BezpiecznaCiaza112023

Trudna Teściowa

12 lata 5 miesiąc temu #227059 przez bombel779
No szkoda ale ciiiiii ;) :P :D


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227062 przez sylwira1721
dobre,dobre bedę milczec :) nikt sie o tym nie dowie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227128 przez Martuś84
Ojejć te teściowe to serio potrafią utrudniać życie
moja mi jest obojętna, ale staram się widywać ją jak najrzadziej, teraz kiedy jest Maciuś wpada raz na tydzień dwa, da się przeżyć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227130 przez bombel779
Raz na tydzień/dwa to jest rzadko??? Hahahah Ja uważam że raz w miesiącu wystarczy!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227131 przez Monix
sylwira1721 napisał:

bombel779 napisał:

Marysia27 napisał:

A moja ma dziś urodziny, a więc Hip Hip Hurrrra za zdrowie mojej Teściowej :woohoo: !

Psssstttt... zdrowie Mamusi! ;) :P :D

pfff nawet kieliszka szkoda podnosic jak za zdrowie tesciowej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss:

Hahaha jesteś niemożliwa Sylwira :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #227135 przez Emme
Maryśka a Ty nie imprezie ? :lol:

nie, no zaraz chyba padnę! wchodzę na plejsbuka (jak to moja babcia mawia) i co widzę? www.facebook.com/photo.php?fbid=30137520...68101&type=1&theater

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227150 przez bombel779
Emme napisał:

nie, no zaraz chyba padnę! wchodzę na plejsbuka (jak to moja babcia mawia) i co widzę? www.facebook.com/photo.php?fbid=30137520...68101&type=1&theater

:cheer: :cheer: :ohmy: :ohmy: Nie wierzę!!! :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227163 przez justyna84
Moja tesciowa nie jest taka zla ale zawsze te swoje 3 grosze musi wtracic , a najbardziej mnie denerwuje jak cisnie malemu mimo tego ze ja muwie nei i bymogla to w gacie za wnukiem narobi , nie chce byc wredna bo bede miala wyzuty sumienia ale te dokazywanie mnie denrwuje (ja bym chciala miec moje dziecko tylko dla siebie i mojej mamy i oczywiscie meza ) , to jest jeszcze nicc bo ona mieszka za granica ale jak ma okazje to przyjezdza do wnuka ;) tylko ze to jest do scierpienia :blink: w poruwnaniu ze pod nami mieszka jej mama (prababcia mojego dziecka :ohmy: ) ktora ma juz 75 lat ale jest nei do zniesienia , chce dobrze ale te pouczanie ,dokazywanie , chdzenie dziennie do mnie :ohmy: BO ONA WNUKA PRA WNUKA DAWNO NIE WIDZIALA I CHCE SIE Z NIM POBAWIC :ohmy: i w kolko : a wietrzysz mu pupcie , a swieze masz te czopki ( jak mial goraczke) a zobacz jaki on jest odpazony posyp mu makka ziemniaczana :angry: , jak spi to do niego wlazi , jak gdzies ide to musi wiedziec gdzie , po co i dlaczego! zygac sie chce :ohmy: zaluje ze tu wynajmuje mieszkanie :S .Ona wie wszystko najlepiej ,tylko z ta ruznica ze jej stare metody nie zawsze skutkuja . Chyba oszaleje :ohmy: i mnie odwioza . A najbardziej mnie rozwalila jak mi zadzwonila czy jestem w domu bo ona ma do mnie 4 jablka i banana :silly: smiac mi sie chcialo a moje dziecko juz na jablka patrzec nie moze :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227278 przez hanyap
:))))))))))))))))))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227366 przez Marysia27
sylwira1721 napisał:

bombel779 napisał:

Marysia27 napisał:

A moja ma dziś urodziny, a więc Hip Hip Hurrrra za zdrowie mojej Teściowej :woohoo: !

Psssstttt... zdrowie Mamusi! ;) :P :D

pfff nawet kieliszka szkoda podnosic jak za zdrowie tesciowej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss:

oj tam, oj tam, ja mam rękę wyćwiczoną ;)Ja miałam urodziny 3 dni przed teściową, i dla mnie upiekła tort i pomogła mojemu ślubnemu zorganizować przyjęcie niespodziankę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no i jak takiej Teściowej nie ozłocić ;)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227518 przez ifka
Marysia27 napisał:

sylwira1721 napisał:

bombel779 napisał:

Marysia27 napisał:

A moja ma dziś urodziny, a więc Hip Hip Hurrrra za zdrowie mojej Teściowej :woohoo: !

Psssstttt... zdrowie Mamusi! ;) :P :D

pfff nawet kieliszka szkoda podnosic jak za zdrowie tesciowej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss:

oj tam, oj tam, ja mam rękę wyćwiczoną ;)Ja miałam urodziny 3 dni przed teściową, i dla mnie upiekła tort i pomogła mojemu ślubnemu zorganizować przyjęcie niespodziankę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no i jak takiej Teściowej nie ozłocić ;)?


z całego serca zazdroszczę takiej teściowej :ohmy: :ohmy: :woohoo:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227566 przez bombel779
Ojjj też kiedyś miałam taką,na szczęście NIEDOSZŁĄ teściową! Do dzisiaj jak sobie o niej pomyślę to mnie nerw ponosi :angry: Co prawda nie mieszkała z nami ale czasem zostawała w domu z psem jak my chcieliśmy gdzieś wyjechać na weekend...ojj i wtedy się działo! Zaglądała mi właśnie do szafek!!!! I była na tyle bezczelna (i głupia) że później potrafiła się wygadać zwracając mi uwagę że mam coś źle ułożone w szafce!Że coś mam pogniecione!Że coś powinnam przełożyć!I w ogóle że powinnam zmienić garderobę! :ohmy: :angry:
Zagldała mi do garów i zawsze niby na wesoło ale jednak poważnie - buczała że ŹLE karmię jej syna :ohmy: :angry: W ogóle to ja wszystko robiłam źle!A ona za to -najlepiej!! :S :angry:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227571 przez natmur11
Monix napisał:

sylwira1721 napisał:

bombel779 napisał:

Marysia27 napisał:

A moja ma dziś urodziny, a więc Hip Hip Hurrrra za zdrowie mojej Teściowej :woohoo: !

Psssstttt... zdrowie Mamusi! ;) :P :D

pfff nawet kieliszka szkoda podnosic jak za zdrowie tesciowej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss:

Hahaha jesteś niemożliwa Sylwira :lol:


okropne jestescie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227573 przez natmur11
Emme napisał:

Maryśka a Ty nie imprezie ? :lol:

nie, no zaraz chyba padnę! wchodzę na plejsbuka (jak to moja babcia mawia) i co widzę? www.facebook.com/photo.php?fbid=30137520...68101&type=1&theater



o kurde... niezle to!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227575 przez ifka
natmur11 napisał:

Emme napisał:

Maryśka a Ty nie imprezie ? :lol:

nie, no zaraz chyba padnę! wchodzę na plejsbuka (jak to moja babcia mawia) i co widzę? www.facebook.com/photo.php?fbid=30137520...68101&type=1&theater



o kurde... niezle to!!


też mnie zachwyciło :lol: :lol:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl