BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

11 lata 11 miesiąc temu #365482 przez Asik
a powiedzcie mi czy wszystkie jeszcze zakładacie pampery dzieciom na leżąco? zawsze mam o to pytac i zapominam.. bo ja kurcze gdzieś od miesiąca, eee dłużej bo jeszcze przed operacją Szymka, musze na stojąco , inaczej sie nie da,,,

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365491 przez happymamma
Ja historię Dorci znam :( A iwony .... znowu się poryczałam :( :( :( nie przeżyłabym tego :( :( :(

Asik Adee na pewno bardzo cieszy się z Mai i kocha ją nad życie :) Jest po prostu bardzo zmęczona, ona na prawdę nie ma sekundy - uwierz mi, a jest tylko człowiekiem... Asik, wybacz, to żada złośliwość, ale sama kilka dni wcześnej pisałaś na fb, że czasami miałaś chwile zwątpienia i myślałam, że po co ci to wszystko było...

Idę prać albę :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365505 przez Asik
A jasne że kiedyś miałam , sama non stop , Szymek urodził się taki a nie inny, jak się rodzi "chore" dziecko to się niestety ma chwile zwątpienia itp,raz tak napisałam że miałam, ale Adee ostatnio często narzeka na Maję że jest zmierzła itp i chodziło mi o to żeby pomyslała co by było gdyby .. i wtedy zmienia sie myślenie i dziecko nie denerwuje już tak i nie trzeba pisac że się ma dość itp. nie musisz jej tłumaczyć jak zmeczona jest itp bo nie o to chodzi.

Beti bardzo dobrze to ujęła i zrozumiała o co mi chodziło.

jeśli odebrała to jako złośliwość to hmm... to ja już nie wiem... czasami warto poczytać o tragediach żeby docenić co się ma , a w to że kocha Maję to nie wątpię i nie napisałam że jej nie kocha, a chwili dla siebie to chyba żadna nie ma.,.. ja przynajmniej nie mam ,, bo jeśli Szymek spi,, co się zdarza niezmiernie rzadko to mam pranie prasowanie itp gotowanie dla Szymka obiadków.. zreszta sama wiesz na czym wychowywanie dziecka polega,to normalne że nie masz czasu dla siebie.

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365510 przez a!gusia
Happymamma czyzby rocznica Komunii? :)

dziewczyny ja wiem ze dzieci sa nasze kochane i zgadzam sie ze wszystkim co piszecie ale ja tez nieraz juz myslalam ze wyjde z siebie..poprostu nie da sie ot tak przestawic swojego zycia z luzu na zero luzu..kazda z nas potrzebuje odpoczynku i wiem co mowie bo jak go nie mialam to bylam zmeczona,zla,zdenerwowana a teraz odkad M sie zajmuje Jerzykiem to jestem duuuz radosniejsza i spokojniejsza..zeby cieszyc sie dzieckiem trzeba miec chwile dla siebie.. a Adee oprocz mega absorbujacego dziecka ma tez inne problemy a ilez mozna?
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365513 przez martucha
Happymamma wyobraź sobie że ja dopiero teraz wróciłam do domu :ohmy: :ohmy: :ohmy: 10minut temu weszłam :ohmy: padam na twarz a moje stopy potrzebuja zimnej kapieli hehe jak wracałam do domu (oczywiście nie dostałam biletu wiec wracałam pieszo) to moje laski zadzwoniły czy nie pójde z nimi na spacer nad malte hehe tak wiec wstapiłam tylko po drodze do sklepu po obiadek i soczek dla Boryska i w drogę :lol: padam :lol: a miałam zrobic fotke Boryskowi i Jasiulkowi i oczywiście zapomniałam :(

Adee ja Cie rozumiem,po prostu potrzebujesz chwili spokoju, kilku godzin dla siebie żeby zregenerowac siły i proponuję zrobic to jak najszybciej,Raf niech zostanie z Maja a Ty wyjdz z domu nie bierz telefonu :kiss:

Beti Kochana w miare możliwości zaglądaj do nas częściej bo tęskno :kiss: a fotkę wrzucę tylko sie ogarnę :lol:

Ja po przeczytaniu tych historii to tak ryczałam ze nie mogłam sie uspokoić :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365515 przez martucha
Ja jestem zakochana w Lilou i choć czasem mnie wkurza to wciążwracam po nowe :lol: www.facebook.com/bemylilou?ref=ts

Laski dostałyscie druga paczke z Bobovity?? bo mi przysłali i dostałam obiadek, kaszkę i jakis tam poradnik;D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365526 przez a!gusia
ja nawet pierwszej nie dostalam :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365527 przez happymamma
Agusia, a no komunia :dry: ;)

Martucha hardcore :lol: Ja też zapomniałam o zdj i jestem zła :angry: Allle przeciez niedługo się spotkamy ;) Ja dostałam tylko jedną paczkę :(

A ja widziałam Marty gołe plecy i nanich jej tatuaż i jest bossssski :lol:

Ja uważam, że samotne wyjscie do sklepu to też forma czasu dla siebie, jak ktoś zajmie się dzieckiem raz na jakiś czas i nie woła nas co sekundę - wtedy można zregenerować siły. I Sądzę, że taki czas dla siebie ma większość z nas, wiem, że Adee nie...
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365529 przez a!gusia
happymamma napisał:


Ja uważam, że samotne wyjscie do sklepu to też forma czasu dla siebie, jak ktoś zajmie się dzieckiem raz na jakiś czas i nie woła nas co sekundę - wtedy można zregenerować siły. I Sądzę, że taki czas dla siebie ma większość z nas, wiem, że Adee nie...


Happymamma pewnie ze tak! i Asik ja nawet prasowanie i gotowanie w spokoju uwazam za rozrywke ;) ;) ;) ;) ;) :cheer:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365539 przez martucha
Happymamma jak dojdę to mozemy spotkać się nawet jutro :lol: tylko założe inne buty bo teraz chodzę jak paralita :S a Borys serio miał jakiś dziwny dzień, teraz przed spaniem dał mi taki koncert jak nigdy...i wiesz co? Ja cały dzień jestem tylko na tej jajecznicy hehe jak tak dalej pójdzie to nawet ćwiczyć nie bedę musiała haha
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365540 przez adee84
witam, przepraszam, że nie odpisuję każdej ale nei mam sił, nogi mi w tyłek włażą, byłam z Mają na 4 h spacerze, Raf miał się wyspać :)
Martucha ja też nie dostałam :( pokaaaa ten tatoo :)
Happymama Agusia :kiss:
a wiecie co dziś moja lala zrobiła?szłam chwile na spacerze ze znajomą i jej synkiem, który ma 13 miesięcy, jechałyśmy wózkami równolegle, Maja i Kubuś trzymali się za rączki, ale to słodko wyglądało :) :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365549 przez happymamma
martucha napisał:

Happymamma jak dojdę to mozemy spotkać się nawet jutro :lol:

Czyli wszystko w rękach Macieja :silly: :lol: :lol: :lol:

Jutro mamy tą Komunię rocznicową i poźniej na obiad gdzieś idziemy :dry:

Ale zjesz coś dzisiaj jeszcze??? :ohmy: Ja zdążyłam dojść do domu, zjeść obiad, Jasio chwilę się pobawił i M znowu z nim wyszedł z nim spać :lol: Chyba ta zmiana pogody tak a nich zadziałała :unsure:

Aha! I miałyśmy dzisiaj z Martuchą zaszczyt poznania chłopczyka o wdzięcznym imieniu GIOVANI (czy jak to się tam pisze) i nie był to wcale obcokrajowiec :huh: Pożałowałyśmy wnet, że nasi synowie noszą tak pospolite imiona :P
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365571 przez a!gusia
Happymamma Giovanni to przeciez Jan !!!!!ja Wam napisze jak mi tutaj nazywaja Jerzyka -'Dżersej' :) :) :) :) tak czytaja Jerzy :) :) :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365575 przez happymamma
Agusia tak, ale widac jego mama doszła do wniosku, że z takiego tam Jaśka to nic porządnego jej nie wyrośnie :silly: Ale za to taki GIOVANI może świat zawojować :silly:
Agusia to jak materiał ;) :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365578 przez a!gusia
wiem i zawsze sie smiejemy jak np u lekarza wolaja 'Dzersej'swiechowicz please ;) oczywisci nazwisko tez przekrecaja ale coz...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl