BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 2 tygodni temu #347552 przez Edyta
megan ja tez uwazam ze powinna oddac depozyt jak nie uprzedzila was o braku wody :angry: co za ludzie :ohmy: :ohmy: :ohmy:
sonia pisz no co uwas jak Maja robi postepy i jakies foto poprosimy dawno gwiazdeczki nie pokazywalas :)
ja wstawie jak silvia dzis usnela w lozeczku na drzemce normalnie spi na pleckach :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347554 przez soniasg
Edytko jaka słodka Sylwia:)
Majka od jelitówki śpi z nami w łózku bo u siebie się budzi. pozatym raczkuje sama stoi no i mamy pierwszego ząbka :) mama wczoraj odkryła jak łyżeczką ją karmiła a dzisiaj już go widać:) a u Was jak tam?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #347562 przez Edyta
sonia unas tez wczoraj pierwszy zabek :laugh: silvia siedzi ale sama siadac nie umie musze ja usadzic :laugh: i pelza a turlac sie uwielbia rozrabia otwiera szuflady :laugh: stoi chodz nie samodzielnie mowi non stop ma ma maaaaa :laugh: ku nie zadowoleniu mojej T :laugh: bo ona mowi do silvi tak....silvia powiedz ba ba ba a silvia ma ma maaaa he he :laugh: chodz ba ba mowi ale jak chce lepiej woli Ma ma co jest oczywiste :silly:
lece spac Dobranoc... :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347576 przez soniasg
hehe no to mała rozrabiaka z Silvii :) co do siadania to podobno dużo dzieci tak ma że samo nie siada poprostu omija ten etap :) a z szufladami też mamy problem bo Maja się ich chwyta i staje a one się otwierają. no i ładnie mówi Ma ma ma na ba ba to sobie trzeba najpierw zasłużyć:P Majka jedyne co umie powiedzieć to a a a a :P
uciekam spać bo jutro do pracy

buziaki
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347612 przez avika
dzien dobry :)

hej hej soniasq :) osatnio nawet o Tobie myslalam ;) milo,ze do nas wpadlas :lol:

domii - Liam w sumie raczkowal od dawna ale do tylu :lol: od jakichs 2tyg raczkuje do przodu, ale i tak do tylu jakos plynniej mu idzie :silly: siedziec zaczal stosunkowo pozno bo tez jakies 2,5tyg temu. Zbieglo nam sie jakby wszystko prawie razem bo juz staje i chcialby chodzic, ale pediatra nam wczoraj powiedziala ,ze przez to zabardzo napina nozki i stopki i mamy mu nie pozwalac bo to nie jest dla niego zbyt dobre, ze wstawaniem i chodzeniem ma poczekac 2-3mce bo na to ma czas. Takze raczkowanie turlanie i siedzenie moze do woli a wstawanie i chodzenie jeszcze nie.

edyta - silvia slodziutka :) fajna fotka :)

maga zdoowka dla Kuby i przyjemnosci na nowym mieszkanku :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


milego dnia :*

buziaki dla solenizantow :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #347640 przez Edyta
Hej :)
dziecko mi sie popsulo przez te zabki tak sobie tlumacze bo jakos trzeba :silly: wstala dzis o UWAGA :ohmy: 4 rano na mleko :dry: poczym do 5 nie spala pozniej zasnela i od 9 juz nie spi bawi sie w lozekczku i krzyczy aaaaaaaaaaaaa albo ma ma maaaaaaa :laugh:
avika wspolczuje bolu napewno nie jest to przyjemne moze pojdz do jakiegos lekarza :pinch:
pogoda unas paskudna pada i pochmurno :(
no ale mimo to zycze wam udanego dnia...moze uwas lepsza pogoda :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347644 przez domii
Witam
Avika pytalam bo Blazej narazie wogole nie wykazuje checi siedzenia,tylko na brzuszku i pelzanie,wiec moze tez tak u nas bedzie ze za dnia na dzien usiadzie :( Wspolczuje bólu :(

Soniaq gratuluje zabka :)

Edyta a;e moja ksiezniczka slicznie na brzuszku zasnela :) słodziaczek :kiss: U nas nocka tez nie zaciekawa do 22 Blazej sie dwa razy obudzil z mega placzem i musielismy go wziasc do siebie cala noc sie wiercil :( i sie obudzil o 6.30 ,wiec sie wogole nie wyspaalm :(

Agusia gratulacje dla Jerzyka ,widzisz on robi wszystko nie po kolei :laugh: ale robi :)

maga4 mam nadzieje ze odzyskacie depozyt i ze w nowym domku juz wszystko bedzie okey :)


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347648 przez Edyta
domii mam nadzieje ze po tych zabkach to jej minie to wstawanie o 4/5 rano :laugh: no ale za to teraz lezy kolomnie w lozeczku oczywiscie i robi tak hm hm jak by sie chciala zasmiac i zakrywa buzie pielucha oooo kupa idzie ide ja przebrac zobacze jak bedzie az sie boje a ona postekala i sie smieje i dalej pielucha na buzi i sie odkrywa i przykrywa i sie smieje :laugh: zaraz wracam jak cos....
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347654 przez Edyta
no i mamy kupe wielka troche luzniejsza niz wczoraj ale brzaowo jasno ciemna jak po soku marchwiowym bez krwi wiec Agusia miala racje to pewnie bylo po marchewce a ja zerklam i z panikowalam...wiec jestem happy :lol: ze wszystko ok ale jeszcze bede obserwowac sorki za te wywody o qupie :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347659 przez domii
Edyta spoko :laugh: luzniejsza bo na zabki,u nas juz dzisiaj dwie byly :) a teraz spi w lozeczku,ciekawe jak dlugo :huh:


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347667 przez Edyta
domii unas zaczelo sie yyyyyyyy i lezy i chyba usnie ale to sie okarze w praniu ona jak cos dorwie metczke czy jakiegos roga to yyyyyyy i skrobie palcem do znudzenia i usnie a pogoda taka paskudna tylko do spania ja tam dzis laba w pizamie jeszcze leze :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347673 przez domii
U nas piekne slonce,jak wstanie to kaszka i idziemy na spacerek,ja juz ubrana umyta i umalowana:)


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347678 przez Edyta
unas paskudnie...no ja zazwyczaj tez zawsze juz bylam ubrana umalowana ale dzis nie mam ochoty na nic...niech juz to moje dziecko usnie bo to yyy mnie wykonczy :laugh: zaczynala plakac to zaczelam jej gwizdac i zaczelka sie smiac he he :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347684 przez Kasiek
hej hej :) o cos mam do nadrabianai :laugh: ale fajnie :laugh:

Iga znowu dzis wstala po 6, ale m ja trzymal do 7.20 w drugim pokoju to pospalam jeszcze :) teraz spi, ledwo dalam rade ja przetrzymac do 9.45 :)

u nas znowu zimno i pada :( :( :( paranoja jakas, slonca nie widzialam juz pare dni :angry: :angry: :angry: wiec ze spaceru nici :angry: ja tez nie umalowana jeszcze, na razie sie wzielam za forum :laugh:

ide czytac co popisalyscie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347686 przez a!gusia
hej
Edytka ja tez tak samo mialam z ta kupka ;)
a Jerz dzis nawet nawet spal,o 4 sie obudzil cycka nie chcial ale sie wiercil do 5 wiec sie wkurzylam i odwrocilam do niego plecami mowiac rob co chcesz a on..zasnal :) i spalismy do 6:59..znow ma zegarek w dupce :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl