BezpiecznaCiaza112023

Trudna Teściowa

13 lata 3 miesiąc temu #54644 przez Scholastyka21
natmur mój mąż też jest już tym wszystkim zmęczony, niby stara się ich wywalić, ale też łatwo mu nie jest :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54657 przez Mirella
Scholastyka a oni nie mają swojego domu mieszkania czy czegoś? jCzemu u Was tkwią?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #54683 przez bombel779


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54856 przez DariaEm
Bombelusiu trzymam kciuki za was obyscie znalezli jak najszybciej, wiem co czujesz i jak najbardziej trzymam twoja strone, ja tez mam juz stanowczo dosc tego wszystkiego, najchetniej bym sie zaszyla u mojej mamy na czas "tesciowego poszukiwania mieszkania" ale porzeciez to ja jestem u siebie w domu i to on ma sie wyniesc a nie ja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54872 przez Emme
Współczuję Wam serdecznie... :(
U nas nie jest tak źle. Moja teściowa jeszcze nigdy się nie wtrąciła, tak żebym się wkurzyła.Jedyne co mnie denerwowało to jak mi opowiadała, że ona miała 2kę małych dzieci i do pracy musiała chodzic, nikt jej nie pomagał, że nie prasowała pieluch bo nie trzeba itp. Tak jakby coś sugerowała (ja przez 2 tygodnie byłam u rodziców po porodzie)Ale to chyba przez hormony mnie denerwowało :). Ale wpuszczam jednym uchem a drugim wypuszczam. Nie mogę narzekac. Może sobie narzeka na mnie do Sz, ale on nic nie mówi mi o tym. Raczej zawsze do niego mówiła "nie zrób czegoś głupiego; pamiętaj że z tymi ludźmi będziemy żyli" itp. Ale 6 lat to nie dużo, więc nie wiem jak będzie za kilkanaście lat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54881 przez DariaEm
Emme moja tesciowa na szczescie mieszka w Polsce, ale jak tylko przyjechala tu na wakacje, to o niczym inny nie slyszelismy jak o tym ze ona do konca ciazy pracowala, ze w ostatni dzien z pracy poszla prosto na porodowke, ze 2 tyg po porodzie wrocila do pracy i ze nikt jej nie pomagal, ze latala na piechote 2km do pracy, wracala do domu i znowu robota. Caly czas powtarza ze ona jako babcia za nianke nie bedzie robic bo ona sobie sama musiala dawac rade. No dobra, ja ja rozumiem ale po cholere nam to powtarza co chwile za kazdym razem jak dzwonimy? tak sie zarzeka ze nie bedzie pospolita "babcia co rozpieszcza swoje wnuki" a przeciez ani ja ani moj maz w zyciu nie prosilismy ja o nic. Moze chce w ten sposob dac nam do zrozumienia ze mamy sobie radzic sami? nie wiem, w kazdym razie jest dziwna, zazwyczaj babcie sie ciesza z przyjscia wnukow na swiat, ale nie ona, ona widzi w swoim zyciu tylko swojego psa, jak zachorowal to popadla w depresje i stwierdzila ze nie ma juz dla kogo zyc, w tym czasie urodzila sie jej wnuczka z pierwszego syna, i nawet nie poszla jej zobaczyc, dopiero po 2 miesiacach jak jej maz przyjechal do polski i ja wyciagnal na sile.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70938 przez gold_butterfly
Ojej... Współczuję Wam. Ale dla pocieszenia: ja miałam tak wredną teściową,że chciałam się rozstać z mężem,byle by więcej jej nie widzieć na oczy. A teraz? Jest idealna, kocham ją jak własną matkę. Czasem mamy jakieś zadry i spięcia między sobą,ale to raz na jakiś czas i zaraz się godzimy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #213747 przez bombel779
O teściowej i nie tylko.. w nowym felietonie na Naszym "forumowym" blogu: wrolimamy.pl/2011/10/13/rodzinka-pl/
Serdecznie zapraszam do lekturki ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #214042 przez olka
bombelu, przeczytałam :laugh: jak zawsze super tekst :cheer: :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226994 przez eluna2006
Madzia89862 napisał:

ja na szczescie tez nie mam takiego problemu.tesciowa wogole nie pisze nie dzwoni nie odwiedza a mieszka zaledwie 6 km od nas:(z jednej strony fajnie bo mamy spokoj ale z drugiej przykro ze wnusia swojego nawet nie odwiedzi:(

to zupełnie tak jak u nas :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226995 przez Marysia27
A moja ma dziś urodziny, a więc Hip Hip Hurrrra za zdrowie mojej Teściowej :woohoo: !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227045 przez bombel779
Marysia27 napisał:

A moja ma dziś urodziny, a więc Hip Hip Hurrrra za zdrowie mojej Teściowej :woohoo: !

Psssstttt... zdrowie Mamusi! ;) :P :D
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227052 przez sylwira1721
bombel779 napisał:

Marysia27 napisał:

A moja ma dziś urodziny, a więc Hip Hip Hurrrra za zdrowie mojej Teściowej :woohoo: !

Psssstttt... zdrowie Mamusi! ;) :P :D

pfff nawet kieliszka szkoda podnosic jak za zdrowie tesciowej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227054 przez bombel779
Sylwira opamiętaj się!!!!!!!!!!!

:lol: ;) :P :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227058 przez sylwira1721
Bombel a nie szkoda by ci bylo ręki ( zeby podniesc kielona) i ust (zeby wypic) za NIĄ -tesciową :lol: !!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl