BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

11 lata 11 miesiąc temu #365101 przez Edyta
hej wpadam tylko na chwile :P
nadrobilam....
Jusia ale ty to madrze napisalas :) tak fachowo i zazdroszcze pobytu na oddziale noworotkow :lol:
Silvia dzis wyrznela buzia o podloge byl placz :( ale szybko zapomniala...
ktoras pytala ile waza nasze dzieci silvia wazy 10 kg nie cale a mierzyc nie mierzylam ale dluga chyba jest... :)
:laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365112 przez a!gusia
hehe ja zaczelam od poczatku jakies 2 lata temu..najpierw wypozyczalam dvd a potem zgrywalam z neta bo w wypozyczalni ich nie mieli..ale stanowczo ogladam bez tlumaczenia!bo film duzo traci na tlumaczeniu!tak jest o wiele smieszniejszy :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365125 przez adee84
ja chirurgow ogladam z napisami ale tylko dlatego, ze wielu okreslen medycznych nie rozumiem
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365130 przez a!gusia
no fakt..ja mam zamiar chirurgow teraz obejrzec jak skoncze gotowe ale znow tak od poczatku,od 1 sezonu :)

poza tym napisy sa spoko mi chodzilo o lektora..polowe tlumacza inaczej niz powinno byc ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365138 przez adee84
to fakt, nie lubię z lektorem, napisy sobie lecą ja i tak nie czytam, chyba, ze czegoś nie zrozumiem :)
idę zaraz do łóżka bo mnie coraz bardziej telepie ;) ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365139 przez a!gusia
ide sobie..cos nas tu dzis malo..bede jeszcze jutro i w niedziele pewnie wpadne na chwile..dobrej nocki Kochane!
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365145 przez adee84
dobranoc :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365177 przez Renata Anna
Adee tak Ci powiem...
Kiedyś gadałyśmy przez telefon i odniosłam wrażenie, że jesteś sprytna, zapobiegawcza, pełna energii i w ogóle inteligentna... Serio to piszę, nie po to, żeby Cię pocieszać czy Ci słodzić. Dzieciaki dają popalić... WIADOMO... ale nie pisz, że nie nadajesz się na matkę albo coś w tym stylu... TO GŁUPOTA... Moim zdaniem JESTEŚ i BĘDZIESZ cudowną mamą...

Z resztą co a tu będę wypisywać...

... Majka kiedyś sama Ci to powie...

DOBRANOC
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365191 przez jusia
Adee pierwsze złamane serduszko???? :(

Jutro wrzuce zdj bo wieczorem nie widac dobrze, dzieki Renatko, tez tak mysle ze po tygodniu bedzi elepiej :)

hehehe wy o filmach to i ja :) ogladalam na jedynce komedie :) śmieszne, ale tytulu nei pamietam :P

Renata uwielbiam twoje złote mysli :kiss: pięknie to napisałaś!!

nio M wrocil, byl u kolegi, mial byc ok 21...a jest 22:30 :dry: no ale niech mu bedzie, z Wiki spedza całe dnie... a tak wogole to Wikusia spi :) jest taka słodziutka :) ja lubie wiecozry, zawsze po kapieli jedzonko, zabki, troszke zabawy, przytulamy sie i spiewamy i spac :) i sie udaje :) zasypia szybciutko :) tylko mi szkoda ze nei mozemy tak efektywnie spedzac czasu razem :( ja zwykle mam mnostwo spraw na glowie i nie moge sie nia odpowiednio dlugo zajac :( Adee ja to dopiero jestem matka, corcia widzi mnie 4-5 godz na dobe :(
echhhhh ide spac, dobranoc
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365264 przez beti
Cześć laseczki...nie nadrobię Was...nie mam szans... :(

U mnie dużo pracy w domu i w firmie...robię szkolenia dla handlowców a w pn mam szkolenie dla klientów, więc nie wiem w co ręce włożyć...= normalne życie....autentycznie moja doba powinna mieć 5000 godzin :P :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365288 przez Asik
Helloo w tą piękną słoneczną i ciepłą sobotę

ooo widzę ze znowu temat złej matki, marudzącego dziecka na tapecie ... no ja juz wyczerpałam wszystkie moje argumenty, powtarzać sie nie lubie wiec w sumie nie mam co odpisywać..

aaa napisze tylko tyle teraz Adee narzekasz że Maja marudna , że nie masz czasu dla siebie ( która teraz ma?) , że Cie denerwuje;;; ciesz się że ma Cie kto denerwować, wejdz na staraczki i poczytaj ile czasu już dziewczyny sie starają o dzieciatka , Gosiaczek , Lacrijka, Vifi , Nikusia , @nulka... mogę powymieniać jeszcze troszkę... no i jest tam dziewczyna która w trakcie porodu straciła swojego syneczka :( od razu spojrzysz na to wszystko , te zmęczenie , te nerwy itp inaczej , pomyśl za każdym razem jakie masz szczęście że masz Majeczkę że możesz ją przytulić połaskotac ,posłuchać jak się śmieje.... głowa do góry :D :D :D :D
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


noo Jusia :) ja też ta komedię juz kiedys ogladałam :) smieszna :)

wczoraj szafy składałam część druga :) układanie itp a i tak nie skończyłam wiec dzisiaj czeka mnie dalej to samo :)
Edytkooo mam nadzieję że Silvii nic sie nie stało :* :*
miłej soboty :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365293 przez Edyta
Asik jak ty to ladnie napisalas odrazu milo mi sie sobota rozpoczela :) wlasnie Mamy szczescie ze mamy nasze dzieciaszki zdrowe,madre,Kochane :) unas nie slonecznie nie wiem co jest z ta pogoda zawsze to tu byly upaly a teraz hm... pochmurno i pada :(
a ile usmiechy z tych naszych pociech wlasnie sie usmialam jak silvia fazuje w lozeczku smieje sie z niej a ona domnie sie smieje :)
no nic bede i ja zmykac bo dzis odwiedza mnie Moj SZEF I SZEFOWA z dawnej pracy wiec trzeba posprzatac mieszkanko i zajac sie silvia :)
Milego Dnia a tak wogole to Dziem Dobry :laugh: :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365304 przez martucha
Asik rycze i nie moge sie uspokoić...to straszne co ja spotkało... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( a jak przeczytałam ze codziennie zamiast zmieniac bodziaki swojemu dziecku to zmienia kwiaty na cmentarzu to mnie rozwaliło kompletnie.... :( :( :( :( :( :( Boże jak ja jej współczuje...
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365305 przez Asik
Martuszka :( no dokładnie :( :( :( straszne , okropne i niesprawiedliwe :( 9 mcy nosisz w sobie dzieciątko , idziesz rodzić ... ehhhh ... :( :( dlatego ja jak Szymek jest taki marudny , zmierzły , płaczliwy to ja dziękuje Bogu że go mam... wystarczy że sobie przypomnę tą historie i,,, od razu inaczej na wszystko patrzę

Edytko to miłej wizyty :) :) ja w szafach dalej układam , przekładam,,,

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365313 przez martucha
Ehhhh jak w ciąży byłam w szpitalu na ta cukrzyce to obok mnie leżała dziewczyna która tez straciła dziecko przy porodzie;( z winy lekarzy bo za długo czekali :( ehhh ale nie smęćmy żeby nasz nowe ciężarówki się nie stresowały...

A moja głodomorra krzyczy bo chyba jest głodna, ide zrobić jedzonko małemu...

Ktoś się pytał czy Maciejowi podoba sie tattoo...podoba się bardzo :lol: cały czas mne w niego całuje haha i pyta sie kiedy robię nastepny :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl