BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350920 przez maga4
Melduje, ze Kuba ma katar - pierwszy w zyciu. Ja mam mega migrene i gardlo dalej mnie meczy. A w piatek przeprowadzka wiec kupa zalatwiania. Jednym slowem chce zeby juz byl poniedzialek, albo lepiiej czwartek przyszlego tygodnia bo lecimy do Polski na 10 dni i sie troche powygrzewamy w sloneczku.

Anetko, Kuba nie raczkuje , ale tez jak poloze go do luzeczka to najdalej po pol godzinie przekreca sie na brzuch i koniec spania. W zwiazku z tym od ponad miesiaca wiekszosc nocy spi z nami i obawaiam sie ze tak juz zostanie :(
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #351216 przez aneta2611
Domi, tak, przytrzymywałam Go pod brzuszkiem i powoli przesuwałam Go do przodu a On starał się przestawiać nóżki i rączki. W niedzielę wieczorem jeszcze się tak bawiliśmy a w poniedziałek rano już sam raczkował :)

Maga, do tego właśnie nie chciałam dopuścic, więc wolę usypiać na rękach.

Moje dziecko je w nocy jak noworodek :/ budzi się równo co 4h ;/ co robić?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #351225 przez Edyta
Hej Laseczki :)
unas wkoncu slonko :)
Anetko a dejesz mu nleko z kaszka moze sie nie najada.... :dry:
ja mam dosc nie typowe pytanie bo chce zakupic blender a nie mam pojecia jaki...wczoraj ogladalam jeden byl plastikowy i mial te nozyki metalowe inne tez byly ale zupelnie nie mam pojecia jaki kupic doradzcie plissssssss....
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #351235 przez aneta2611
Tak Edytko. On samego mleka nigdy nie chciał pić :/ tylko jednej rzeczy nie napisałam... w ciąguu dnia je mniej niż zwykle. Nie wiem jak to pozmieniać :/
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #351236 przez aneta2611
a co do blendera to ja mam taki najprostszy z BOSHa i jest rewelacyjny
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #351245 przez madzia0507
Hej!
Moje dziecko jest jak mały samolocik. Raczkuje z miejsca na miejsce, wspina się, próbuje wstawać, chce chodzić. Niedługo przestanę za nią nadążać.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #351255 przez domii
Witam

Moje dziecko wstalo dzis lewa noga :angry: wogole w nocy to wiercil sie krecil najpierw w lozeczku a pozniej w lozku ,kilka razy nawet lezal w poprzek i na brzuchu :ohmy:

Anetka ja tez go tak przytrzymuje ale nieraz sie rozjezdza,kupilam nawet taki walek do raczkowania zeby mozna bylo go na nim turlac :) u nas jest to ze on ma troche slabsze rece i dlatego staram sie z nim cwiczyc jak najwiecej podporu na nich

madzia tu cos dla Ciebie do posluchania i potanczenia :)


Edyta ja mam taki najzwyklejszy z lidla ale moc ma 600W i kilka predkosci miksowania,zreszta teraz nie bedzie ci juz jakis super potrzebny bo powinno sie nie miksowac na gladkie papki tylko przyzwyczjac dziecko do wiekszych kawalkow :)

Sylwik dziewczyny siedza na blogu, FB a reszta nie ma czasu bo pracuje

A ciekawe jak tam Avika?

Maga 4zdrowka dla was


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #351302 przez Kasiek
hej

Domii u nas nocka tez pod znakiem wiercenia upłynęła :dry: chyba ząbki bo nawet przez sen dwa razy zdażyło sie Idze popłakiwac :dry: zapomnialam wczoraj na noc jej cos dac bo juz wieczorem gryzła kołderkę a dzis widze ze ta druga dwójka juz prawie prawie. ale ona i tak jakos dlugo wychodzi :(

Edytko ja mam Zelmera ale Domii ma racje, teraz to juz widelcem mozesz miażdzyć kawałki albo - przeczytalam to na forum jakims - tłuczkiem do ziemniaków :lol: i wczoraj próbowałam tym tłuczkiem i cłakiem ok :laugh:

Anetko ja nie pomoge bo Iga ogólnie mało w dzien je, a w nocy tez ją karmię choć w sumie tylko raz.

Maga zdrówka dla Kubusia i Ciebie :kiss: a gdzie bedziecie w Polsce?

Sylwik no pech jak nic :laugh: ale dzis sie zawziełam i ide chocby nie wiem co :lol: choc pogoda znowu taka jak wczoraj, raz wielkie chmury a za pare minut slonce :dry: gdzie ta wiosna i ciepełko ja sie pytam??

Madziu gratulacje dla Julitki :) :) ja juz nawet przestałam próbować nadążać za swoją :laugh: :laugh:

Iga umie juz robić papa :woohoo: już w sobote jak bylismy u tego ortopedy to lekarz mówi do Igi "no to juz mozesz iśc, papa, choc ty pewnie nie umiesz jeszcze" a Iga wyciągnęła łapke i mu pomachała :) byłam z niej dumna jak nie wiem :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #351381 przez Edyta
no niezly sposob tuczkiem ale T ma kupic blender wiec co mi tam niech kupi moze sie do czegos jeszcze przyda...domii no nie zamierzam kupowac jakis super bo sa tu drogie najtanszy 80zl na polskie wiec chyba taki kupie i nie bede wymyslac...juz raz kupilam sokowirowke jak bylam w ciazy wyrzucialam paragon i pudelko a mikser nie dziala i co stoij atrapa he he :laugh:
silvia nadal jeszcze nie raczkuje.... :dry:
teraz spi a ja ide cos porobic do pozniej... :)
Anetko a moze zbki ida silvia mniej jadla jak jej zabek szedl pozniej normalnie ale dawalam jej wtedy mniej a czesciej... lece :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #351603 przez Asik
Hejka :)
Nie ndrabiam bo dosłownie na moment weszłam tyle co napisać ze wypisali nas i w poniedziałek ściągnięcie szwów.
padam dosłownie na pysk.. Szymek spać to nie za bardzo chce.. musi miec wiązane rączki do nóżek zeby nie wkładał do buzi , wiec nawet jak uśnie to rzuca się po całym łóżku a ja muszę ad nim stac i czuwać... wczoraj od 23 do 1 tylko spałam..
super że już to za nami ale kurcze ile się napłakałam i namartwiłam.. ehhh ... aaaa a karmię strzykawką bo inaczej nie chce jeść. czyli trzymam głowę , rece itp na siłę nieruchomo i wstrzykuję podczas jego szarpaniny , krzyków i lamentów...masakra..

no zmykam babolki i dziękuję za wszystkie Wasze smski, które podtrzymywały mnie na duchu :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #351630 przez domii
Asik super ze was wypisali :lol: napewno nie podoba mu sie to wiazanie raczek :( ,ale to przejsciowe,wiec dacie rade,najgorsze za wami.buziaki dla Szymczyslawa :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #351700 przez Kasiek
Asik tulę :kiss: dobrze ze to juz za wami :kiss: jeszcze pare dni i bedzie po wszystkim, wrócicie do domku i bedzie jak dawniej :kiss: no kazdy z nas by nie spal dobrze gdyby mial zwiazane ręce z nogami to i Szymus spac nie moze :( ale juz niedługo. A przynajmniej zjada troche? calujemy mocno :kiss:

a mi sie znowu spacer nie udał, no paranoja jakaś, gdybym mogla tu poklnąć sobie to bym tu wypisała wiązanke, by mi ulżyło :dry: wyszłam, po poł godzinie Iga strzelila w wózku kupe :dry: to musialam wrócic, wrócilam, przebralam, dałam mleko i znowu wyszłam bo myslalam ze pare minut i Iga zasnie. Wyszlam i po 15 minutch zaczelo padac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jezdzilam jeszcze ale kropilo dalej a Iga odstawiala komedie jakies, zasnac nie chciala wiec co bylo robic, wrócilam do domu :huh: chyba jakies uroki odczynie............tylko nie wiem nad czym?? nad pogoda? nad sobą? czy nad wózkiem? masakra.......... wściekła jestem jak osa :angry: oczywiscie teraz wyszło słońce!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #351867 przez Edyta
Asik :kiss: :) Szymus to przetrwa i Ty tez to wiazanie i nie spanie ale teraz to juz bedzie tylko lepiej :) no i pewnie sporo musisz sie nameczyc karmiac go szczykawka :( bedzie dobrze :)
Kasiek to masz pecha z ta pogoda unas non stop pada wiec dawno na spacerze nie bylysmy ale mam nadzieje ze jutro moze bedzie slonko ooo :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #351998 przez avika
czesc kochane :)

heh nadrabiam noca :blush:
jest intensywnie tak jak przypuszczalam :silly:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #352141 przez Edyta
Dzien Dobry :)
100 lat dla Gabrysia :kiss:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl