BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

11 lata 11 miesiąc temu #364867 przez Hania
Cześć;)
Nie nadrobię;( psieplasiam

domii, Nie martw się na zapas, Błażejek to zdrowy chłopak i na pewno lada dzień sam zacznie siadać.:)

A mnie męczy migrena;(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364869 przez adee84
hej
Domi wszystko będzie dobrze :kiss:
Hania współczuję :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364870 przez Pippin
hej
co tam ciekawego
Domii a podpiera się Błażejek z jednej strony taki a'la siad?

padam na pysk dodatkowo pokłóciłam sie z m dosć ostro

muszę isć zrobic ogień jak wróciłam to położyłam antka spać - byłam z nim aż 15 minut i zasnał :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364886 przez Renata Anna
Domii moim zdaniem nie masz się czym martwić. Mojej przyjaciółki córcia z 10 sierpnia 2011 r. też jeszcze dobrze nie siada... Wszystko jest w porządku i nie ma się o co wkurzać. Błażejek to zdrowy chłopiec. Widać na zdjęciach jaki jest pełen życia :)

Adee co tam? Jak Maja?

Wiecie co non stop jak wchodzę na ZP to wyskakuje mi antywirus i tylko na tej jednej jedynej stronie mam problem.... Nie wiem o co chodzi :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364888 przez adee84
Renatko nic nowego u nas, Maja drań jak zawsze :) a u Was co tam?
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364898 przez Renata Anna
Agatko wszystko ok, tylko pies mnie wkur*ia. Mam ochotę powiedzieć M, że albo pies, albo dziecko, bo przez niego Celina nie jest sadzana na podłodze i nie może swobodnie się poruszać. Tylko łóżko jej zostało... a ono jest śliskie i nie może swobodnie raczkować. Pewnie już by ładnie śmigała gdyby nie ten obesraniec (przepraszam Administratorki jeśli to wulgaryzm). Wszystko jest w sierści. Codziennie odkurzam i myję podłogę, pozwijałam duwany... i tak dzień w dzień jest ten sam syf... Do tego znowu nam załatwia się w domu. Korek w dupsko mu chyba zasadzę. Tak jak kiedyś tego psa lubiłam, tak teraz nienawidzę dziada...
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #364903 przez a!gusia
Renatko faktycznie nieciekawie z tym psem :(
a tak w ogole to Jerzyk tez jeszcze sam nie siada..siedzi,ale ja musze go posadzic..

a co tu znow tak cicho?prosze piszcie piszcie i piszcie bo..ja w niedziele jade do Polski i nie bedzie mnie 2 tygodnie!!!!!!!!

Asik ja znow pozeram popcorn ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364909 przez adee84
ja zamarzam :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364912 przez a!gusia
ja tez!u nas ogrzewanie wlaczone ale zimno!
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364925 przez adee84
u nas nie grzeją i mam w pokoju 17 st brrrr :dry: :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364926 przez jusia
Hej dziewczyny niewiem czy was dzisiaj nadrobie. Miałam długi dzien w pracy a jutro chyba tez pojde bo dyzuruje moja szefowa.

Domi no stress, siadanie jest bardzo trudne i czesto jest tak ze dzieci chodza nawet a potem siadaja, mam taka ksiazke i tam sa normy i jest napisane ze dziecko może ale nie musi umiec siadac z leżenia w 10 miesiącu, ze to jeszcze nie jest poza normą, a w ksiązce co pediatrii jest taka tabela i dziecko siada samo do 11mca życia a najczesciej zaczyna miedzy 9 a 11. Spokojnie, zreszta bylas u neurologa gdyby cos bylo nie tak to napewno by juz wiedzial, bo to widac po dziecku, postawa, ruchy, ogolne zachowanie. Napewno wszystko jest ok :*
A i mozesz zrobic jak Edyta pisze, moja mama jest pediatra i mowi ze czasem dzieci nie czaja co i jak robic i trzeba im pokazac, Błażej jest juz duzy, mozesz go wlasnie pociagnac za raczki zeby zaczail ze mozna usiasc.
Pisalas poza tym ze duzo mowi :) a dzieci maja tak ze albo sie rozwijaja w danym momencie ruchowo albo umyslowo, i tak skokami, jedno albo drugie, jak zaczynaja np raczkowac to przestaja tak duzo mowic :) wiec pewnie Błażejek narazie woli mowic :)

Haniu wspolczuje migreny :(

Renatko ja tez bym z checia wsiadla na rower ale cholera nie ma gdzie go zostawiac pod praca :/

Zuza dobrze ze M mial te buty :cheer: masakra, ciezka ma prace..

Kinia mi sie wydaje ze najwazniejsze zeby bardzo stabilnie siedziala, jak rozmawialam z kolezanka to mowila ze w foteliku do roczku mozemy pojezdzic nawet, glowka tez nie moze wystawac w foteliku, dopiero wtedy powinno sie zmienic
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364934 przez jusia
Dziewczyny a tak wogole pomalowalam wlosy, na ciemny braz...i sa czarne :/
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364949 przez a!gusia
Adee my grzejemy a mamy 17 stopni..brrr!

Jusia ale Ty jestes madra..zazdraszczam!
a co do wlosow ja zawsze tak mialam ze jak farbowalam na braz to byly czarne..dopiero po dekoloryzacji sa brazowo rude ale ich nie cierpie!
Jusia no wlasnie nam ten ekspert mowil ze o ile glowka nie wystaje i wagowo jest ponizej 13 kg to dziecko powinno jezdzic w nosidelku ale np Jerzykowi juz niewygodnie..mimo ze glowka mu nie wystaje ale nozki mu strasznie juz wisza..
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364953 przez adee84
wrzuć zdjęcie :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364973 przez Renata Anna
Jusia kilka myć i będzie pięknie :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl