BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 5 miesiąc temu #946257 przez Anabelle
No to ładny drapieżnik :D

Antek byl dość spokojny choć nie wiele spał, zobaczymy jakie bedzie drugie - zamawiałam grzeczniutkiego śpiocha :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946258 przez anoda89
Ja Wojtkowi też paznokci nie obcinałam bo się bałam :P Same się wykruszyły a teraz to już mus a przy tym się zawsze upocę bo macha tymi grabami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946259 przez MoNiaaa
to prawda ze rozne szkoły sa od nosnie paznokci zresztą jakw ielu innych rzeczy związanych z dziecmi. ja obcinałam nożyczkami trzeba uwazac ale latwiej takiemu maluszkowi niż większemu jak już rece wyrywa.

feri co do twojego spania to nawet się nie przyznawaj !!! moja corcia już prawie rok ma a nie przespala zadnej nocy całej !! wstaje do niej po kilka razy i wisze nad lozeczkiem godzine żeby zasnela kregoslup i nogi wchodzą mi wiecie gdzie wstaje z mega bolem glowy i jestem bardziej zmeczona niż wieczorem nie wiem kiedy to się skończy??? widze już po sobie oznaki przemeczenia ostatnio butelke po mleku wsadziłam do szafy z Julki ciuchami i szukaliśmy jej wieczorem po całym domu...a wczoraj zapomniałam nr pin do konta i nie mam jak kasy wybrać...jeszcze jeden nr kolaczze mis ie po glowie ale nie jestem pewna musze go sprawdzić esh dawniej nigdy nic nie zapominałam a teraz to mało co pamiętam :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946296 przez Mirella
Ferri, nie będę do Cię strzelała, to teraz jesteś Matką Prezesa Kubasa, to jak mi prezes odstrzeli to ja się nie pozbieram :blush: Numer już przekazałam to się spodziewaj korespondencji :D

Monia, hmm, jakby to, ja też nie miałam problemu z Duśki spaniem, poza okresem kiedy zasypiała o piątej rano i spała do trzynastej, ale wtedy też osiem godzin na sen było. A nie możesz jej do siebie wziąć do łóżka zamiast stać nad nią i nad łóżeczkiem?
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946324 przez anoda89
Monia współczuję ale chyba bym zrobiła tak jak Mirella mówi i zabrała ją do siebie ;) Wojtek też w nocy ląduję u nas bo nie chcę mi się czekać aż zaśnie a też lubimy się bo niego przytulać i czasami to nie mogę się doczekać aż wyląduję u nas w łóżku aaaa i ile lepiej wtedy śpię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946339 przez MoNiaaa
ja akurat nie jestem zwolenniczka spania z dziecmi zresztą w 3 mielibysmy naprawdę ciasno i spalabym na baczność. zresztą u mnie na osiedlu był przypadek ze rodzice przygnietli dziecko w nocy i zrobil się malej krwiak w glowie

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946439 przez anoda89
Monia no to łóżeczko może dostawcie do swojego i za rączkę trzymaj Zuzie bo się wykończysz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946448 przez ferritka
Bry ;)

A ja celebruje spanie z Kuba , za chwile będzie duży i nie będzie chciał ze mną spać.....

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946449 przez ferritka
Bry ;)

A ja celebruje spanie z Kuba , za chwile będzie duży i nie będzie chciał ze mną spać

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946483 przez anoda89
Ferri ja uwielbiam spać w Wojtkiem i nie zamierzam rezygnować :) Wiesz synusie to przeważnie mamin synki ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946532 przez MoNiaaa
dla mnie spanie z dzieckiem to jedyna rzecz w której nie ulegam jeszcze Julka jak mala była i maz w delegacji to tak ale w 3 z maluszkiem to bym się bala

a ja chciałam oglosic ze 1.12.2014 oficjalnie koncze karmienie piersią i jestem mega z siebie dumna ze karmiłam niemal 11 i pol miesiąca :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946542 przez Anabelle
My też śpimy z Antkiem, mąż nawet mu pokoju nie chce robić, bo woli jak z nami śpi :P
No ale to pisałam już.

Antek ładnie śpi ale jak się przebudzi to siada i czeka aż ktoś przyjdzie i go przytuli, więc jak się kręci a mamy go w łóżku to ja przytule lub mąż i śpimy dalej. Jeszcze po prawej stronie mam już postawione łóżeczko dla drugiego dziecka :P będzie wesoło ;)

No ale my mamy materac 2x2 m a z ramą łóżka 2,25 m więc ciasno nam nie jest.

Koleżanka podobnie jak Monia nie uznaje dziecka w swoim łóżku, uważa, że to jest jej nienaruszalna przestrzen. My z mężem natomiast mamy zupełnie inaczej, jak kładziemy się spać to zawsze się patrzymy jak Antek śpi, pogadamy chwile i też idziemy spać :)

Ja w ogóle mam wrażenie że dopiero urodziłam Antka, a on ma już 19 msc. Już oczami wyobraźni widzę, jak będzie miał kilka lat i nie bedzie chciał się do mamusi przytulać :) Teraz to mam buziaczki codziennie - korzystam :)

No ale to tak jak kiedyś pisałam - byle w zgodzie ze sobą.

Zresztą są dzieci które nie chcą spać z rodzicami od małego mimo, że rodzice próbują je przytulać :) Znajoma z forum ma taką córke. Nie może zasnąć jeśli ktoś jej dotyka. Musi być sama w łóżeczku :)
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946711 przez anoda89
Monia wow ładny wynik ;)

Anabelle u nas to jest tak, że się lubimy do młodego przytulać a, że mama jeszcze jest numerem 1 więc mąż zazdrosny :laugh: No ale tak jak pisałaś nic na siłę jak ktoś lubi to niech śpi ;) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946714 przez ferritka
A ja mam baby blues od wczoraj siedzę i rycze ...nie wiem dlaczego :S ....była położna mówi ze to minie. Kuba ryczy razem ze mną wiec mam kompana w ryku...czasami się przekrzykujemy kto ryczy glosniej :unsure:

Tak wiec on siedzę rycze i czekam aż minie.

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946721 przez Mirella
Ferri, hormonki szaleją :lol: ale wiesz co? Szkoda życia na płakanie, zrób sobie jakąś małą przyjemność to Ci się polepszy, Prezesa Kręglowi zostaw na godzinkę, a Ty jaką maseczkę na twarz czy cuś takie. Potem się będziesz śmiała z tego baby bluesa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl