BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 8 miesiąc temu #1000688 przez fikusx123
gosia2712 aa Ty jak się czujesz? coo u Was słychać?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000694 przez weronia89
Zrobiłam testy owulacyjne czy według was są one pozytywne ?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000699 przez Gosia 2712
Fikus a dziekuje ze pytasz :) powiem Ci ze ja to sie bardzo dobrze czuje... czasami nawet zapominam o tym ze w ciazy jestem bo nie mam zadnych objawow :whistle: tylko tyle ze brzucholek juz rosnie :) :P Ale to jest prawda ze czasami warto wybrac sie z ukochanym chodzby na jakis weekend, odpoczac, odstresowac sie a fasolka sie pojawi i to bardzo szybko :)

Weronia moim zdaniem 19 i 20 dnia byl pozytywny :) nigdy nie robilam testow owu ale czasami podczytuje dziewczyny na tym watku :) jak chcesz to tu jest watek testow i dziewczyny Ci na pewno podpowiedza :)
www.zapytajpolozna.pl/forum/planujemy-ci...osujecie?start=34035

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000701 przez gosiak
Bry;)

Widze nowe staraczki, fajnie;)

Fikusx 3 miesiące i masz dość? Nie wiem czy Cię to pocieszy ale ja 5 lat już ciągnę, tylko ja to inna bajka...nie bojaj jeszcze chwila i fasolka się pojawi;)

Werona ten z 20dc wyglada obiecująco, rozumiem że działacie? B) :P

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000713 przez weronia89
gosiak oczywiście działamy, mój M wrócił z pracy i odrazu wzięłam goni obroty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000720 przez weronia89
Gosia 2712 właśnie wrzuciłam moje testy i czekam na opinie dziewczyn ale mimo wszystko tatuśka wzięłam w obroty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000734 przez Skalarek
Hejka!

Witaj Weronia89 :) co do twoich testów to ja też bym stawiała na 19 i 20 jako pozytywne. Bierz tatuśka w obroty i szybkiego zafasolkowania życzę ;)

Gosia to tylko pozazdrościć, że ciąża bez przykrych objawów przebiega, oby tak dalej i niech brzunio rośnie wraz ze swoim mieszkańcem :)

Mirella współczuję perypetii urlopowych... Podrzuć link do bloga bo ciekawam jak tam Duśka, mam nadzieję, że już lepiej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000737 przez fikusx123
gosia2712 to bardzo dobrze że czujesz się tak świetnie oby tak dalej :) więc chyba ciąża przebiega wzorowo:) a brzucholek to dobrze że rośnie w końcu ma rosnąć:)

gosiak ojej 5 lat to masa czasuuu:( nawet nie chcę myśleć że ja miałabym tyle czekać:( na prawdę po 3 mies mam dość i chciałabym mieć już brzuszek ale jestem dość a nawet bardzo niecierpliwą osobą więc to zapewne dlatego:)... aaa dlaczego piszesz że u Cb to inna bajka?

weronia89 myślę że 19-20dc pozytywne więc dobrze że działasz:) sama w ostatnim cyklu robiłam te testy 10dni jednak nie doczekałam się takiej wyraźnej kreseczki i przestałam bo za dużo mnie to stresowało.. czy dziś czy nie dziś czy może jutro będzie już owulacja? hmm i tak w kółko aa co się potem okazało owulke miałam pewnie dobre 3 tyg później co wywnioskowałam po mierzonej temp..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1000770 przez Skalarek
Witam z samego rana ;)

Mam taki problem, mianowicie jako, że ja do tych niecierpliwych należę to dzisiaj z rana siknęłam na testa... Do @ zostało mi 2 dni, czyli teoretycznie powinnam testować w pt, no ale nie wytrzymałam :P

No i CHYBA dopatrzylam się jakiegoś cienia cienia cienia na tym teście, albo mam halucynacje... Mój małż też twierdzi, że niby coś tam widać, ale ja już sama nie wiem :unsure: a na zdj to już w ogole się niczego nie da dopatrzeć, ale załaczam może jednak coś zobaczycie :dry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000773 przez MoNiaaa
gosia super ze się dobrze czujesz i nie mecza cie dolegliwości ciążowe :)

witam wszystkie nowe staraczki i zycze udanych staran i szybkiego zafasolkowania

skalarek cien cienia widać ale pyta nie tez czy się od razu pokazal czy po jakims dluzszym czasie? biektore testy maja tak ze np. po kilku godzinach pokazuje się druga kreska.ale jak to stan po kilku minutach to jest duza szansa :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1000774 przez gosiak
Skalarek ja też widze cień ciania;) ale dla w dniu spodziewanej powtórz;) będą wyraźniejsze :P

Fikusx, napisałam inna bajka, bo chyba nie ma tu takiej dziewczyny która ma taki staz jak ja :blink: staraczki przychodzą zachodzą i idą na wątki mamusiowe, z Tobą też tak będzie, także spokojna głowa ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Edit: skalarek ale Ci napisałam..,śpie chyba jeszcze:) w dniu spodziewanej @ powtórke z testu zrób :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: Asik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1000775 przez aggi
Witam, podczytuje więc ...

skalarek widzę cień bladziutkiego cienia, koniecznie powtórz test za dwa dni :-)

gosiak bardzo mocno zaciskam kciuki!

Pozdrawiam staraczki !
Buziaki ode mnie i Maksa :-)


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000786 przez Skalarek
Aggi Maksiu do schrupania :kiss:

Gosiak zaciskam kciukory za stumulacje :)

Moniaaa cień się pojawił po jakichś 2-3minutach i cały czas wygląda tak samo.

Nie chce się za bardzo nastawiać, ale z drugiej strony tak bardzo bym chciała, żeby z dwa dni pojawiła się krecha, a nie tylko cień cienia :unsure:
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000807 przez MoNiaaa
SKALAREK jak od razu się pojawil to 3mam kciuki pewnie w piątek pokazesz już wyraźniejsze krechy :)

gosiak zaciskam kciuki daj znac po wizycie :)

jaki Maksiu duzy slicznego masz synka :*

http


]
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000812 przez Sevilla
Skalarek ja również wiedzę cień :) Najważniejsze by ciemniał z dnia na dzień.

Ja czekam na wizytę u ginekologa do 3 września.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl