BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #946775 przez anoda89
Ferri minię ;) Tak jak Mirella piszę strzel sobie maseczkę albo kąpiel długą :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: Mała, Ingrid29, ferritka, meli1990

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #946779 przez anoda89
Podziękowania: Mała, ferritka, meli1990

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946789 przez Ingrid29
wpadam jak po ogień :P :P ale czasu nie mam.ciągle praca,dom, mąż w delegacji i tak w kółko. może przed świętami się ogarnę. a to my
Załączniki:
Podziękowania: Mała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #946790 przez gosiak
Feri nie płakuniaj, zaraz o tym pewnie zapomnisz, hormonki wyluzują i będziesz już tylko się cieszyć :kiss:
Anoda, ale Wojtal czystojniak, ach ta mucha :whistle: super teraz dzieci można wystroić na taką okazję :)

O i ingrid wparowała, jak zawsze uśmiechnięte buziolki, super :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946849 przez MoNiaaa
feri dziewczyny maja racje hormony musza wrocic do stanu poprzedniego i jeszcze trochę szaleją:P ja w szpitalu poplakiwalam co chwile a w wigilie to już wogole :P

anoda zdjęcia super zwłaszcza te czarno-biale Wojtus super i chyba nie miał typowego garniaka extra :) i to już pol roku wow !!!

a ja zaczynam szukac pracy :( posiedzialabym jeszcze rok z dziewczynami w domu !

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946856 przez Anabelle

ferritka napisał: A ja mam baby blues od wczoraj siedzę i rycze ...nie wiem dlaczego :S ....była położna mówi ze to minie. Kuba ryczy razem ze mną wiec mam kompana w ryku...czasami się przekrzykujemy kto ryczy glosniej :unsure:

Tak wiec on siedzę rycze i czekam aż minie.

też tak miałam :P
mirella dobrze radzi, ewentualnie wyjście z koleżanką do kawiarni na gorącą czekoladę też by ci dobrze zrobiło.

Anoda ale ci syn rośnie! :D
6 msc to już taki fajny bobasek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946898 przez ferritka
Dziękuje dziewczynki, no pocieszam się ze w końcu mi minie....a poza tym to sobie myśle ze mam kregiel blues, bo ryczentylko jak go widze :blink: czyli wieczorem....na właśnie...bo teraz cały grudzień będę siedzieć sama całymi dniami, to dopiero zwariuje :woohoo:

MEsy pamiętasz rok temu o tej porze Ty już włączyłaś w Katowicach a ja byłam krok przed startem, dzisiaj mamy dżentelmenów obok siebie B) czad, jak to zleciało :woohoo:

Anoda, Wojtula cud miód chłopak a jaki elegancki fuj fuj i :woohoo: jak to już 6 miesiecy :ohmy: gdzie ten czas :dry:
No i foty cudne, lubię oj lubie B)

No i może Prezes tez tak szybko urosnie B)

Była położna ważymy 3600 ☺️Pochwaliła ze bardzo dobry mamy wynik, poza tym na mówiła ze mam być twarda i nie dać się prezesowi szantażować krzykiem bo on to już wymusza na mnie żebym siedziała z gołymi cyckami cały dzień...a wcale nie je, tylko leży i wacha :huh: niestety sposób który nam pokazała działał tylko jak ona u nas była, jak tylko wyszła i Prezes to obczail wrócił do starych nawyków i znowu wisiał na cycku.... Tak wiec walczę dalej, a baby blues dopada mnie po południu, bo z rana jakoś leci B)

Kuba Maly Kregielek <3

Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946950 przez KarolineCZ
Wiem, że staranie się o ciąże nie jest łatwe, chyba każda z nas chwyta sie każdych sposobów. Słyszała moze któraś z was o klinice Macierzyństwo w Krakowie ( http://www.macierzynstwo.com.pl/ ) ? Słyszałam o nich sporo dobrego i zastanawiam się czy nie zgłosić się do nich. Podobno mają specjalistyczny sprzęt i bardzo dobrze wykwalifikowanych pracowników z wysokim doświadczeniem.Sądzicie że warto spróbować?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946955 przez Mirella
eehh, trzeba wybaczyć ten spam, pewnie płacą za to, jakoś trzeba życ ;/ ale wkurzają mnie takie posty

Ferri faceci to tak mają, że tylko by na cyckach wisieli, nie wiesz :D Duśka jak się najadała to kładła główkę na moim cycku i tak spała uwielbiałam to. Ale jak zasnęła to bez problemu ją odkładałam, od początku była ugodowa. A pogoda teraz całkiem do d... to nie trzeba mieć małego baby żeby baby bluesa złapać, oby do wiosny...
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #947550 przez mesy
ferr no ja dokładnie zaczynałam 7 grudnia :D patrz jak to kurde szybko minęło :P A potem w lutym na soczku u cb siedziałam hahha

anoda Wojtek cudny i jaki duży już :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947658 przez anoda89
Mesy to z zdjęcie jest z przed 1,5 miesiąca teraz jest większy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947972 przez ewula
witam :) :cheer:
jestem tu nowa , założylam kiedyś temat o ciąży (miałam objawy )i wgl-e ....
ale jednak w ciąży nie byłam i nie jestem :(
a w tym czasie kiedy trwałam w przekonaniu że jestem zaczęłam myśleć w kategoriach matki :kiss:
bardzo bym chciała mieć dziecko. :kiss:
ale mój chłopak mówi że za 2 lata , bo nie mamy stałej pracy itd....
ja myślę że nie byłoby tak źle bo mamy rodziców obok , dziadków mojego chłopaka ,
wiem że oni by nam pomogli ,.. nie wiem co zrobić.
Kocham mojego chłopaka jest ode mnie starszy o 5 lat :P :kiss: :kiss: :k chciałabym mieć z nim dziecko..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947989 przez Anabelle
Ja uważam, że zazwyczaj ciężko się na dziecko zdecydować bo najpierw nie ma stałej pracy, jak się pojawi to znowu niektórym szkoda od razu z niej uciekać, zdarza się też, że zaczyna się myśleć o lokum i wtedy też niektórzy plany o dziecku odkładają.
Nie ma co zmuszać chłopaka do posiadania dziecka, ale gdybyście obydwoje chcieli, to ja należę do osób, które uważają, że nie ma co czekać. Gdybym najpierw nie chciała dzieci przez prace tymczasową, później przez studia, następnie przez nową pracę, ślub, budowę etc to zaczelibyśmy starania pewnie ok 35 lat ;)

Ale nic na siłe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948344 przez gosiak
A co tu taka cisza sza??

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948346 przez Anabelle
wszędzie cisza, prawie nikt nic nie pisze... ;)
co to bedzie w święta :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl