BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

11 lata 11 miesiąc temu #364510 przez Biedronka160
Witam. My dziś standardowo o 7:00. Przebudziła się wcześniej, ale jej nie wyjmowałam bo mi się nie chciało :P

Moja Magdalena nie raczkuje :( nie podnosi się. Trzymana za rączki zrobi kilka kroków.
Dziś pierwszy raz sama usiadła.
Tak na co dzień wydaje mi się, że rozwija się normalnie, ale jak czytam o waszych dzieciach to moje wydaje się jakby o kilka miesięcy odstawało. I ze wzrostem i w ogóle :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364513 przez domii
Hej

Madzia super bardzo sie ciesze :lol:

Biedronka nie przejmuj sie ma jeszcze czas na raczkowanie,chodzenie wstawanie.Blazej nawet nie siadzie sam ,tylko kreci sie wkolo na brzuchu,turla sie i czasem sie do tylu przesunie,a cale dnie spedza na brzuchu,za to mowi bardzo duzo,jest sprawny manualnie,potrafi duzo rzeczy pokazac jak sie go spyta i gdyby nie to niesiedzenie to bym sie nie martwila :( napewno twoja corka robi inne rzeczy i dlatego na motoryce sie narazie nie skupia


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364519 przez angellika1
cześć,
U nas słoneczko ale zimno tylko 12 stopni.... no nic trzeba sie ubrac i iść na spacerek.
Zastanawiam sie co na obiad zrobić i nie mam zielonego pojęcia :( hmm moze gulasz ale czy mi sie chce go gotować ...najchętniej to bym zjadła coś z greckiej kuchni hmmm albo z hinduskiej
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #364522 przez a!gusia
hej
Jerzyk przez to ze wczoraj w dzien spal za duzo to od 2 do 5 nie spalismy :(a potem o 7 juz sie obudzil..teraz 'czyta'gazete ;)

Biedronka mam tak samo normalnie wydaje mi sie ze Jerzyk jest normalny,fajnie sie rozwija ale jak czytam o innych dzieciach to... :( a zwlaszcza jak sie spotykam z ta Monika i Oliwka to juz w ogole..a Jerzyk siedzi juz dawno,teraz wstaje i probuje raczkowac ale za to nie umie nic pokazac,nie robi papa osi kosi i takich tam-strasznie ciezko go tego nauczyc,calymi dniami probujemy ale nic z tego..papa to robimy mu-i sobie-non stop ale nie chce nam odmachac :( ale ja juz mam to zupelnie w tyle.rozwija sie jak sie rozwija i juz :)

Angelika moze kup sos curry w sloiku i miesko z kurczaka z ryzem?

u nas bez slonca ale tez ok 15 stopni..ale mam nadzieje ze u Was juz widac ta poprawe pogody???!!! :huh:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #364526 przez angellika1
Agusia Nikoś kosi kosi nauczył sie po miesiącu teraz jak robi to sie śmieje że ho ho, ale w tym czasie uczyłam go robić pa pa i niet ;) także sopko :D

ale jest za to umiejętność która opanował w 100% tj łapanie mnie za włosy z obu stron głowy i ciągnięcie w dół mojej głowy:D :D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364528 przez adee84
Biedroneczko 100 lat :)
u nas zimno :(
Agusia współczuję nocnych przebojów :kiss:
nie mam rónież pomysłu na obiad, ani tym bardziej kasy :angry:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364531 przez a!gusia
hehe Angelika za wlosy ciagnac to Jerz tez umie :)
Adee ja dzis robie jakze wykwintny makaron z tunczykiem z puszki.. :) ale oboje lubimy wiec..
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364536 przez angellika1
tuńczyka nie lubie :( ale za to łososia mhhhyy
Agusia ostatnio miałam ryż zasmażany z curry a kilka dni wcześniej ryż z kuczakiem słodko kwaśny nie bede już katowac m tym ryżem:) może macie jakies inne pomysły...
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #364545 przez a!gusia
nie wiem co lubicie ale np fajne sa takie oszukiwane kotlety-2 piersi zkuraka pokrojone w kostke,dodajesz lyzke majonezu mieszasz i odstawiasz na pol godz dodajesz wegete siekana pietruszke-nie trzeba-jajko, 2-3 lyzki maki,troche sera startego na tarce i smazysz kotleciki-z 2 piersi wychodzi mi ok 6 kotletow,podajesz z surowka :) ja je uwielbiam!

albo ewentualnie schab w pomidorach-schab obtaczasz w mace i smazysz,przekladasz do garnka,na tej samej patelni smazysz 1 cebuleprzekladasz na schab,na tej samej patelni smazysz 20 dkg pieczarek-na 4 kawalki schabu- i przekladasz na cebulke..rozpuszczasz kostke rosolowa w 1 l wody,dodajesz 2 lyzki koncentratu i zalewasz tym schab po troszce,zeby sie gotowal ale nie zalewasz calym bulionem,potem pogotuj jeszcze 10 min zeby woda odparowala..i podajesz z ziemniakami :)


albo kurczak w porach:4 piersi z kurczaka posypujesz slodka papryka,podsmazasz na patelni,1 pora kroisz na plasterki i dodajesz do kurczaka,mozna dodac kilka suszonych pomidorow ale nie trzeba,smazysz chwile i zalewasz odrobina wody.i tak podlewasz podlewasz az piersi beda miekkie. dodajesz lyzeczke przecieru pomidorowego i mieszasz,i gotowe!ja podaje z ziemniakami albo z ryzem.

wiem ze jest piatek i niektorzy nie jedza miesa ale moze sprobujecie w jakis inny dzien :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364551 przez Edyta
a mnie sie nic nie chce :dry:
Mw domu do poludnia to od 9 zajmuje sie mala :)
a ja wstyd sie przyznac leze jeszcze w pizamie juz po sniadanku dopijam herbatke :) a wy juz obiady gotujecie :) ale zemnie leniwiec :laugh:
ja dzis gotuje pomidorowke a na drugie niech M wymysli :blink:
dziewczyny silvia tez nie robi kosi kosi ani pa pa ale gada duzo siedzi przemiesci sie gdzie chce pelzajac do przodu odpychajac sie nozkami :laugh: ale jeszcze nie raczkuje chodz podnosi sie do raczkowania i sie buja do przodu do tylu mysle ze kazde dziecko ma swoje tempo rozwoju i nie ma sie ca martwic jedyny problem moze byc jak nie siada wtedy trzeba sie udac do lekarza ale sie wymadrzylam :laugh: :silly:
unas pochmurno a ja musze dzis na zakupy jechac eh jam mi sie nie chce.... :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364552 przez dorotas29
Hej !!!

Zróbcie kotlety z piersi:
dwie piersi w drobną kostkę , 6 dużych pieczarek zetrzeć na tarce, 100 g sera zółtego również zetrzeć, dwa jajka, malą cebulkę w kostkę- można bez.; 3 łyżki mąki ziemniaczanej i troszkę bułki tartej do środka, sól ,pieprz, można zioła prowansalskie,ja daję paprykę i na olej.
:-)
Smacznego
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364553 przez dorotas29
Agusia - widzę, że podobnie myślimy :-)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #364556 przez a!gusia
wlasnie :)

moj m na przyklad lubi takie danie:gotuje makaron,na patelni podsmaza wszystko co mamy w lodowce-resztki wedlin,parowek-ja zwykle mroze to co mi zostaje zanim sie zepsuje i on ktoregos dnia to wyciaga :) -do tego dodaje np papryke swieza,pora,albo cebule-to co mamy w lodowce,do tego dodaje makaron i juz..nazywa to odpadami radioaktywnymi :)

albo np wczoraj poszlam na latwizne i zrobilam pierogoi mrozone ze sklepu :P
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364573 przez Edyta
dorotka musi byc smaczne :) kiedys zrobie napewno :)
silvia wlasnie usnela na drzemke :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #364576 przez Edyta
ja wczoraj mialam takie danie jak Agusia piszesz :) co sie ma jedzenie marnowac :blink:skorzystam z okazji ze Silvia spi i ide ogarnac mieszkanie do pozniej... :kiss:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl