BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 1 miesiąc temu #352189 przez Kasiek
no moje dziecko zasnęło więc jestem :)

100 lat dla Gabrysia :kiss: :kiss: :kiss:

100 lat dla Silvusi :kiss: :kiss: :kiss:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


mojemu dziecku tez sie cos stalo, w ogole samo nie chce sie bawic :ohmy: jak ją postawie na podłodze a sama siąde w fotelu to zaraz lezie, wspina sie po moich nogach, stoi i patrzy na mnie oczami ze Shreka zeby ją na ręce wziąć :ohmy: a jak udaje ze nie widze to krzyczy :ohmy: i tak ma od wczoraj. Musze z nia sie gnieżdzić na łózku albo siedziec z nia na kolanach jak np jem sniadanie bo musi mi zaglądać w talerz to wtedy jest szczesliwa. A jak jestem w kuchni i cos robie to łazi za mną krok w krok i trzyma mnie za nogę, normalnie musze uwazac zeby na nią nie nadeptac. nic kompletnie nic nie moge zrobic sama.
noc tez przerypana, budzila sie z 5 razy :huh: nie wiem o co kaman??

aaa wczoraj wieczorem zauwazylam ze wylazł w końcu kawałek tej dwójki :) :) :) czyli mamy juz 5 i pół ząbka :laugh:

Edytko jak u was dzis pogoda? u nas w koncu słonce, juz jest 20 stopni :) trzymajcie kciuki moze mi sie dzis uda spacerek, juz nie pamietam kiedy chodzilam poltorej godzinki, ostatnio to po pól i tyle :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #352203 przez Edyta
Kasiek unas pogoda do niczego mokre chodniki ale jak narazie nie pada deszcz slonka zero szaro buro i ponuro tylko spac sie chce no ale jak przy silvi usnac jak klade ja na drzemke a ona na brzuch i wola aaaaaaa to zanczy ze mam przyjsc i tak co chwila wiec sie wkurzylam i posadzilam ja na podlodze dalam zabawki i sie bawi oooooo juz marudzi :laugh: kupilam jej telefon zabawke to go do buzi wklada :laugh: m stwierdzil ze beznadziejna zabawka no ale nie byla az taka droga bo 8 euro kosztowala a dzwoni i silvia widze polubila ja :)
ale mi sie nie chce na spacer isc w taka pogode jak te dzieci rosna juz 8 miesiecy :lol: mamy super dziekuje za zyczonka :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #352204 przez madzia0507
Asik, najważniejsze, ze operacja się udała, że jesteście już w domu, a te chwilowe "niedogodności" jakoś przetrwacie. Silna kobieta z ciebie, dasz radę. :) Do poniedziałku zostały już tylko 3 dni i będziesz mogła cieszyć się swoim "nowym" Szymusiem. :) :) :) Musisz wstawić jego aktualne zdjęcia.
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #352218 przez Kasiek
Edytko ja tez mam zamiar wlasnie kupic Igusi ten telefon zabawkę :) mysle ze tez sie jej spodoba :) bo zwykłe zabawki ją nudzą już.
ja sie maluję, potem jakis obiad nastawie i idziemy na spacerek :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #352351 przez domii
Witam

U nas jeden spacerek juz zaliczony,moze pozniej pojdziemy jeszcze raz :)

Avika na pewno za duzo wrazen,musisz ajkos to wytrzymac a pozniej wroci do n ormy jak goscie wyjada

Kasiek jak tam dzisiejszy spacer? to rzeczywiscie Igusii sie porobilo,ale moze ma lek separacyjny i bez Ciebie ani rusz

Edyta Blazej tez ma KOMORKE :laugh: taka z FP na promocji w smyku,bawi sie nia ale jak widzi moja to chce moja bo mama ma i swieci,tamta ma melodyjki i zmieniaja sie obrazki jest z klapka ale moja lepsza

STO LAT DLA SILVII I GABRIELA :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #352638 przez Sylwik
Hej dziewczyny :)
Wszystkiego najlepszego dla Silvi :kiss:
i Gabryś dziękuje za życzonka :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Asik dacie radę, jesteście bardzo dzielni i teraz już będzie tylko lepiej :) buziaki dla Was :kiss:
Avika współczuję sytuacji z synkiem , może ma właśnie teraz taki okres albo jak pisza dziewczyny za dużo wrażeń :)
Domii my też dziś dwa spacerki zaliczone, znaczy się na jednym był tatuś a na drugim mamusia :laugh:
Kasiek a Tobie się w końcu udało pospacerować z Igusią??? :)
Zmykam spać bo rano ciężko będzie wstać .
Miłego wieczorka :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #352753 przez Hania
Hejka;)

Asik, Trzymajcie się kochani :kiss: dobrze, że już po wszystkim :) :kiss:
sylwik, a może teściowa mu się śni... :silly:
domii, my własnie idziemy na spacerek i po południu też się pewnie wybierzemy;)
sto lat dla naszych małych solenizantow
fifi od jakiegoś czasu to złote dziecko! i ciągle gada.. :laugh:
mykamy na spacerek;)
do potem;)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #352758 przez Edyta
Hej Dziewczyny... :)
co do telefonu domi Kasiek to polecam silvia sie akurat bawi nim :)
Haniu udanego spaceru dobrze ze fifi gada :) i jest grzeczny..
Sylwik dzieki za zyczonka :)
no i 100 lat dla wszystkich solenizantow
a silvia juz przymierza sie do raczkowania staje na rekach i nozkach i robi koci grzbiet do tylu i do przodu... :) mojej siostry corka ma 6 miesiecy i juz raczkuje ponoc i maja 1 zeba szok :cheer:
unas dzis slonko wiec spacer zaliczymy upalu nie ma ale zawsze to lepiej nisz deszcz :)
duzo slonka wam zycze dzis
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #352806 przez Kasiek
hej
ledwo zyje :( ja nie wiem co sie stalo mojej Idze :huh: noc kompletnie do d.... budzila sie co godzine :( :( nawet nie na jedzenie bo przeciez w nocy je juz tylko raz :dry: a dzis karmilam ja dwa razy a mimo to i tak pobudki. i to tak ze np karmilam ja piersia odkladalam do lozeczka ona zasypiala a po 15 minutach slysze juz wstala i siedzi zamiast spac :huh:
CO JEST????? ząbki wykluczam bo na ząbki jęczy albo płacze......
a ja wczoraj bylam na zumbie i bylam wykonczona, myslalam ze pospie a tu takie cos. Dzis tez ide i sie tylko zastanawiam jak dam rade po takiej nocy. :angry:

Sylwik no wlasnie ja mam to samo teraz co Ty z Gabrysiem ;) kurcze i tez mam problem :(

a na spacerku bylam dwie godziny :) a bylo tak gorąco ze nawet krótki rękaw nie pomagal :) mialam problem w co Ige ubrac? w co wy ubieracie dzieci jak jest tak cieplo juz??

Haniu super ze Fifi taki grzeczny :)

Edytko no to faktycznie siostry córeczka szybciutko zaczeła raczkowac :)
my w 6msc tez mielismy juz dwa ząbki :) :)
gratulacje dla Silvi :laugh: ten koci grzbiet super wyglada :laugh:
dziekujemy za słoneczko :)

dzis u nas tez gorąco. Jakos wyjde na ten spacer choc łydki mi odpadają i ledwo na oczy patrze ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #352902 przez Hania
Edytko, Sylvia zbliża się do etapu raczkowania( fifi też);d trochę sobie za maluszkami pobiegamy albo będziemy ich wszędzie szukać;)
kasiek, a może skok???
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #352915 przez Edyta
Kasiek silvia tez sie w nocy budzi ale daje jej dwa lyki herbatki i spi dalej pozatym lapie sie szczebelkow i podnosi pozniej zasypia na boczku i szczebelki trzyma... :laugh:
Haniu no raczej bedziemy biegac w moj przypadku :)
unas tez Cieplo w krotkim rekawku mozna chodzic ale i deszczyk byl taki cieply... :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #352920 przez domii
Hej

U nas dzis upal, juz na jednym spacerku bylismy a po 17 idziemy na drugi :)

Hania hej to super ze Fifi zaczyna raczkowac :) ,u nas dalej pelzanie w kolo ale pupa tez czasem do gory idzie :laugh: Super ze gadula sie z Fifiego zrobil- u nas to samo :laugh: ale zreszta od malego juz Blazej taki byl

Edytka pisalam Ci ze Blazej tez ma telefon zabawke ale jak widzi moj to woli mamusiowy :laugh:

Kasiek wspolczuje nocki,nie wiem co ci doradzic,moze Iga przezywa intensywnie dzien podczas snu i dlatego sie tak zachowuje :( A co do ubierania to my jeszcze pod spodenki nosimy cienkiutkie rajtki,ale chyba juz na skarpetki sie przerzucimy,a na gorze ubieram go w cienkie body z dlugim rekawem i cieniutka bluze na zamek rozpinana i dzisiaj co chwile sprawdzalam i nie byl ani spocony ani z alekko ubrany,wiesz Blazej siedzi na pollezaco rzadko sie wierci wiec na pewno nie jest mu tak cieplo jak mi

Sylwik moze to ten kryzys 8 miesiaca :( Blazej tez sie budzi raz w nocy i nie chce u siebie usnac biore go do siebie wtula sie i spi,ale u nas ida kolejne dwa zabki 2 dwojki wiec to pewnie jest przyczyna :dry:


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #352986 przez Kasiek
normalnie chyba zaczne brac jakies silne uspokajacze bo mnie moje dziecko do grobu chce wpedzic :angry: zasypia juz od poltorej godziny :angry: i co ją położę to ta wstaje i wyje i tak w kółko :ohmy: a jest 17.20 :ohmy: ciekawe o ktorej niby ona chce zasnac??? szlag mnie zaraz trafi.....myslalam ze po takiej nocy ona bedzie zmeczona a ona pełna zycia jest, paranoja jakas!!!! no wyjde z siebie chyba!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #353068 przez Viszka11
hejka

dlugo mnie nie bylo...Na Badaniach okazalo sie ze Dzidzi serduszko jakos"dziwnie" bije i musilam pare dni polezec by to sprawdzic..Okazalo sie Uff ze z serduszkiem wszystko dobrze.juz leci nam 17tydzien...Yupi!!!!

aaa i chyba bedzie SYNECZEK --czyli Piotruś

Milego dlugiegoo Wekendu bo my jedziemy do Rodzinki:)

buzka;*

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #353070 przez Kasiek
ja wpadlam napisac ze usypialam popoludniu Ige od 16 do 18 i NIC!!! nie zasnela!! wiec dalam spokoj i nie spala wcale! nigdy do tej pory sie jej to nie zdazylo. Myslalam ze wiezorem bedzie padac na twarz a ona aktualnie lezy w lozeczku i zamiast spac gada!! tu jest cos nie tak....... nie spi juz od 12.15...noramlnie SZOK :( :( :(
ide do niej
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl