BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 5 miesiąc temu #943397 przez martyna_z
Gosiak świetne wiadomości! :)

I sto lat dla Zuzki! :)

U mnie bez zmian, aktualnie czekam na zrobienie testu do końca przyszłego tygodnia i poszukuję przyspieszacza czasu... ;)
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943405 przez gosiak
Oj tak Mirella oby do wiosny :lol:

Dave, Martuś:*

Feritka, nie mogę się napatrzeć na Kubalka :kiss: cudny jest :kiss:

Martynka kciukam za testowanko, i jak już znajdniesz tego przyspieszacza czasu to mi hopsnij go tu :laugh: :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943433 przez kakasia20
No przydalby sie taki magiczny przyspieszacz czasu .hee ja 12.11skonczylam.@i sie 16.11czyli 4dni po @kochqlismy .. Zobaczymy co z tego wyniknie .co prawda do dzis mnir boli podbrzusze ..i jakos sie tak czuje jak bym miala grype slaba...jakos jestem... Glowa boli mnie a wczoraj ... Zapach mleka bleeeee wylalam.go choc dobre bylo heee ..nie wiem czemu ... A mam cykle co 27-28dni wiec dzien kochania padl na 11dzien :-)zobaczymy od poczatku @liczac. .czas pokaze .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943440 przez kakasia20
W dodatku od wczoraj mam dziwna wydzieline mokra i biala lekko... Nie wien ... Nie chce sie napalac na nic

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943446 przez gosiak
Kakasia 4 dni po @ się kochałaś i dziś już masz objawy? szok :woohoo: toż ty może nawet owulki jeszcze nie miałaś :dry: a nawet jak miałaś to jojko jeszcze może sie kula do celu :silly: a ten sluz co piszesz to może właśnie owulka więc teraz działaj ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943447 przez Mała
Witam
Zuzulka sto lat księżniczko :*:* :):)

Kubuś :) Ja nie mogę znaleźć tych testów :unsure:

Kakasina Gosiak ma rację, a nakręcona to Ty już jesteś jak masz takie objawy. WYluzuj ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943448 przez gosiak
Mala kliknij sobie "ostatnie tematy" tam zawsze testy na tapecie;)

A zresztą masz linka www.zapytajpolozna.pl/forum/planujemy-ci...osujecie?start=28785

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943452 przez Mała
Już znalazłam.
Odezwa do nie rodzących nie słuchajcie Ferri, wiecie że ona umie pisać/gadać ;) Tak serio Ferri ło żesz, ale Kuba zdrowy najważniejsze, dupsko wydobrzeje :whistle: ;) Ja byłam nacięta z Kamilem po prawej stronie, a z Olą po lewej :/ bo ich na prawą nie uczyli. Dobrze, że już 3 nie planuję, bo pomysłów mi brak, gdzie by mnie tym razem nacięli :P
Różowo nie jest, faktycznie oxy miałam i wspominam nie najlepiej, ale dla bąbla wszystko idzie wytrzymać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943457 przez Mirella
Fakt, Ferri to pisać umie :lol: No ale w końcu po dziennikarstwie jest to co ma nie umieć :P Ja tam sie nie znam, bo miałam CC niestety, ale na mój gust pokoloryzowała. :P Ale Kubolek boski i dlatego wybaczam te kolorki, niech sobie dziewczyna opowiada, zapomniała tylko dodać jaka dumna z siebie jest :lol: I ja sobie życzę więcej tu Kubusia widzieć, bo zdjęć na fb nie widzę :( I mnie do znajomych proszę nie wciągać, od razu mówię, ja mam fb służbowo i wystarczy, żadnych prywatnych kontaktów tam nie utrzymuję.


Kasia przeczytałam sobie z pięć razy Twój post żeby zrozumieć, cztery dni po @ ale w 11 dniu cyklu, tak? Bo tak długo @ trwa? I to było pięć dni temu? Kurcze, tak to tu się jeszcze nikt chyba nie wkręcał, co dziewczyny? :lol: Ale też byłby to pierwszy przypadek wyczucia ciązy w piątym dniu :lol:


Acha, Ferri, butla może i łatwiejsza, ale wiesz... ten dzieć przy pierwsi, to jest nie do przecenienia normalnie, tylko początek jest trudny. Ja to lubiłam, niestety krótko karmiłam :( Czasem nawet za tym tęsknię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943464 przez gosiak
Haha też Kasiowego posta czytałam kilka razy :lol: no ale dobrze że daty napisała, to dużo rozjaśniło :whistle: ;)

Mnie w całym tym porodzie nacinanie w prawo w lewo najbardziej straszy :woohoo: a ja zawsze myślałam że to po długości tną :blush: :woohoo: buahahah :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943469 przez kakasia20
:cheer: :cheer: tak to ujme jak zaszlam w ciaze z synem zaraz po @wiedzialam ze syn bedzie 100%i sprawdzilo sie tez mialam taki sluz... I sie czulam fatalnie .. Ale nie chodzi mi oto ze to jakies objawy bo moze to nie ciaza . Wiec nie mam co sie zastawiac .. Hee

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943470 przez Mała
Ferri Mirella dobrze gada, Nietoperka nie chce źle, karmienie piersią to magia, bynajmniej dla mnie. Cuuuuudne to było. Kamil był mieszanie karmiony i szybko z cycków mych zrezygnował :(

Gosiak na skurczu tną to nawet nie czaisz, tylko ciepełko czujesz ;) Ale jak po długości :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943474 przez gosiak
Mala no wiesz, myślałam że tak na długość hahah nie wiem jak Ci to opisać :blush:

O kurna kaśka, a teraz masz jakieś przeczucie? :whistle:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943476 przez MoNiaaa
feri cudny ten twój maluszek jakie wloski ma czarniutkie :)
co do karmienia to takie naciskanie osob trzecich tylko zniecheca jak sama będziesz chciała to pokarmisz wiem co mowie Julke może 1 raz nakarmiłam przez przypadek chyba mis ie udało i się poddalam a Zuzke już 11 mc karmie ale wlasnie koncze ta przygodę. super sprawa ale dopiero po miesiącu jak przestaje się tak stresować i bol sutkow mija:) dziś caly dzień nie karmiłam a cyce puste zresztą dla mnie rok to był max wiec pewnie jeszcze w nocy czasem cyca wyciagne (z lenistwa)
a opis porodu rzeczywiście hard !!

a ja jakis gul mam pod pacha nie wiem czy jakis syfek mi wyszedł czy cos poważnego???ale wczoraj go nie było chyba

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943496 przez anoda89
Ferri Kuba cudny :kiss: :kiss: :kiss: Poród masakra ale już masz za sobą. Co do karmienia piersią to kup sobie butelki z aktywnym ssaniem żeby Kuba nie zniechęcił się do cyca chyba, że nie chcesz karmić piersią. Ja żałuję, że tylko 1,5 miesiąca karmiłam :( Pod koniec było bajecznie i mogłam tak siedzieć i siedzieć a młody była wtulony i chwila tylko dla nas :) także jeśli chcesz karmić to walcz.
Tu masz link do butelek jeśli będziesz chciała ;) Droga jak uj ale ponoć warto ;) ;)
www.medela.com/PL/pl/breastfeeding/produ...-feeding-device.html

A tu tańsza
lovi.pl/pl/produkty/18/Butelka+Aktywne+ssanie+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl