BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu #711414 przez Patrizia
Hejka:)

KarolinkaG wow blizniaki super wielkie gratulacje :)

helenne wazne zeby sie nie poddawac, tak jak mowisz raz sie udalo czemu ma sie drugi raz nie uda napewno sie uda trzymam kciuki :)

missyy moze przedzwon do lekarki bedziesz spokojniejsza bo do 14stego troche daleko, a jesli to infekcja to trzeba sie jej pozbyc jak najszybciej

U mnie sloneczko grzeje od samego rana :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711437 przez karolina G
Dziękuję za gratulacje :kiss:
Missy postaraj się szybciej wybrać do lekarza bo szkoda tracić czas który może trzeba przeznaczyć na leczenie a poza tym szkoda nerwów.

Anuuuusia w takim razie przesyłam bliźniakowe fluidy i życzę spełnienia marzeń.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711473 przez Mała
Witam
Karolina wow, gratuluję podwójnie :lol: :kiss: :kiss:

Messy leukocyty w ciąży mogą być wyższe, ja bym się bardziej martwiła tym ertytocytami i bakteriami, jakie masz ph? Pewnie zakwasić musisz mocz, a rodzinnemu nie możesz pokazać wyniku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711482 przez missyy
Mała napisał:

Witam
Karolina wow, gratuluję podwójnie :lol: :kiss: :kiss:

Messy leukocyty w ciąży mogą być wyższe, ja bym się bardziej martwiła tym ertytocytami i bakteriami, jakie masz ph? Pewnie zakwasić musisz mocz, a rodzinnemu nie możesz pokazać wyniku?


Ph mam 7, a co do rodzinnego to nie mam zaufania do kobiety, rzadko do niej chodzę mazepa nie lekarz. :P



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711485 przez missyy
Mała napisał:

Witam
Karolina wow, gratuluję podwójnie :lol: :kiss: :kiss:

Messy leukocyty w ciąży mogą być wyższe, ja bym się bardziej martwiła tym ertytocytami i bakteriami, jakie masz ph? Pewnie zakwasić musisz mocz, a rodzinnemu nie możesz pokazać wyniku?


nie chodzę do rodzinnego,bo jest jakaś taka niepewna.
Ph mam 7. Zaufanie póki co mam do mojej ginekolog.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711489 przez helenne
Mała -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

iwonta_kg - Cieszę się, że wszystko u Was ok!
Anuuusia - Jeszcze raz Ci dziękuję!!! Jesteś nieoceniona :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: aż Tu czuję Twoje wsparcie!!!
pani_p - Oj tak jak młodzieniaszki :D ale jak to poprawiło mi humor!!!
anoda89 - Z wami jest o wiele łatwiej :) dziękuję! :kiss:
karolina G- O kurcze !! :kiss: :kiss: :kiss: Bardzo się cieszę!!! I zazdroszczę ja dalej marzę o bliźniakach!
Dasz radę wierzę w to i W Ciebie i wszystko będzie ok!!! :kiss: :kiss: :kiss:
Patrizia - I ja za was mocno trzymam kciuki !!!
missyy - To dużo zdrówka życzę i trzymam kciuki żeby było lepiej!!!

A u nas jakieś wesołe fluidy w domu bo oboje mamy uśmiechy non stop. Jeszcze dodatkowo tak bardzo cieszę się z narodzin synka księżnej Kate! Od początku śledziłam bardzo mocno jej historię i im kibicowałam...Kiedyś mi samej książe się podobał :woohoo: :cheer: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711531 przez gosiak
Witam :)
Karolina gratki podwójne :woohoo:

A mi juž bokiem wyłazi ciągłe gadanie o tych narodzinach :P

Miłego ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711544 przez madziaska
missyy napisał:

Witam :))

Karolina, Ogromne Gratulacje :) :kiss:

Odebrałam wyniki badań. Glukoza w normie, morfologia też normie, trochę blado ale w granicach normy, anty cmv ujemne, toksoplazmoza też ujemna.
Tylko z moczem mam problem, bo są liczne bakterie, liczne nabłonki, leukocyty 5-10 (norma to 2-5), erytrocyty 4-5 wył. (norma to 0-2).
glukoza, aceton, białko, urobilinogen- brak.

Martwi mnie trochę wynik moczu :dry: To jakieś zakażenie, infekcja? Może dziś do lekarki przedzwonię, czy chce widzieć wyniki, bo wizytę mam dopiero 14.08. :dry:

Upał taki, że szok, wczoraj w aucie pokazywało mi 33 stopnie, podaruje mi któraś jakieś chmurki??? :woohoo: :woohoo: Ahaa, jak wróce dziś z pracy to kubełek lodów i obijam się w koncu na mojej huśtawce. :P Całe lato się na niej będe obijać :lol: :lol:


Ja często przed ciążą miałam problemy z pęcherzem. W czasie ciąży nieliczne bakterie,które gin bagatelizowal, pomimo,że mówiłam mu o Ecoli,która kiedyś miałam. W 5 miesiącu dopadł mnie ostry ból pęcherza,liczne bakterie i znowu Ecoli się pojawiła. Gin wyjechał na wczasy,ale poszłam do super nefrologa,ktory właściwie uratował moje dziecko. Ecoli powoduje poronienia. Dostałam antybiotyki i inne leki,później było ok. Dobry jest Vitabutin,można w ciąży zażywać. On podtrzymal dobry mocz do końca ciąży. Nie pisze to aby straszyć,ale niedobry mocz naprawdę może być niebezpieczny w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711553 przez gabi28
witam was

Karolina G gratulacje... :)

bylam wczoraj na tej komisji i jestem dobrej nadzieii,kobitka była naprawdę ok,zadawała normalne pytania,nie patrzyła na mnie jak na kogoś kto wymysla sobie problemy. Zobaczymy jak będzie.31 lipca mam się zgłosic po odbiór orzeczenia. Jak dostane 3 stopien to się wsciekne i będę się odwoływac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711554 przez MoNiaaa
karolina podwojne gratki :)

kurcze mi tez ostatnio mocz wyszedl kipsko nei wiem co dokladnie bo wyniki zostaly w karcie gin mi przepisal furaginum mam nadzieje ze to pomoze?
a ten Vitabutin to na recepte?on jest w formie tabletek czy dopochwowy??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711561 przez anuuuusia
gabi28 trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711562 przez gabi28
anuuuusia dziękuję... :)

@ mi się już powoli konczy i dobrze,bo w tych upałach nie wyrabiam. ..

czas iśc do kuchni,bo obiecałam chłopakom naleśniki..ale to takie głodomory,ze z ok 30 muszę usmażyc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711563 przez MoNiaaa
ojoj a jaka ja glodna az mi sie w glowie zakrecilo zaraz po pracy jade do tesciowki na obiad oby miala cos dobrego :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711572 przez Ingrid29

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711591 przez Mała
Anoda Helene dzięki za książki :)

Messy ph mogłabyś mieć niższe, bo w kwaśnym się bakterie nie mnożą, zakwasza żurawina, cytryna, nie wiem jak z wit c w ciąży czy można, a na infekcję właśnie na pierwszy rzut furaginum, choć też nie wiem jak to w ciąży z nim jest. Jakbyś nie chciała w ciemno leków to byś musiała zrobić posiew moczu z antybiogramem to wyjdzie Ci jaka bakteria i jakie leki ją zabijają

Madziaska ma rację z pęcherzem w ciąży nie ma żartów :dry:

Dziewczyny moja sis też sobie bliźnięta wymarzyła, oj nie wiecie o czym marzycie :blink: :silly: ja podziwiam mamy twinsów, chylę czoła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl