BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu #712145 przez Dave
MoNiaaa - super, nareszcie wypoczniesz. To dzisiejszy dzień może Ci się ciągnąć w nieskończoność, no ale potem to już bajka :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712149 przez MoNiaaa
Dave lepiej zebys ie nie ciagnal :P
ale wyspie sie w koncu nawet nie wiesz jak o tym marze!!Julki juz chyba tez nie puszcze do zlobka zeby moc pospac dluzej :)
juz naprawde jestem zmeczona praca wieczorem o 21 juz padam na twarz...

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712153 przez Dave
MoNiaaa - no i całe szczęście, że już dziś z tym kończysz :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712157 przez MoNiaaa
oj tak tak :lol: :lol: :lol: dzis jak otworzylam oczy to sobie tlyko powiedzialam dzis ostatni dzien :)
pozniej na przystanku tez sobie mysle ze niepredko ktos mnie o takiej porze zobaczy po za lozkiem :P hehe fajnie tak mam tylko nadzieje ze sie nie zanudze na smierc !

a wczoraj znowu sie wqrzylam na M is ie poplakalam:(
nie wiem czy ta pelnia jakos dziala na facetow czy co??
pytam sie czemu jest taki osch;ly ostatnio to twierdzi ze zachowuje sie normalnie mysle sobie ok postaram sie nie przejmowac pozniej zazartowalam cos do niego i chcialam go pocalowac niby sie nachylil troche do mnie ale ja go pocalowalam a on tylko ustami tak mie smyrnal...tak mi sie przykro zrobilo ze poszlam do kuchni i sie rozryczalam a on nic tylko sie pyta czemu sie obrazam...esh mam nadzieje ze mu przejdzie bo bedzie rozwod :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712160 przez gosia28
ehhh dzieciaki ciekawskie, kurczę mi babcia mówiła, że bocian przynosi, ale mama wyjaśniła, że w brzuszku byłam i to mi wystarczyło :P

Monia to se teraz odpoczniesz :) a dzień chociaż się będzie dłużył to jakby nie patrzył- ma tyle samo godzin co każdy inny więc bądź co bądź, zleci. A emkiem się nie przejmuj, z chłopem nigdy końca nie dojdziesz, fakt, że w pełni dziwnie się zachowują B)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712161 przez Patrizia
mirella widze ze Duśka nieodpuszcza z tematem haha :)

Monia no to laba :) tez myslalam ze sie zanudze jak bede miec tyle wolnego a teraz to mi sie nie chce wracac do pracy :P zostaly mi jeszcze 3 tyg wolnosci

Ja za godzinke do dentysty :) tak sie ciesze ze sie zmobilizowalam zeby zrobic przadek:) A w piatek wizyta u gina nie wiem czemu ale sie troszke denerwuje oby bylo okitrzymcie kciuki dziewczyny :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712166 przez MoNiaaa
nie wspominajcie dentysty ja jakos tak panicznie sie boje ze za cholere nie moge sie zmusic zeby isc a czuje ze mi sie popsuly bo zaczynaja mnie bolec a najgorsze ze pobolewa mnie zab w ktorym mam plombe i chyba juz raz mi go poprawiala i dalej do dupy jest!!

probowalam sobie obliczyc ile dostane kasy na l4 i wyszlo mi ok 1065..;/
w zimie mialam takie ciulowe wyplaty i one mi obnizyly strasznie wrrr szkoda ze nie biora tylko 3 ostatnich miesiecy bo akurat dobre wyszly ;/;/

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712169 przez gosia28
Patrizia najgorzej odwlekać dentystę to potem tylko gorzej, dobrze, że idziesz, a za wizytę u gina już trzymam kciuki ;)

Monia a Ty się umawiaj bo będziesz nam szczerbata chodzić :laugh:
niestety tak jest, że przeliczają średnią z całego roku chyba, że się krócej pracowało :dry:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712173 przez Patrizia
Gosia no dokladnie tak jest po ciazy sie pogorszyl stan moich zebow ale wazne ze z nimi robie :) dzisiaj zaczynamy prace na koronka dwojki :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712180 przez MoNiaaa
gosia najwyzej sobiew kupie sztuczna szczeke i beda ja trzymala w szklance z woda na noc :P
pewnie gin wzcesniej czy pozniej kaze mi isc do dentysty bo tam jest adnotacja w karcie ciazy...narazie odwlekam wole chyba rodzic niz isc do dentysty :side:

a ze srednia licza to moze i lepiej bo ja pracuje na 3/4 etatu i jakby mi wzieli z umowy to nawet tysiaka bym nie wziela :(
szkoda ze te kilka miesiecy mi tak psuje srednia :( buuu ale damy rade mam nadzijee
a jak mi z wynagrodzenia potracali za dodatkowe ubezpieczenie to jak bede na l4 to tez beda potracac?

wogole moj M ma teraz staz w przedszkolu i tam jakies kucharki syn pracuje w niemczech i ona sie mojego pytaa czy by nie byl chetny no i chyba jak nie zostanie w tym przedszkolu po stazu to pojedzie :(
a wiem jak to jest zyc na odleglosc i srednio mi sie to podoba ale niestety trzeba jakos na rodzine zarobic..;/

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712197 przez Gravity
Witam

helenne ciesze sie ze wszystko wraca do normy :lol: :lol: :lol:

pani_p i Ty widze wypoczeta a to bardzo dobrze!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Studentka sciskam mocno :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

iwonta_kg super wiesci Kacperek rosnie i juz niedlugo bedzie z Wami :lol: :lol: :lol:

gosia28 to był endokrynolog i faktycznie nie jest tak źle :kiss: nie ma co martwic sie na zapas :lol: :lol: :lol:

anoda89 gratulacje z okazji rocznicy slubu!!opoznione ale szczere :kiss: :kiss: zycze duzo szczescia,milosci wzajemnego wsparacia w trudnych chwilach ,zdrowia i oczywiscie spelnienia marzeń :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

MoNiaaa pewnie ze zleci glowa do gory :lol: :lol: :lol:

karolina G gratuluje serdecznie :laugh: i niespodzianka wowowowowo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

missyy bedzie dobrze :kiss: ja dzis ide do poloznej na wizyte pobolewa mnie dol brzucha powiedziala bym ze to pecherz:((( :lol: :lol: i Ty wyniki dostajesz do reki mozesz zobaczyc jakie sa a ja tylko slysze w normie moze to i lepeij bo tak bym sie martwila :lol: :lol: :lol: :lol:

anuuuusia nie stresuj sie kochana :ohmy: :ohmy: wszystko w swoim czasie :kiss: :kiss: a mezowi zrob romantyczna kolacje w domu przy swiecach i bedzie szczesliwy :kiss: :kiss:


gabi28 trzymam kciuki :ohmy: :kiss: :kiss:

Kochane co do tych Krolewskich narodzin owszem jest bardzo glosno,tu w uk kazdy wyczekiwal tych narodzin malenstwa w kazdym domu gdzie bylam tv i wiadomosci szly na okraglo:))ale juz sie urodzilo wazne ze zdrowe malenstwo.Z tego co wiem w pl takiego szumu by nie bylo jak by sie mailo urodzic dziecko Komorowskiego czy kogos z wyzszej polki.A tu juz konkurs jest nagrody od Krolewskiej pary dla dzieciakow oczywiscie para sponsoruje wzielam udzila i czekam na wyniki:)))) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Troszke inaczej ludzie patrzą na taie wydarzenia nawet jak Królowa ma urodziny to jest dzien wolny od pracy..Inne zwyczaje i ludzia zyje sie dobrze. :lol: :lol: :lol:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712204 przez MoNiaaa
gravity u nas w panstwie nie ma nikogo takiego waznego ani szanowanego moze jakbysmy mieli krola to inaczej:P
ty juz widze przekroczylas polowke :)super mialas juz badania polowkowe??

mna mdlosci nadal szarpia...najgorzej jak ide bo mi sie wszytsko w brzuchu rusza i masakra jest!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712207 przez Gravity
MoNiaaa usg polowkowe tak nawet 2 razy ale innych typu krew mocz to nie moze dzis:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712251 przez anuuuusia
MoNiaaa idziesz na w pełni zasłużony odpoczynek, przyzwyczaisz się do leniuchowania :lol: A z chłopem faktycznie nigdy nie dojdziesz końca. Najlepsze jest to, że oni myślą o nas dokładnie tak samo :whistle:

Patrizia :kiss:

Gravity dziękuję kochana :kiss:

A u mnie temp. spadła jeszcze bardziej i pewnie @ się dziś rozszaleje :(
Dupa. Dupa. Dupa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712288 przez Patrizia
Monia ja tez mialam ddatkowe ubezpieczenie i w trakcie L4 tez mi je sciagali

Gravity to daj znac jak po wizycie u poloznej :)

Ja juz po wizycie przezylam i na dodatek nie bralam znieczulenia jestem z siebie dumna :D teraz kawka i biore sie za ogarniecie chalpy :) naszczescie @ mi juz przechodzi i wracam do zywych ;) :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl