BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 2 tygodni temu #347700 przez a!gusia
Kasiek u nas super pogoda!poiem Ci ze Jerz jak wstaje rano o 6 to o 9 juz drzemie..dzis wstal o 7 to zasnal o 10..ta pierwsza drzemke ma baaardzo regularna..i tylko polgodzinna ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347701 przez Edyta
Agus dobrze zrobilas ja tak robie czasem tez i nie ma wyjscia pomarudzi jak wie ze spie obok to pomarudzi i zasnie :) teraz jeszcze nie zasnela ale patrzy jak pisze przyslonilam rolety puscilam kolysanki i oby zasnela... :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347703 przez a!gusia
tak jak pisalam ja wiem ok ktorej powinien isc spac rano wiec go klade daje mu reke do przytulenia sie i zasnal..nie wiem czy juz sie moge cieszyc?bo juz drugi dzien tak zasypia sam ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #347709 przez Edyta
agus sprobuj tetry zamias reki...moze pomoze...silvia spi :lol: moze jerzyk sie powoli przyzwyczaja spac sam... :)lece sie ogarnac puki silvia usnela do pozniej :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347715 przez Kasiek
Agusia no nabuzowana bylam wczoraj strasznie :) a Iga jak zasnela wczoraj to do 18 nic nie bylo w stanie jej zbudzic, nawet Adam kotlety tłukł na cały regulator a ta nic :ohmy: ja ją budziłam, łapałam za rączkę a ta spała :dry: jak to jest?? najpierw godzinę zasypia a potem jej dobudzic nie mozna :cheer: :ohmy:
Agusia to moze do picia dawaj Jerzykowi herbatke z melisą? zamiast viburcolu? super ze sie Jerzyk przekręca :)
a pobudka o 7 to calkiem ok :) lepiej niz Iga, ktora od dwoch dni wstaje o 6 :laugh:
no Iga tez za rana zasypia o 10 i tak juz od bardzo dawna ma, niewazne o ktorej sie obudzi, potrafi wstac po 8 i o 10 juz pada, tak juz ma zakodowane ze to pora drzemki :laugh:
mysle ze spokojnie mozna juz uznać, że Jerzyk nauczył sie zasypiać sam :) spróbuj z pieluchą zamiast ręki :)

Domii to jak nic, za niedlugo bedziecie mieć 5 ząbków i Błażejek dogoni Igusię :laugh: fajnie :laugh: współczuje nocki, pewnie przez te ząbki taka nie bardzo :(
mialam Cie spytac, bo Ty juz dlugo chodzisz na Zumbę. po jakim czasie juz zauwazylas rezultaty?

Kamila hej :) no ruch malutki tutaj :( az szkoda :( ale dzis juz lepiej :laugh:
i mam to samo z usypianiem Igi, ja ją kładę a ta siada albo na brzuch sie przekręca normalnie na siłe muszę ja trzymać na boczku wtedy chwile popłakuje, jęczy, marudzi i zasypia :ohmy: :huh: koszmar z tym zasypianiem :dry:

Edytko no ja tylko czekam na jakąś przerwę w ząbkowaniu :dry: bo mam wrazenie ze od 3 msc mamy ciągłe wyłażenie ząbków :(
a Silvia super spi :) dobrze ze to jednak nie krew :kiss:

Maga to Kuba ma to samo co Iga, ale miejmy nadzieje ze nie trzeba bedzie dawac antybiotyku :kiss:
a ta kobieta to jakas lewa :angry: co to znaczy normalne ze nie ma wody :ohmy: :dry: a depozyt powinna oddac.

Sonia hej :) juz myslalam ze nigdy nie zawitasz do nas :dry: :kiss: jak tam Maja znosi rozstania z Toba? gratulacje ząbka :)

Avika to moze musisz na jakąś rehabilitacje chodzic z tym kregoslupem? :( wspólczuje :( mnie tak bolal w ciąży, teraz juz lepiej :dry:
no my tez specjalnie do ortopedy jedziemy spytac o to Igi wstawanie, wolę sie upewnic czy juz moze czy nie ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347780 przez Edyta
Kasiek tak nie do konca spi ladnie bo wstaje 4/5 a pozniej spi do 9 myslalam ze usnie usnela 20minut i dooopa teraz sie bawi i wlasnie mowi jak zawsze ma ma ma :laugh: dzrzemki dla niej nie istnieja :(
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347791 przez Kasiek
Edytko moja wstaje pomiedzy 2-3 w nocy na cysia, ale ssie 5-7 minut i spi dalej wiec źle nie jest :)
a ja mialam na mysli ze Silvia super spi na fotce :laugh:
widzisz Silvia wstala po 20 minutach a Iga ma znowu śpiączkę :ohmy: spi juz ponad 2 godziny :ohmy: ja sie specjalnie tłukę po domu zeby sie obudzila a ta nic ;)

mówisz ze z tymi drzemkami u was niefajnie to moze Silvia ma ten kryzys 8 miesiąca??
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347795 przez Edyta
Kasiek moze i to kryzys nie narzekam bo ona jest dobrym dzieckiem czasem jak cos to kazde dziecko musi pomarudzic bo zabki bo cos bo ma zly humor wiec jakos tak nie mysle negatywnie daje rade... :laugh: aaaaa no widzisz ja ciemna przeciesz fotke wstawialam jak silvia spi :laugh: a teraz stoi w chodziuku pryka i szarpie firanke i oglada tv oooooooo znow kupa chyba bedzie he he :laugh:
Jak Igusia wstaje tylko na cyca i dalej spi to ok :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #347799 przez aneta2611
czesc Dziewczyny.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347807 przez Edyta
Anetko :kiss: bardzo wam wspolczuje kurcze ten lekarz to jakis slepy czy co no i dziecko tak jak piszesz bedzie musial znow sie stresowac :( oby bylo wszystko ok buziaczki dla Filipka :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #347809 przez aneta2611
aaa i chciałam Wam napisać, że Fifi od chodzenia powoli przechodzi do raczkowania. :O :D jak kiedyś nie cierpiał leżeć na brzuchu tak teraz nie uznaje innej pozycji, cały czas sie na niego obraca. Do tego stopnia że zasypianie w łozeczku staje się niemozliwe bo chocby był nie wiem jak zmeczony to się obraca i siłuje, a zaraz potem płacze :/ Od kilku dni zasypia tylko na rękach

no i zębów dalej brak. Czy tylko Fifi jest nadal bezzębny?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #347919 przez dorotas29
Hej!!!!! :)

Kubi w biegu:-)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #347935 przez domii
Bylimsy na spacerku 1,5h swiecilo piekne slonce a teraz czarne chmury :(

Dorota hej- Kubus juz biega :ohmy: :ohmy: super

Anetko co za patalachy z tych lekarzy :angry: oby to byl ten plyn i sie wchlonal :kiss: u nas tez brak zebow ale dziaselka poprzecinane wiec pewnie lada dzien- a z tego co wiem to Jasio Happymammy,Szymek Asik i Fifi Beti tez nie maja ząbkow :) super ze Fifi raczkuje :)

Kasiek no nocka nie zaciekawe,zreszta przez dzien tez troche poplakuje,bylam juz w aptece po kolejny preparat na zabkowanie :( a co do Zumby to rezultaty tzn.kondycja lepsza,jedrniejsze cialo,miesnie sie wyrabiaja(chociaz i tak jeszcze nie wygladam jakbym chciala)to widze dopiero teraz czyli po 4 miesiacach jak chodze :) ale mysle ze to tez kwestia jedzenia-jak karmilam to duzo jadlam a teraz staram sie ograniczac i zapisalam sie do innego klubu bo tam bede chodzic 3 razy w tyg.regularnie bo tu odeszla jedna instruktorka i sie lipa zrobila :( Daj znac co ortopeda powiedzial


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #348016 przez Kasiek
ja nie wiem, czy moje dziecko ma ząbkowanie, skok czy jeszcze cos innego ale nerwowo ona mnie chce wykonczyc :huh:
rano to jeszcze ok, ale po przedpoludniowej drzemce do drugiej drzemki jest nieznosna :( i tak od wczoraj :dry: niecale 4 godziny z nią i padam :( ale na szczescie przynajmniej szybko zasnęła.

Domii powiem szczerze ze myslalam ze szybciej :) ze pochodze 2 msc i juz bede zadowolona :) ale nic, dam rade i pół roku, bo ciałko moje to sie flaczek robi, musze cos z tym zrobic bo patrzec na siebie nie moge :dry:

Anetko :ohmy: :ohmy: :ohmy: no ja mam nadzieje ze nie bedzie jednak konieczna druga operacja :kiss: bo to przeciez okropny stres dla dziecka :( eh ci lekarze :angry: :angry: wcale sie nie dziwie ze sie wnerwilas :angry:

Dorotko ale mój zięć juz biega :laugh: super :)

u nas pada cały dzień :dry:
zerknełam na tabele skoków, jesteśmy w 37tyg no i wlasnie wypada skok!
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #348171 przez domii
Kasiek nie jest powiedziane ze Twoje cialo szybciej nie bedzie wygladac tak jak chcesz,jakbys tak ze 3 razy w w tyg.chodzila ograniczyla tluste i slodkie(chyba ze nie jesz) to napewno po 2 miechach bylyby rezultaty :) ja jak karmilam mialam taki apetyt na slodkie i dlatego duzo wolniej to wszystko wygladalo,zreszta mi glownie o ud ai pupe chodzi i naprawde jest jedrniejsza ale jeszcze mam troche celulitu,terazsie moge smarowac tymi balsamami wiecej owocow bede jesc no i oczywiscie spacerki z blazejkiem 2 h i bedzie dobrze-mam nadzieje :laugh:


U nas od popoludniowej drzemki masakra,tak piszczal,smial sie i plakusial ze myslalm ze zwariuje-niech te zeby wkoncu wyjda :angry:


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl