BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 5 miesiąc temu #945024 przez Dave
agnessa - hmmmm.... niezbyt co widać. Ale jak w rzeczywistości coś tam jest. To najlepiej będzie jak polecisz na betę. Po co się stresować, no i nie wiadomo co z tymi tabletami teraz. Leć i obys nam podała "dobry" wynik. Zaciskam kciuki :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945034 przez agnesssa
Dave No ja już sama nie wiem co widzę raz mam wrażenie że nic nie ma a raz widzę jakiś cień, mój mąż mówi że widzi... poleciałam na betę wynik będzie koło 15 to zobaczymy, właśnie martwię się tymi tabletkami anty, nie wiem czy brać dalej czy też nie :S Do ginki chciałam się dostać żeby opdpytać ale dopiero za tydzień mnie umówili a słyszałam, że tabletki bardzo źle wpływają na zarodek i mogą nawet prowadzić do poronienia.... Świruje :sick: nie wiem nawet czy jest możliwe żebym była w ciąży a już się denerwuje poronieniem :(






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945036 przez anoda89
Agnesssa zadzwoń może do gina jak nie do swojego to do innego i się poradź co masz robić. Chociaż ja bym nie brała w ciąży i tak nic z torbielem nic chyba nie zrobią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945047 przez agnesssa
Anoda jak beta minimalnie nawet wyjdzie to nie planuję wziąć dzisiaj tabsy, ale nie wiem czy będą jakieś skutki z nagłej zmiany ilości hormonów, no właśnie może chociaż uda się dodzwonić do jakiegoś ginekologa, ale póki co jestem w pracy i nie mam takiej możliwości, nie chce żeby w pracy słyszeli o czym rozmawiam, a nawet jak do wc-ta pójde to będą słyszeć... :dry: Jak skończę prace to może uda mi się gdzieś dodzwonić :S






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945050 przez MoNiaaa
agnessa jak zmieniłam ulozenie monitora w lapku to taki cien cienia widać pod katem czekamy na bete razem z toba

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945063 przez anoda89
Agnesssa nie stresuj się będzie ok :) Nie brałaś jakoś długo tabletek jak jest fasolek to tego nie odczuję. Ja też coś tam widzę na tym teście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945067 przez gosiak
Agnessa ło jeruniu, ja widzę cień, ale jak piszesz o tej torbielce to kurde ja nie wiem ile w tym prawdy, ale ponoć testy też mogą wyjść pozytywne przy torbieli albo innym dziadzie, pewna nie jestem..nic nie pozostaje jak czekać na wynik bety ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945077 przez Anabelle
agnessa dziwna sprawa bo jestes po terminie miesiaczki wiec w razie prawidłowej ciąży powinny być już ładne malinki, tutaj test taki jak moje na chyba 4 dni przed terminem @. Do tego nie mam pojęcia jak działają tabletki anty na ciążę gdyby takowa faktycznie się pojawiła.

w takim wypadku to ja bym zrobiła betę, ale tak czy siak jak najszybciej zadzwoniła do gina i się umówiła, bo niezależnie od tego czy jest ciąża czy nie, to miesiączka prawidłowo też się nie pojawiła. no i druga sprawa że wziełaś tabletkę w dniu plamienia, a 1 dzień miesiączki to dopiero dzień w którym pojawi się krwawienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #945080 przez agnesssa
Gosiaku, więc dlatego świruję bo nie wiem co jest grane :P Robiłam test również w sobotę i wtedy nie było żadnej drugiej kreski, cień cienia z cienia też nie, na tym coś wypatrzyłam i teraz się stresuje :P Pewnie dużo szumu o nic :blush:

Anabell Z tym pierwszym dniem @ to różnie słyszałam, dlatego doradziłam się ginki jak tylko przepisała mi tabletki, bo zawsze mam pierwszy dzień plamienia i postąpiłam zgodnie z jej zaleceniem. Moje cykle ostatnio nie są regularne od 25 do 32d (raz się zdarzyło 35d), tym razem plamienie zaczęło się 25dc, co nie było dla mnie jakimś zaskoczeniem






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945117 przez Anabelle
Wiem tylko, że jak dziewczyny na testach owu się starały lub starają to aby wyliczać owulacje czy przy cyklach monitorowanych to pisały o tym, że pierwszy dzień @ to dzień krwawienia, a jeśli krwawienie pojawi się wieczorem to za pierwszy dzień @ powinno się uznać dzień kolejny. Dlatego o tym napisałam.

Co do plamienia w 25 dc to przy nieregularnych cyklach równie dobrze mogło to być plamienie implantacyjne, ale nie mam pojęcia jak zachowuje się test ciążowy w trakcie przyjmowania pigułek jak również nie wiem jak zachowuje się ciąża w takim przypadku.

Z tego też powodu - że nie wiem - zrobiłabym betę.
Podziękowania: agnesssa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945120 przez agnesssa
Anabelle No widzisz i właśnie dlatego do Was napisałam, bo ja również nie wiem i sama już jestem głupia, czekam z niecierpliwością do 15 na wyniki bety, przynajmniej będzie czarno na białym. Dziękuję za odpowiedzi






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945121 przez gosiak
Agnessa no to czekamy do tej 15 stej ;) bo faktycznie masz zagadkę :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: agnesssa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945143 przez agnesssa
Dziewczyny tak żeby Was nie zostawić bez info beta wyszła negatywna tak więc albo wadliwy test, albo nie wiadomo co, ale przynajmniej nie muszę już panikować że zaszkodzę tabletkami anty. Teraz pozostaje się wybrać do gina żeby się dowiedzieć gdzie zgubiła się moja @






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945144 przez gosiak
Agnessa dobrze że już wiesz na czym stoisz ;) a kiedy do nas wracasz? :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945164 przez agnesssa
Gosiaczku kochany na staraczki wracam jak się pozbędę torbieli, więc ciężko stwierdzić, ale Ty już w tedy będziesz tu tylko gościnnie jako mamusia październikowa 2015 :kiss: ;)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl