BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 8 miesiąc temu #1001579 przez Emilia92
No to witam , milo ze mnie przyjelyscie;)
Staramy sie z mezem o 1 malenstwo juz 1,5 roku. Odstawilam tabletki brane 4 lata i sie zaczelo...
Nieregularne cykle, dostalam duphaston na uregulowanie, pozniej zrobila mi sie z tego torbielka, leczylam pol roku i poszlam na kontrol , wszystko ok ale ciazy nadal nie ma. Rowno rok po tym odpuscilam sobie, ale to tez nic nie dalo.nteraz ruszam we wtorek do lekarza i mysle nad lekiem clostibegyl...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001610 przez fikusx123
Dziewczyny ale poszalałyście nie było mnie pół dnia aa tu tyle nowych postów! super:) oby forum było cały czas takie żywe:)

Ingrid29 śliczny synuś:)

Weronia89 gratuluję ślicznej córeczki mała modeleczka rośnie:)

Vifi bardzo mi przykro.. w takiej sytuacji aż ciężko coś powiedzieć.. mam nadzieję że wszystko będzie dobrze a i Ty doczekasz się swojego maleństwa.. nie załamuj się<3<3 :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Emila92 witaj i rozgość się:).. aa co do cykli to teraz już masz regularne ??

Sevilla święta prawda.. ja ostatnio też postanowiłam się wziąć za siebie bo po wakacjach mam +2kg ii też ciągle sobie tłumaczyłam że zaraz będę w ciąży a po porodzie wezmę się za siebie haha:D alee ciąży jak nie było tak nie ma więc może warto pomyśleć nad aktywnością :) :laugh:

studentkaae jej jakie śliczne maleństwo!:)
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001622 przez anoda89
Studentka Igorek jaki już duży :) Do taty podobny bardzo? haha z tymi tymi telefonami to u nas też szał jest do tej pory nawet nie można pogadać bo zabiera młody tel i sam nawija :laugh:

Mirella to miałaś wakacje. U nas też gorączka była na wyjeździe ale w sumie jeden dzień.

Witam nowe staraczki :) Powodzenia w szybkim zafasolkowaniu :)

Gosiak kciuki za grocha zaciskamy :) :kiss:

Ingrid Arutrek jak zawsze uroczy i uśmiechnięty :kiss:
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001707 przez studentkaae
Mirellka stary fon mam tyle, ze narazie Igi to by go chetnie zjadl ;-) :-D

Fikusx dzieki. I Tobie zycze takiego skarba!!

Gosiaku no to tym bardziej wrzesien bedzie Twoj!!!! Trzymam kciuki Kochana :*

Anodka a no Igi caly tata, fakt. Tylko oczy ma bardziej moje :-) no i moze z charakterkiem tez sie na mnie poda :-p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001826 przez ttuska
Witam ;)
To może i ja się dołączę. Z mężem staramy się o dziecko dopiero od 2 cykli stąd moje pytanie: każda z was przed staraniami robiła badania na obecność wirusów cytomegalii, różyczki, toksoplazmozy itp? akurat w podczas pierwszego cyklu starań byliśmy na urlopie i nie miałam czasu zrobić, wybieram się dopiero na początku września ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001845 przez Gosia 2712
Hejka :)
Ingrid heh ciekawe na jak dlugo tu tak ozylo :S wiesz jak to jest : nowe staraczki przychodza, zachodza i odchodza na mamusiowe watki :P

Skalarek hehe ja do tej pory nie dowierzam ze w ciazy jestem ;) :P

Mirella ale mi trafilas ze chlopczyk bedzie :P zobaczymy jutro czy sie potwierdzi :P

Studentka Igorek jest slodki :) fajnie ze wpadlas :)

Weronia to widze ze Ty tez swoje przeszlas :( wspolczuje, ale ciesze sie ze dalas rade i teraz jest dobrze :)

Emilia trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie :)

Ttuska witaj i rozgosc sie :) ja akurat przy staraniach nie robilam tych badani, ale zawsze jak juz zaszlam w ciaze to musialam je robic. Mozesz je zrobic, jak najbardziej, przynajmniej bedziesz miec pewnosc i ewentualnie jeszcze przed ciaza sie wyleczyc, co tez jest bardzo dobre, bo wiadomo ze dla malensta kazdy antybiotyk nie jest dobry...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1001847 przez Ingrid29
Gosia ja pierwsza Ci wywróżyłam chłopca.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Tak poza tym to młody znowu ma gila - wirusówka, a we wtorek ma iść do przedszkola - może macie jakieś dobre sposoby by się tego gila pozbyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001852 przez Gosia 2712
Ingrid tak Ty tez mi wrozylas chlopczyka, ale juz nie pamietam ktora byla pierwsza :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001867 przez Mirella
Gosia, bo Ty ze starej ekipy, to wiesz... spróbowałam....


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001870 przez ttuska
dziękuję za odpowiedz ;) zaczęliśmy coś działać, bo nie chciałam marnować dni owulacji - jest ich tak mało ;) muszę wykonać badania we wrześniu ;) a jakie są mega konieczne, bo dostałam od ginekologa listę 10 i tak się zastanawiałam czy wszystkie są aż tak konieczne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001889 przez Skalarek
Bry!

Studentkaae Igorek jaki śliczny i te oczyska... Zakochałam się :kiss:

Gosia2712 ja póki co planuje jeszcze jutro test, coby sprawdzić czy wreszcie krechy to będą prawdziwe maliny, a w pt zobaczymy co powie dżin, czekam na dobre wieści ;)

Ttuska witam :) co do badań to im więcej wiesz tym jesteś spokojniejsza, badania na pewno nie zaszkodzą. Trzymam kciuki za udany cykl :)

Emilia, Weronika trzymam kciuksy za wasze fasolki ;-) i za wszystkie pozostałe też ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001893 przez ttuska
czytam Was dziewczyny od jakiś 2 tygodni, nawet poprzedni wątek i co kobieta to ma inne problemy cyklowe - jesteśmy w ten spsób wyjątkowe i niepowtarzalne :D
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001922 przez Anabelle
hmm z tymi płciami coś może być.
u mnie 3 poronienia, a ciąże z oba synami bez problemów, dobrze się rozwijali i urodzili w terminie.
też mi ktoś kiedyś mówił, że być może mój organizm odrzuca zarodki żeńskie, a zarodki męskie normalnie się rozwijają.
ciekawa sprawa, badano to?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001939 przez Mirella
Anabelle mam armatę wyciągnąć?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001952 przez Emilia92
Dzieki za kciuki dziewczyny.
Fukusx123 no mam co 38 dni cykle;/
A w tym miesiacu cos sucho wiec lipa bedzie;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl