba i łamią mi się paznokcie..co jest kłamstwem bo mi się nie łamią wcale :whistle: a kregiel w sumie ciagle ze mną jest tylko ma wychodne do spożywczego po pieczywko B)
Z niedogodności to pije herbatkę z kopru i dookoła mi się po nim pruje - no co, taka prawda B) ale Prezesowi to odpowiada wiec bo a niech się pruje B)

Generalnie to jest luz blues, tylko się zagoje, wyspie i jazda z rodzeństwem B)

jaka fajowska Viki B) nie szuka chłopaka? Trochę młodszego ale za to jaki słodki :woohoo:

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:
Podziękowania: ilona, Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945670 przez ViFi
GRatulacje dla nowych mamuś.....ich długo oczekiwanego owocu.....

Ja nadal walczę...mam juz dość.....z tak trudnym przypadkiem nikt nie ma dośiadczenia kazdy sie wycofuje....
Walcze znowu E-coli bakterią.....w posiewie..... 10 Zoladex-ów.....mam dziś bardzo trudny dzień...... :(

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945672 przez ilona
Ferri piszac Viki mialas na mysli Weronike? Jesli tak to jeszcze jest stanu wolnego. Mnie zieciu nie przeszkadza ze mlodszy wazne ze ladny i grzeczny :cheer:
Załączniki:
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945674 przez ferritka
B) ej Ilona dokładnie tak, myśle Weronika pisze Vika nie wiem czemu B)
Prezes póki co trochę nieobyty ale się wyrabia powolutku B) będzie jak znalazł dla twojej Czarnulki :woohoo:

Vifi, nie mów :( myślałam ze idziemy do przodu....ostatńie Twoje wpisy wiały optymizmem ...naprawdę nikt nie potrafi Ci pomoc?

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945684 przez Mirella
Ferri, ja Cię wołałam, bo mam sprawę do Cię, ale ja smsów nie znoszę pisać dlatego taka lakoniczna byłam, wejdź kiedy na jakie gg, to Ci wyłożę wszystko, a na tego esa to byś jednak mogła odpisać, bo to ważne jest. Pod warunkiem, że się w ogóle przez esy porozumiewasz, bo pewnie na jednym się nie skończy.

Weronika i Kuba pasują do siebie ::D :D :D
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #945690 przez studentkaae
Ejjjjjjjj tyle sie napisalam i d...a :-( poszlo sie pasc wsio, ze jakies catcha nieskonfigurowane czy cus i zniklo mi aaaaaaaa. A tyle Wam napisalam. A ze pora na pisanie super, bo 4:47 to wiecie... no bo my nie spimy z Mlodym, a co tam. Paleczke po cioci Dave przejmujemy w bezsennosci i to juz kolejna dluga noc :-(

Sis po Twoim opisie porodu dlugo chyba z wrazenia nie moglam dojsc do siebie... az mnie sama na sama mysl krocze bolec zaczelo :ohmy: loooo matko... cos sie namordowala - szacun Sis Kochana :kiss: dzielna bylas :kiss: :kiss: :kiss:

tak sie streslam tym Twoim opisem, ze se mysle, ech to ja to tego nie przezyje jak to taka wielogodzinna rzez i chyba cc wole. A zaraz se potem umyslalam, ze to takie piekne jak po takim wysilku Malego Ci na piers dadza i tata jest i echhh... taki super obrazek rodzinny i ze warto i ze dam rade tez, a co :-)

No i tak sie chyba tym przejelam i tym mysleniem tez, ze mi wczoraj na wizycie cisnienie wywalilo 140/90 i mnie gin postraszyl tabsami i cc wczesniej :ohmy:
i dol zlapalam... bo ja naturalnie kcialam jednak przecie... ech, mi to nie dogodzi...
no zobaczymy jak to bedzie. Wazne, ze Igi rosnie, juz ma 2167 g moj byk i obwod glowki 33 centy :ohmy: a porod... no co ma byc mi pisane to bedzie. Kolejna wizyta tydzien przed Wigilia... oby mnie tylko do szpitala na swieta nie dal jak tak mi to cisnienie zeswiruje, bo to sie tam porycze na calego chyba wtedy.

A Prezes Kubala sliczny... zakochana w nim jestem, ale widze,ze juz chlopak zajety :-)

Ilonka dzieci Twoje sliczne, a Inso zaraz do rozladunku??? Jallllll, ale czad :-D ucaluj ja od nas.

Gosiaku... styczen corazzzzz blizej :woohoo: :woohoo:

Agnessa... noooo witaj, ale wejscie mialas... betka. No prosze, czekamy jednak na dodatnia.. Maksiu slodziak, rodzenstwo mu sie przyda :-)

Vifi... :kiss: :kiss: dopoki walczysz jestes zwyciezca... pamietaj :kiss:

I co by tu jeszcze napisac... 5:10 jest...
Podziękowania: ilona, gosiak, Ingrid29, ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945715 przez gosiak
Studentka no to widzę faktycznie że ze spankiem u Was nie ciekawie, mam nadzieję że choć teraz ładnie sobie śpioszacie;)ja co rano jestem wkur...ze nie poszłam wcześniej spać bo rano mam problem ze wstaniem :blink: :S Igorek rośnie pięknię, no mam nadzieję że jednak cc Cię ominie i na spokojnie już po sylwestrowych "szaleństwach" pójdziesz sama ladnie urodzic, no tego Ci życzę żeby było po Twej myśli;) a nie straszaj mnie tym styczniem bo kurka tak sobie myślę że już koniec listopada, a grudzień przeca zleci nim się obrócę, ale co tam niech leci;)

Feritka, powiem Ci że Kubalek to cały kurna tata, toćka w toćkę :laugh: a z Weronisią pasują jak ulał, (Weronisia mlodsi som fajni;) :P )

Ilonka to pozdrówki dla Inso i jak już się rozpakuje to ma się chwalnąć tu maleństwem no;)

Vifi kurka na pewno się ktoś znajdzie kto Wam pomoże :*wiesz że trzymam kciukole;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945728 przez Emme
Ilona gratuluję! Piękna córeczka! Jak braciszek się czuje w nowej roli?
Tak mnie dawno nie było, a widzę że zaczęłyście już drugą (i chyba nawet niektóre trzecią) turę ;)
Ależ jestem w tyle ;) hihi
Podziękowania: ilona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945730 przez MoNiaaa
no pięknie to mamy kolejna forumowa parke :) piękne dzieci z nich będą :D

studentka na swieta nie chcą bez powodu ladowac do szpitala raczej się pacjetow pozbywają wiec 3mam kciuki żeby nie było konieczności i zebys ty wytrwala do stycznia nie to co ja :(

Vifi :*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945733 przez mesy
Ilona Weronika robi się taki pucek jak Patryk :D
dziś nie miałam czystych bodów z krótkim rękawem to w akcie desperacji , żeby nie było mu ciepło wsiłam go w body za gówniarza hahahah to ponaciągałam i tam i wszedł hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #945734 przez ferritka
Bry B)

Eee no Sis Igi toz to byczek jest już ladny B) Kubasa przy urodzeniu miał 33 centy główkę :P
Nie panikuj, jak sobie z perspektywy czasu myśle to nie był ten poród taki zły, bo lekko nie było ale ....kobieta potrafi znieść dużo a tak jak mówisz, jak Ci Młodego dadzą na pierś to zapominasz w mig :kiss:
Przepraszam ,ze nastraszylam...gupia jestem i niemyśląca :blush:

Mirellka, odpisuje wiem mam z tym problem....ja po prostu nie lubię telefonów ot co :blush:

As Sis ja tez pod koniec ksiazy wędrowałam od 2 do 5 rano i co...Kubasa ma tak w tych godzinach szał pal wiec na, korzystaj ze snu w dzień jak tylko możesz kochana B)

mesy ja tez Prezesa trzymam w takich bodach bez nogawek z rękawami długimi ...a bo te pajacyki jakieś ebniete sa :angry: stopy mu się płaczą w tych bezsensownych nogawkach i się wkurza.... A tak skarpetki ma z makklinem i stopy maja luz i ciepełko B) podpatrzyłem ten styl u Patryka właśnie :P

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945736 przez mesy
ferr na Patryk w dzień smiga w kalesonach hehhe i ostatnio na górę zakładam mu body z krókim rękawem :P muszę dziś pranie uruchomić , bo w kolejne małe body już go nie dam rady wcisnąć hehehe no albo jutro będzie miał styl na piłkarza :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl