BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu #711870 przez gosia28
kurka rurka ja z tą histeroskopią to sama nie wiem, podpytywałam kiedyś mojego gina to twierdzi, że nie ma takiej potrzeby, że hsg i laparoskopia w moim przypadku jest wystarczające. Studentka pytaj gina zobaczysz co Tobie powie.

A co do in vitro to czy przypadkiem jeśli się już było w ciąży to to nie dyskwalifikuje z refundacji? Mesy czy się mylę?

A co do małego księcia to szkoda mi dzieciaka, już teraz mówią, że nie będzie miał takiego dzieciństwa jak rówieśnicy, 100 % tak będzie i nie zazdroszczę.

missy nie wpadaj w panikę ale lepiej dzwoń do gina i konsultuj ten wynik wcześniej

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711881 przez gosiak
Anoda dobre to, może jeszcze kto chętny kupi książecą kupe :S B)

I tez współczuje temu dziecku, i w ogóle za nic bym takiego życia jak Kate nie chciała, ani spokojnie na spacer wyjść, żeby imię dziecku dac to babka musi zatwierdzić czy może być oj nie moja bajka :S

Studentka spytaj na początek o hsg- jest chyba najbezpieczniejsze i dużo może wyjaśnić, a po tym babki też zachodzą jak na świeżo "przepchane" jajowody są ;) niech Ci da skierowanko, 5 min i po sprawie ;) mnie wysłała na to jeszcze przed kuracją clo, bo stwierdziła że nie ma sensu jajników stymulować nie mając pewności że jest tam dojście ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711901 przez gosia28
gosiaku też myślę, że hsg lepiej jako pierwsze, a Ty miałaś histeroskopię też?

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711913 przez anoda89
Hsg chyba tak nie obciąża macicy to może na razie będzie lepsze, histero dokładniejsze i odrazu jak coś nie tak to powycinać można więc jedno ma swoje plusy i minusy. Ja mam histeroskopie ale to tylko dlatego że mam podejrzenie przegrody i mi ją wytną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711915 przez gosiak
gosia28 napisał:

gosiaku też myślę, że hsg lepiej jako pierwsze, a Ty miałaś histeroskopię też?


Gosiu mi ginka tłumaczyła że histero. robią jak są jakieś "syfki" raz wypatrzyli mi w macicy polipa i po @ chciała mnie skierować na takowy zabieg by usunąć cholerstwo, ale okazało się że podczas @ samo się złuszczyło ;)

Anoda a to nie jest coś podobnego do laparoskopi? Bo wiem że przy tym też od razu wycinają zrosty itp.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711931 przez gosia28
gosiaku wsio jasne ;)
a chyba taka jest różnica że przy laparoskopii jest cięcie w trzech miejscach i można też przy jajnikach i jajowodach pracować, a histero to chyba dostają się przez szyjkę macicy
ja miałam laparo bo po hsg wyszło, że jajowód mam niedrożny i jajniki też nakłuwali.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711939 przez anoda89
Laparaskopia to przez powłoki brzuszne badają i wycinają a przy histeroskopii przez macice. Ten histeroskop ma na końcu taki mikro narzędzie i tym wycinają nieprawidłowości ;)

Tu macie filmik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711945 przez gosia28
i wszystko jasne ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711956 przez missyy
Wróciła Panikara :D:D:D:D:D:D:D:P
Od tego mam Was, żebyście mnie do pionu ustawiły :lol: Dziękuje :kiss: :kiss:
Z rad z chęcią skorzystam, może nawet na żurawinę się skuszę, choć jej nie znoszę.

Ginekolog przyjęła mnie prawie z miejsca, wyniki ok, a badanie moczu mam jeszcze powtórzyć dla pewności i brać codziennie Urinal albo Żurawit, a dopiero jak to nie poskutkuje, to jakiś silniejszy lek zapiszę.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712005 przez Mała
Missyy :lol: fajnie, że Cię ginka uspokoiła. Wcale nie musisz jeść tej żurawiny, jak nie lubisz w tabletkach jest, a i woda z cytryną może być

Dokładnie ten maluch Kate to będzie miał przekichane życie, a i jej nie zazdroszczę, tak jak Gosiak pisze nie moja bajka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712021 przez missyy
Wczoraj przed spaniem oglądałam się tvn24 i wieści o narodzinach malucha, dziennikarze non stop napierdzielali to samo, w kółko, aż mi się też udzieliło. W nocy śnił mi się mój poród :lol: :S
Dziś znów czekanie jak sroka w gnat, kiedy drzwi szpitala się otworzą, paranoja.A do księżnej przyjezdza jeszcze stylistka i fryzjerka do szpitala :lol: . Jakie to ludzkie :P
TV szkodzi :lol: :lol:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712054 przez anuuuusia
missyy no to się postarała ta stylistka i fryzjerka, bo Kate wyglądała wręcz "olśniewająco" - jakby wybrała się na spacer, a nie po kilkugodzinnym porodzie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712084 przez helenne
Owszem wszystkie macie racje, ale urodził im się dzidziuś i Kate to tez kobieta jak każda z nas i pewnie też o nim marzyła może i nie będzie miał bajki ale jest jej dzieckiem i to jest piękne...a dziecko to dziecko nie ważne czy królewskie czy nie i tak się cieszę tym bardziej że łatwo nie mieli z tym swoim związkiem...zważając na okoliczności.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712111 przez Mirella
Trzeba podziwiać hart ducha Kate, fryzjer fryzjerem, stylistka stylistką, ale stać na nogach i jeszcze się uśmiechać? Skąd ona ma na to siłę? Jedyne czego jej zazdroszczę to, że będzie mogła się wylegiwać w łóżku z dzieckiem ile będzie chciała i niczym nie będzie musiała się martwić. Mało która kobieta ma taki luksus, a w zasadzie każda powinna mieć.

Duśka nie odpuszcza, wychodzenie z brzuszka buzią już jej z głowy wybiłam, to dziś w czasie zabawy klockami ni z tego ni z owego zapytała: to którędy w końcu ja wyszłam z brzuszka?
Kurcze, wiedziałam, że kiedyś zapyta, ale nie sądziłam, że tak! No ja mam łatwo, mogę bliznę po cesarce pokazać, ale jakoś nie wydaje mi się, że to dobra droga, tylko nijak nie wiem co jej powiedzieć, przecież nie pokażę którędy się dziecko rodzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712142 przez MoNiaaa
mi tez zal dziecka krolewskiego inne dzieci beda sie bawily w najlepsze a jego beda uczyc manier przy stole itp.
wiadomo ze dla nich to jestw ielkie swieto bo to ich pierwsze dziecko ale na swiecie urodzily sie pewnie setki albo tysiace dzieci i nikt nie tkwil przez 2 tygodnie pod szpitalem zeby je zobaczyc dla mnie paranoja

ja dzis ostatni dzien w pracy :lol:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl