BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu #712577 przez Gravity
gosia28 hmm mi bez znaczenia co wazne by zdrowe bylo:P Czego zycze wszytskim wyczekujacym na 2 kreseczki i oczekujacym na dziedzie:) :kiss: :kiss: :kiss:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712632 przez missyy
Elmirka85 napisał:

Monia to badanie to missy nie mogła przełożyć i jej taki dziwny sztywny termin dali. mnie ginek powiedział żebym się umówiła między 11 a 14tc jak mi będzie pasować. także ja się umówiłam na 12 sierpnia



Elmirka, co lekarz to inna racja. Ogólnie przyjęty jest termin 11-14 tydzień ciąży. Moja lekarka poszla w polemikę że po 13 tygodniu juz moze byc malenstwo za duże do badania. A teraz jeszcze sezon wakacyjny i niech się okarze ta lekarka, która robi to badanie pojedzie sobie na urlop to marne szanse. A ja miałam urlop zaplanowany na zbiegu 12-13 tygodnia ciąży. nic mi nie zostało jak odwolac wyjazd, bo za duza roznica czasu. Galimatias :P



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712655 przez anoda89
Dzień dobry.

Monia super, odpoczniesz i nacieszysz się ciążą i Julką:) Mąż może ciężki dzień miał.

Gravity dziękuje :kiss: :kiss:

Ja w ciąży też szybko spodnie zamieniłam na leginsy a ok 15 tyg nosiłam ciążowe bo mnie strasznie uwierały ;)


Jeszcze co do tych czułości w ciąży to mi się wydaje że ciężarne wyolbrzymiają trochę, przynajmniej ja tak miałam ;) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712709 przez anuuuusia
A u mnie ... :(
To jeszcze nie czas, żeby mnie spodnie opinały :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712944 przez Dave
Dzień dobry kobietki.

Co tu tak cichutko :unsure:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712953 przez missyy
Urlopowo jakoś się zrobiło :P Ci cho sza ;)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712955 przez Patrizia
Witam z ranka :)

Ja juz od godziny nie spie, jakos w glowie pelno mysli jutro wizyta i troche sie deneruje a do tego ciagle poszukiwania pomnika wykancza mnie to ale nie chcemy takiego standardowego i caly czas szukamy znalezlismy jeden piekny ale cena nas zabila caly czas mi on siedzi w glowie.
Zaraz pakuje moja kotke do kontenerka i jedzie na sterylke bidulka

Milego dzionka :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713057 przez Gravity
Witajcie

ja wstalam o 6::30 wyprawilam Miska do pracy i do lozka bo padalo i glowa mi pekala:(((teraz ok zjadlam sniadanko i na forum :kiss:

anuuuusiawszystko w swoim czasie :))i beda Cie tez uwierac hhihihi :lol: :lol:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713116 przez anoda89
Dzień dobry :)

Dziewczyny gdzie was wywiało :unsure: :unsure:


Patrizia ja też szukam pomnika, minęło już 9 miesięcy a jakoś ciężko się za to zabrać. Mamy już upatrzone tylko musimy się zdecydować który się nam najbardziej podoba i u kamieniarza zamówić. Powiem Co że najważniejsze żeby kamień był trwały, podpytaj kamieniarza jakie są dobrej jakości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713131 przez anuuuusia
Gravity dziękuję Ci :kiss:

Z jednej strony mam jedną sprawę, którą pasowałoby mi zakończyć przed zajściem w ciążę, a mianowicie muszę pozbyć się kilku pieprzyków z całego stada, które posiadam na swoim ciele. Część będę usuwać laserowo, a 1-2 mam do wycięcia (w znieczuleniu miejscowym). Właśnie zapisałam się na zabieg (8 sierpnia) i już się boję :ohmy: , choć ponad 10 lat temu miałam podobny. Ale im człowiek starszy, tym bardziej się stresuje przed takimi rzeczami :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713135 przez Gravity
anuuuusia napisał:

Gravity dziękuję Ci :kiss:

Z jednej strony mam jedną sprawę, którą pasowałoby mi zakończyć przed zajściem w ciążę, a mianowicie muszę pozbyć się kilku pieprzyków z całego stada, które posiadam na swoim ciele. Część będę usuwać laserowo, a 1-2 mam do wycięcia (w znieczuleniu miejscowym). Właśnie zapisałam się na zabieg (8 sierpnia) i już się boję :ohmy: , choć ponad 10 lat temu miałam podobny. Ale im człowiek starszy, tym bardziej się stresuje przed takimi rzeczami :S[/quote

Ja to takie pieprzyki tez usowalam bo jedne mailam narowno z pasem i nic nie nosilam konczacego sie w pasie bo krwawil:(a drugi w pachwinie i bielizna tarla tez i sie ich pozbylam ale pod znieczuleniem i musialm sie na zoltaczke zaszczepic:)


Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713144 przez anuuuusia
Gravity napisał:

Ja to takie pieprzyki tez usowalam bo jedne mailam narowno z pasem i nic nie nosilam konczacego sie w pasie bo krwawil:(a drugi w pachwinie i bielizna tarla tez i sie ich pozbylam ale pod znieczuleniem i musialm sie na zoltaczke zaszczepic:)


Ja, te naście lat temu, usuwałam też na linii pasa, na linii stanika i za uchem (wszystkie w znieczuleniu). Byłam wczoraj w przychodni z moją kartą szczepień szkolnych, bo nie byłam pewna właśnie szczepienia na żółtaczkę. Zaszczepiono mnie w 2001 roku, ale pani pielęgniarka powiedziała, że specjaliści sugerują, że jak minęło więcej niż 10 lat od szczepienia, to można sobie walnąć dawkę przypominającą i tak właśnie wczoraj zrobiłam :blink: Muszę odczekać 2 tygodnie, żeby się właściwy poziom przeciwciał wytworzył i można się kroić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713330 przez Gravity
Widze ze sezon wakacyjny nastal:( u mnie teraz leje:(

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713375 przez studentkaae
Kochane jestem, ale na kilka dni, może dłużej uciekam i nie będę mieć dostępu do neta.
muszę odpocząć, ochłonąć, przemyśleć to i owo.

trzymam cały czas za Wszystkie staraczki kciuki i mam nadzieję, że po powrocie zobaczę tutaj chociaż 1 teścior z 2 krechami :)

buziaki Moje Kochane :) :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713445 przez anoda89
Studentka my również trzymamy kciuki za Ciebie i żebyś nam tu II kreski pokazała jak już wrócisz :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl