BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

11 lata 11 miesiąc temu #364976 przez adee84
Maja dziś podrywała kolege ale on jej nie chciał :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364992 przez a!gusia
a mi sie dziecko obudzilo i nie chce pac..nic mnie tak nie denerwuje jak to kiedy on nie chce spac!zeby jeszcze dzieki temu rano spal dluzej..marzenia zcietej glowy!
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #364996 przez Renata Anna
Adee Majeczki nie chciał??????????????????? No nie możliwe!!!! WTF!!
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365011 przez adee84
Agusia pewnie Cie to nie pocieszy, ale Maja nawet jak pójdzie spać dużo później niż zawsze, to i tak wstaje 5:30, no 6 najpóźniej :dry:
Renatko, a jednak :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365031 przez Renata Anna
Adee ale to chyba tak jest, że te nasze dzieciaki mają swoją porę wstawania... Celina też zazwyczaj budzi się o 5:30-6:00... nawet jak zaśnie późno... Dopiero jak się wyszaleje rano to odsypia. Próbowałam różnych kombinacji (kłaść ją późno spać, później karmić, roletę opuszczałam żeby było ciemno i słońce ją nie budziło, nawet wstawałam w nocy i przewijałam ją na śpiocha)... nic to nie dało... Ale już przyzwyczaiłam się...
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365041 przez adee84
gdybym miała choć sekundę na to by odpocząć to pewnie też by mi to nie przeszkadzało, albo inaczej, nie to, że mi to przeszkadza, ale naprawde chciałabym czasem mieć chwile tylko dla siebie a nie jest mi to dane. jak to ktoś mi powiedział, "masz dziecko, więc nie licz na odpoczynek".
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365048 przez a!gusia
zgazam sie z Toba Renatko ze dzieci maja swoja pore wstawania..Jerzyk tez tak ma ze rano wstaje o 6 a jesli sie w nocy nie wyspi to odsypia na pierwszej drzemce ok 9 dopiero.. szyko sie przyzwyczailam ze ladnie spi to teraz sie zloszcze ze sie obudzil..m u niego siedzi teraz ale chyba nie obedzie sie bez mojej interwencji.. :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365057 przez a!gusia
a nawet jesli masz chwile na odpoczynek to nie jest on taki jak dawniej :( ale fakt Adee ze chwila dla siebie,chwilka snu rano zmienia podejscie..ja teraz mam pms ;) to chodze jak chmura burzowa ale ogolnie to sie duzo lepiej czuje jak moge odespac a m sie zajmuje Jerzykiem..nawet jesli pozniej sie ja nim zajmuje caly dzien..

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365064 przez adee84
w takim razie ja mam permanentny pms albo nie nadaje się na matke :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365067 przez a!gusia
o nie nie Kochana Ty potrzebujesz poprostu odpoczac..zmeczonajestes,as simple as that.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365073 przez adee84
maybe :dry: :dry: ale nie zanosi się na to
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365078 przez a!gusia
ja mam pewien diabelski plan ale najpierw musze wiedziec co robie w wakacje :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365089 przez adee84
:unsure:
spać mi się chce ale zamierzam obejrzeć zabójcze umysły
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365094 przez a!gusia
ja szukam na necie finalu gotowych na wszystko ale nie ma :( nie obejrze az do powrotu do ie :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365100 przez adee84
ja właśnie od kilku dni usiłuje sobie przypomnieć, który sezon oglądałam ,żeby zacząć od kolejnego i za nic nie mogę sobie przypomnieć :dry:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl