BezpiecznaCiaza112023

Trudna Teściowa

12 lata 6 miesiąc temu #228505 przez sylwira1721
hahaha Marysiu ale mnie rozbawiłas :lol:
ja tesciowej nigdy nie dotknelam a co dopiero przytulic!! :P co to, to nie!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #228597 przez ifka
Marysia27 napisał:

A może Teściową jak dzikiego zwierza trzeba oswoić? przytulić, powiedzieć coś miłego, pomóc ze szczerego serca, a ona odwdzięczy się tym samym? :lol:


dziki zwierz,to dziki zwierz :lol: :blink: ,a czegoś miłego powiedzieć się nie da, bo przecież moja to za chiny po ludzku nie rozumie :angry: :lol: :silly: ,że o przytulaniu nie wspomnę :P :laugh:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229610 przez madzia0507
Dzisiaj dopiero odkryłam ten wątek.
U mnie temat złej teściowej do niedawna wogóle nie istniał. Miałam takich teściów, że do rany przyłóż. Wszystko się zmieniło odkąd zaszłam w ciążę. No cóż, okazało się, że te 2 kreseczki na teście ciążowym nie tylko nas zmieniły, ale niestety całą naszą rodzinę też. Moja teściowa zmieniła podejście do mnie o 180 stopni. Wcześniej nigdy się w nasze sprawy nie wtrącała, a jak pochwaliliśmy się, że spodziewamy się potomstwa, to się zaczęło...
"Dobre rady" i inne mądrości życiowe sypią się jak z rękawa, chociaż ciążę znosiłam wzorowo, nie miałam praktycznie żadnych dolegliwości, miałam rewelacyjnego lekarza, opiekę w szpitalu i moim zdaniem bardzo dobrze radzimy sobie zajmując się naszą Gwiazdeczką.
Niestety teściowa uważa inaczej...
Kiedyś to ja wyciągałam męża do nich na kawę, a teraz jak mamy tam jechać, to jestem chora. Ostatnio np. usłyszałam od teściowej, że powinniśmy jak najszybciej ochrzcić naszą córeczkę, bo jakby coś jej się stało, to nam ksiądz dziecka na cmentarzu nie pochowa.
Takich "mądrości" mojej teściowej mogłabym Wam tu dużo przytoczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229619 przez _aga86_
Az mi ciarki przeszly- co za powod. JA chyba bym sie nogami nakryla jakby mi ktokolwiek tak powiedzial. Masakra- wspolczuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229622 przez ifka
madzia,aż mi szczęka opadła :ohmy: a złość za taki "tekst" Twojej teściowej kipi mi uszami :angry: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229624 przez Emme
nie, no nie wierzę! jak jej w ogóle na myśl mogło cos takiego przyjść, nie wspomnę o mówieniu na głos!
moja też czasem powie coś z czego nie wiem czy się śmiać czy denerwować :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229625 przez Edyta
Madziu widze ze zaczelas sie udzielac :lol: to i ja wam musze napisac ze wiele madrosci ktore tu przeczytalam ma i moja tesciowa hm.. czasami sie zastanawiam czy one sa takie same czy to ten wiek a wiec ja poprostu nie za bardzo toleruje moj t ale wczoraj jak dalam jej ponosic na rekach moja Silvie czego wczesniej nie robila to normalnie inna kobita po wizycie unas pojechala do domu i za jakies pol godziny przyjechala z pyszna jeszcze ciepla szarlotka no i bylam w szoku :cheer: co do przytulania tesciowych nie jestem za ale czasem mozna je poskromic wystarczy dobry sposob chodz nie kazda sie uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229633 przez ifka
moja lenkę miała do tej pory 2 razy na rękach.Ja nie wiem,ale nie mam do niej zaufania.Jak widze jak się zajmowała i zajmuje 2 innymi wnuczkami :ohmy: .Kiedyś jak Lenka miala jak to ona mówi "czykawkę" czkawkę,to zapytała czemu jej noska nie zatkam, bo ona tak robiła :ohmy: .To ja jej na to,że dziękuję,wystarczy,że Lenka w brzuszku niedotleniona była.Albo tekst,jak Lenka kolki miała: "moje dzieci nigdy nie płakały" :angry: pffff.....


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230001 przez madzia0507
Ja też nie wiem jak można matce powiedzieć coś takiego o jej dziecku, ale teraz już wiem, ze po teściowej mogę się spodziewać wszystkiego.

W ciąży, jak wybierałam się z moim mężem na wesele do kuzynki, to mi powiedziała bezczelnie: "Synowa mojej znajomej z pracy, to też poszła w ciąży na wesele, a następnego dnia poroniła". Normalnie ręce, cycki opadają... :dry: :dry: :dry:

Edytka zna wiele takich "mądrych" wypowiedzi mojej teściowej, bo pisałam o nich mamusiom sierpniowym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230020 przez madzia0507
Ja tez nie mam zaufania do teściowej, odkąd zobaczyłam jak wyciąga moją 2-miesięczną Kruszynkę z fotelika trzymając ja tylko pod paszkami. Przecież wszyscy chyba wiedzą, że takie maluszki nie umieją trzymać główki sztywno i trzeba im ją podtrzymywać.
Na dodatek podczas tej operacji prawie uderzyła jej główką o uchwyt od fotelika. Jakby mój mąż nie zareagował, to by Mała zaryła w niego nosem. Ale teściowa oczywiście niezbyt się tym przejęła.
Od tej pory nie zostawiam jej z Małą samej nawet na 5 sekund.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230024 przez madzia0507
Ifka, ja też słyszałam tekst o zatykaniu noska, bo moja Julitka ma czkawki dosyć często. Jak powiedziałam, ze moim zdaniem to nie jest najlepszy pomysł, że jej czkawka nie męczy, bo czasem nawet zasypia z czkawką, to usłyszałam, że "morduję" swoje własne dziecko. :dry: :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230027 przez sylwira1721
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230331 przez natmur11
buahahaha im dluzej tu czytam tym bardziej mysle ze dowcpiy o tesciowych nie powstaly bez powodu :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230504 przez ifka
sylwira1721 napisał:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


hahaha sylvira luuuuuv juuuu!!!!!! :lol: :kiss: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230600 przez muka
nie dogaduję się absolutnie z moją teściową więc ją ignoruje:D niestety 2 razy w tygodniu zajmuje się moim dzieckiem..więc tak do końca nie mogę jej ignorować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl