BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1001994 przez Skalarek
Emilia nie bojaj, u mnie wg testow brak owulacji, żadnych objawów, a test ciążowy pozytywny ;) i nareszcie dzisiaj zobaczyłam porządne maliny :P nie mogę doczekać się piątku :unsure:

Anabelle nam niby na studiach mówili o takich przypadkach poronień, ale z tego co pamiętam to jeszcze nie do końca jest to zbadana sprawa i narazie to tylko hipotezy, ale chyba może coś być na rzeczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002023 przez fikusx123
Hej dziewczyny:) jak po weekendzie?:) zafasolkowane mamusie jak się czujecie? mam nadzieję że wszystko w porządku :cheer: :kiss:

skalarek a widzisz że maliny!:D wiedziałamm że coś z tego będzie super i jeszcze raz gratulacje:) oby grono mamusiek się rozrastało :cheer: ciekawe kto będzie następny:D:D jaaa nie ukrywam że liczę na ten miesiąc!:D ii chętnie się dołącze doo grona mamusiek:P
Podziękowania: Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002026 przez Sevilla
Ja na ten miesiąc nie liczę. Za 3 dni wizyta u ginekologa. Zobaczymy co powie i jakie da skierowania na badania. Zaczął mi się już śluz płodny, a ja wcale nie mam ochoty na seks. Jak sobie pomyślę to aż mnie odrzuca, może dlatego, że nieciekawie jest między mną a mężem, bo zaczynamy szukać winnych w sobie. Wiem, że to popierdzielone i tak nie powinno być. Chyba ten miesiąc sobie dopuścimy, bo widzę jak to wpływa na nasze relacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002039 przez fikusx123
sevilla hmm może porozmawiaj z mężem? nie ma sensu się obwiniać nawzajem boo nic z tego nie wyniknie a tylko będziecie się denerwować;/
aaa co do starań.. jeśli nie masz ochoty ii Cię odrzuca to może faktycznie zróbcie miesiąc przerwy nie ma sensu się na siłę zmuszać..
aaa co do lekarza to będziesz robić jakieś specjalne badania przed ciążą? ..

dziewczyny wiem że już padło takie pytanie ale jak to jest bo ja nie byłam teraz u gin i nie robiłam żadnych specjalnych badań.. czy każda z Was je robiła czy jak już się zajdzie w ciążę too wtedy lekarz zleca?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1002041 przez Skalarek
Fikusx123 trzymam za Ciebie kciuki, a kiedy testujesz? Ja robiłam tylko tarczyce i podstawowe hormony płciowe ale to było na początku roku i dlstego, że mi się cykl przedłużył do 38dni, a reszte będę robić teraz, chociaż gin mi wtedy mówiła, że jak chce to może mi dać na tokso itp, ale jak zajde to i tak będzie trzeba powtarzać wiec sobie wtedy darowalam

Sevilla nic na siłę, nie masz ochoty odpuszczasz, wszak staranka maja być przyjemne ;) a ja Ci powiem tyle, że ja taki "niechechętny" cykl miałam w zeszłym miesiącu. No i w naszym przypadku taka przerwa okazała się całkiem pozytywna ;) a z małżami już tak jest, każdy ma czasem gorszy dzień. Poza tym zdaje się, że już Ci dziewczyny mówiły, że jesteś na ostatniej prostej do fasolki skoro odpuściłaś ;) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002045 przez Mirella
fikusx123 ja nie robiłam absolutnie żadnych przed ciążą, na żywioł poszłam :P

Sevilla, ehhh, skąd ja to znam.... pewnie dlatego po Duśce juz tylko na wpadkę czekałam, starania są wyniszczające czasem.

Duśka powinna jutro rozpocząć szkołę a tymczasem dostała zwolnienie od lekarza, pierwsza w klasie :P Mam nadzieję, że z nauką też tak będzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002046 przez Skalarek
Mirella no przecież wiadomo, że Duśka będzie prymuską :cheer: jak już pójdzie do szkoły to będzie miała wejście smoka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002052 przez fikusx123
skalarek jaaa jestem dopiero kilka dni po @ więc jeszcze wszystko przed nami... ale myślimy z mężem nad jakimś wyjazdem boo przez całe wakacje nigdzie nie byliśmy więc może wszystko się fajnie poskłada:) aaa przy zmianie otoczenia wyluzowaniu itd too mam cichą nadzieję że może to pozytywnie wpłynie ii coś z tego będzie:) noo zobaczymy jak to wszystko się poukłada:)
Podziękowania: Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002130 przez Emilia92
Skalarek to gratulacje
Ja bylam dzis odebrsc wyniki moczu i krwi. Krew dobrze, a w moczu mi wyszly bakterie drozdzy i mam brac flucofast przez miesiac i maz tez ma sie leczyc. A jutro ide do ginekologa i myslam go poprosic o jakis lek dla meza?
I zero wspolzycia orzez miesiac
Podziękowania: Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002162 przez Anabelle
Ja przed pierwszą ciążą nie robiłam badan, ale ciążę poroniłam.
Później ZAWSZE wolałam iść na badania przed staraniami, niż fundować maleństwu gorszy start.
Warto zbadać toxo, tarczyce, cytomegalie, hormony, morfologia itp nie pamietam wszystkiego.
Ale to ciężka sprawa, szwagierka zaszła w ciazę po pierwszym msc starań, a znajomi starali się 1,5 roku, dopiero po roku zrobili badania i okazało się, że jakaś głupota, dwa leki i zaszła w ciazę. Niepotrzebnie się mordowali cały rok.

O fotkach pamiętam mirella, ale musze wrzucic na serwer ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002164 przez Anabelle
rehabilituję się ;P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Ingrid29, aggi, Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002263 przez fikusx123
Anabelle ale śliczne dzieciaczki:) gratuluję takiego duetu:) .. hmm nie wiesz może co było tą "głupotą" u znajomych? jestem ciekawa czy to przez problem z hormonami czy coś innego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002278 przez Sevilla
Bella cudne chłopaki i jak już porosły :)

Ja w sumie badań przed pierwszą i drugą ciąża nie robiłam, przed trzecią dostałam dostałam skierowanie na badania genetyczne, ale robiłam je już będąc w ciąży z Maksem i nic nie wykazały. Badania hormonalne robiłam w ciąży i były w porządku. Wiem, że u wielu kobiet pojawiają się problemy z tarczycą po ciąży, jednak w czwartą ciążę zaszłam też bezproblemu. A teraz cisza na planie. Śledzę swoje wykresy temperaturowe i są wręcz książkowe, a podobno przy problemach z tarczycą wykresy skaczą. Idzie dostać w łeb, gdy się tak zastanawiam. Intuicyjnie czuję, że po usuwaniu cp, mam nie drożne jajowody, gdyż odnowiły się zrosty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002279 przez Sevilla
Cyklów bezowulacyjnych też raczej nie mam, o czym świadczą dwufazowe wykresy oraz ból owulacyjny, w zaleznosci od cyklu z prawej bądź lewej strony. No nic w czwartek się zobaczy, bo będę jakieś dwa trzy dni przed owulacją. Ciekawe, jakiej będą wielkości pęcherzyki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002357 przez Emilia92
hey bylam dzis u lekarza, jest super!! i bez zadnych lekow wszystko sie unormowało:)
jest pecherzyk 18mm mam dzialac dzis i w czw, jutro ide na zastrzyk z pregnyl, trzymajcie kciuki:) a od pt duphaston

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl