BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 7 miesiąc temu #1000816 przez fikusx123
gosiak nie załamuj się.. i trzymam kciuki za stymulacje<3

skalarek ja widzę cień cienia:) jeśli taka kreseczka pojawiła się do 5 minut to pewnie będziesz mamusią:) chyba że później to wynik zapewne fałszywy dla pewności powtórz test za 2 dni aaa zapewne będziemy Ci gratulować:) trzymam kciuki<3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000849 przez weronia89
Skalarek u mnie było tak samo :) :) z córka zrobiłam pierwszy test 3 dni po spodziewanej miesiączce i wyszła taka blada kreska ;) zrobiłam kolejny test ze 3h pózniej i już była nieco ciemniejsza :) zrobiła badania krwi i okazało się ze będę mama :):) i Tobie tego życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000858 przez Gosia 2712
Hejka :)

Weronia to trzymam kciuki zeby przytulanka przyniosly dwie kreseczki :)

Skalarek dziekuje :) heh czasami mnie martwi ten brak objawow :S bo gdyby byly to wiedzialabym ze z malenstwem jeste wszystko ok :whistle: a tak ciagle sie martwie...
Ja tez widze a tescie cien cienia.... :) zrob test jeszcze dla pewnosci za dwa dni :) wtedy juz powinny byc maliny :)

Fikus a moze warto chociaz ze dwa cykle zrobic troche testow owu? przynajmniej sprawdzisz czy masz owulacje i bedziesz spokojniejsza...

Monia dziekuje :) co tam u ciebie? Jak dziewczynki?

Gosiaku o ktorej masz wizyte? Trzymam kciuki zebys juz zaczela stymulke :)

Aggi Maksiu jest slodki :)

Sevilla ja mam wizyte 2go :) to bede trzymac kciuki za Twoja wizyte :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000872 przez fikusx123
gosia 2712 hmm niektóre kobiety tak mają że przechodzą ciąże bezobjawowo dopiero gdzięś po połowie coś się czuję wiadomo ruchy i wgl więc póki co nie zamartwiaj się:) aaa kiedy masz wizytę u lekarza? może to rozwiało by Twoje wątpliwości? popytaj lekarza jak będziesz na wizycie może to troszkę cię uspokoi:*

co do testów owu w tamtym cyklu stosowałam i nie wiem czy do tego powrócę boo stresuję się czy owu już dziś czy jutro czy kiedy będzie? a tak to jakaś bardziej wyluzowana jestem hmm sama nie wiem;/ ale liczę na to że ten cykl już będzie normalny ii coś z niego wyjdzie :) ... a tak wgl to z pomiarów temperatury niby wychodzi mi owulacja widać wyraźny skok... jak myślisz to za mało żeby stwierdzić czy owu występuje?

skalarek daj znać jak zrobisz powtórny test:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000881 przez weronia89
Dzisiaj zrobiłam test owulacyjny i wyszła słabo " malinowa" kreska wiec wychodzi na to ze ostatnie dwa dni to była owulacja :) od góry test jest dzisiaj ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000884 przez Gosia 2712
Fikus w poprzednich ciazach tez nie mialam objawow, wiec chyba naleze do grona tych szczesliwych, bezobjawowych :P I to ze ich nie ma to mnie nie martwi, tylko poprostu moj gin mowi " ze jak jest nie dobrze, to dobry znak" heh a u mnie niby jest wszystko ok z malenstwem, ale objawow brak... A wizyte mam 3go wrzesnia :) :woohoo: wiec juz nie dlugo :silly: :whistle: :woohoo: juz sie doczekac nie moge :)
Co do obserwacji dni plodnych to powiem Ci ze nigdy nie obserwowalam tego bo nigdy nie mialam z tym problemow, okres zawsze z zegarkiem w reku przychodzil co 28dni, a 14go dnia zawsze mialam owulacje, w kazda ciaze zachodzilam w pierwszym cyklu staran... dla tego nigdy nie mierzylam temp i nigdy nie robilam testow owu... Ale wiem ze dziewczyny tutaj obserwuja sluz, mierza temp i dodatkowo stosuja testy owu (chyba Sevilla mierzyla temp to moze ona sie wypowie) U mnie zawsze problemy zaczynaly sie juz w ciazy.... przed nigdy nie mialam :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000887 przez Gosia 2712

weronia89 napisał: Dzisiaj zrobiłam test owulacyjny i wyszła słabo " malinowa" kreska wiec wychodzi na to ze ostatnie dwa dni to była owulacja :) od góry test jest dzisiaj ;)


Weronia wychodzi na to ze owulka juz byla, przytulania tez wiec teraz czekamy na piekne dwie kreseczki :) :whistle: :silly: trzymam kciuki :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000891 przez emka
Hejka :)
Wpadłam sie przywitać, widzę znajome "twarze" :) Kilka nowych dziewczyn, za wszystkie zaciskam kciuki.
W szczególności za Gosiaka :kiss:

Gosia 7212 Super że się tak szybko udało i że masz siłę dalej walczyć. Jestem z Ciebie dumna :)
Agnessa GRATULACJe, bo jeszcze nie miałam okazji! Pięknie wyglądasz!
MIrella Pozdrawiam i ściskam mocno :)

U mnie bez zmian, napatoczyło mi sie kilka przeszkód i walczę z nimi jak Smok. Po pierwsze mam Zespół A - zakrzepicę, po drugie miałam anemię, okazało sie że to od tarczycy - Haszimoto. Podleczyłam wszystko - wróciłam do gry, ale jakoś cieżko idzie. Stara jestem i tyle :P

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Podziękowania: gosiak, agnesssa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1000911 przez agnesssa
Emka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Ja cudownie Cię tu widzieć :kiss: :kiss: Bardzo się cieszę, że wracasz do gry i teraz już zaciskam kciuki za Ciebie i nie puszczę :kiss:

Gosiak
Daj koniecznie znać po wizycie, wiesz że jestem z Tobą całym sercem :kiss:

Weronika
Oby staranka były owocne :)

Gosia Najważniejsze, ze z dzidzią dobrze, a na objawy zdążysz ponarzekać pod koniec ciąży ;) Brzuszek masz cudny :kiss: A Twoje zdjęcie maleństwa piękne :)

Ilonka Cudne pociechy, jeszcze siorę namów co by nas odwiedziła i się pochwaliła dziewczynami :)

Dave Mirella Wam więcej spokoju życzę, co byście mogły spokojnie na forum w końcu popisać :)

Fikus trzymam kciuki za kolejny cykl, ale faktycznie też bym hormony zbadała przy tak długich cyklach. Trzy cykle starań to na prawdę nie dużo, chociaż rozumiem Twoją frustracje :)

Skalarek I ja widzę drugą bladą kreseczkę, trzymam kciuki co by kolejny test pokazał dwie wyraźne kreseczki :kiss:

MagdaM Ale ekstra, gratuluję drugiej dziewczyny :kiss: :kiss: :kiss:

Agulka Witaj, powodzenia i ślicznego masz synka :)

Aggi Ach te Maksie ;) Śliczny synek :)

Sevila Kolejny cykl i następna szansa, wiem że łatwo się mówi, ale w końcu się uda, tego Ci życzę :kiss: A ostatnia prosta, bo kiedy się człowiek poddaje, to w tedy jest wielkie zaskoczenie i dwie kreski :laugh:

MajaWiktoria Mi pomógł, miałam niedobór progesteronu i po luteinie udało się zajść w ciażę :)

Weronia Powodzenia :)

Nooo i jak kogoś pominęłam to przepraszam :blush: Dzisiaj idę na wizytę do niby super specjalisty od 3/4D, może w końcu będę miała jakieś zdjęcie naszej pociechy, która tańcuje w brzuchu jak jakiś sportowiec :laugh: Trzymajcie kciuki za wizytę, bo to połówkowa :blush:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000942 przez Skalarek
Gosia, Agnesssa jak wasze wizyty? Meldujcie się ;)

Emka cieszę się, że walczysz, trzymam kciuki za szybkie owoce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000988 przez gosiak
Witam;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Emka super Cię widzieć, i ekstra że wracasz do gry, powodzenia i zaciskam kciuki:*

Agnessa dzięki kochana :kiss:

Łebek mi pęka więc kłade się, jutro ciężki dzień
>nalot nietopeżycy :sick: kto wie ten wie o co chodzi :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: Asik, gabi28, Ingrid29, ferritka, Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1001013 przez agnesssa
Gosiak Uuuu to współczuje, nie dość że boląca głowa to jeszcze nietopeżyca :ohmy: obyś migreny nie dostała :huh: Tym razem musi się udać, kciuki zaciśnięte :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Wizyta przebiegła super, nasza DZIEWCZYNKA waży już 360g wszystkie parametry są dobre więc rodzice szczęśliwi, lekarz nie miał wątpliwości co do płci więc teraz w końcu zaczęłam wierzyć, że Maks będzie miał siostrzyczkę :cheer: Po wizycie byliśmy z mężem w mieście i właśnie z okazji potwierdzenia płci poczyniliśmy pierwsze zakupy i kupiliśmy malusie różowe skarpetki :laugh: Jestem taka szczęśliwa że nie mogłam wczoraj przestać płakać ze szczęścia :P :P
A tu nasza Alicja?, Marcelina?, Ania?....... jeszcze nie wiemy jakie imię wybierzemy


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Podziękowania: Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1001017 przez Skalarek
Gosiaku super, że wizyta udana, zaciskam kciuki za dalsze powodzenia :) :kiss: a nietoperzycy współczuje, moja nie jest najgorsza ale na dłuższą metę tez działa mi na nerwy :angry: nie daj się :side:

Agnesssa dobrze, że z małą wszystko ok, no i ekstra, że Maksio będzie miał siostrzyczke :woohoo: a fota bombowa ;)
Podziękowania: agnesssa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1001086 przez fikusx123
agnessa zobaczymy co będzie w tym cyklu jeśli dalej będzie taki długi to poważnie zastanowie się nad zbadaniem hormonów i udaniem się do endykrynologa..
cieszę się i że u Was wszystko w porządku macie śliczną zdrową dziewczynkę achhh jak wspaniale! nie dziwię się że płaczesz ze szczęścia.. mój świat też by się odwrócił na wieść o maleństwie aaa jeszcze dziewczynka i to zdrowa.. nic tylko się cieszyć ii tryskać szczęściem<3<3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1001089 przez Gosia 2712
Hejka :)

Emka dziekuje :) i trzymam kciuki za Ciebie zebys dlugo nie musiala czekac na malenstwo :)

Gosiaku wspolczuje nalotu :S :angry:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agnessa sliczny dzidzius :) no i gratuluje coreczki :) fajnie bedziecie miec parke :) zawsze tak chcialam miec :whistle:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl