BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 3 tygodni temu #349969 przez domii
Hej

Asik napisala ze juz po wszystkim i wsio okey :lol:

Anetka ja tez nie pomoge bo Blazej tez jeszcze nie raczkuje,chociaz kazda wolna chwile spedza na brzuchu i zaraz po jedzeniu sie juz przekreca i nieraz mu sie uleje :angry: ale jak jest spiacy to chyc na boczek i usypia :) a co z ta przepuklina wiadomo czy to plyn czy co???

Sylwik ja wlansie zmienilam klub fitness bo godzinny mi nie odpowiadaly wlasnie ze wzgledu na kapanie a w innym jest Zumba o 20 lub 21 wiec mi pasi :lol: wlasnie dzis tam ide pierwszy raz :lol:

A gdzie ta Kasiek :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350080 przez Kasiek
jestem dziewczynki :)

sorki, nie bylo mnie 3 dni :ohmy: :ohmy: i sie stesknilam :laugh:

bylam na Zumbie i matkoooo wysiadl mi kregoslup :laugh: i bolaly mnie łydki i mięsien prawego pośladka :dry: :)

w sobote bylismy u ortopedy i Iga ma zabronione wstawanie do 10msc :dry: kurcze, nie wiem jak mam jej zabronić wstawania skoro ona kazda chwile spędza na łapaniu sie wszystkiego i wstawaniu :( lekarz mowil ze teraz jeszcze nie moze ze wzgledu na lewe biodro, tam ta kosc przy wczesnym wstawaniu bedzie jej wyłazic z panewki i moze miec w przyszlosci problemy z lewym biodrem :( mowil ze juz nawet nie chodzi o to ze moze wykrzywiać kosteczki u stópek jesli zacznie wczesnie wstawac, tylko o to bioderko, takze dobrze ze sie skonsultowalismy :)
i podobno nie wolno dzieciom pozwalac na siadanie z nózka podwinieta do tyłu. Iga tak np lubi siadac a nie wolno. takze jakbyscie zauwazyly ze wasze dzieci tak siedza to trzeba je poprawiac :)

w niedziele bylismy u Adama dziadkow a dzis bylam u fryzjera 4h :ohmy: i zrobilam sobie bardzo jasne pasemka na łebku :laugh: cholera zapomnialam ze chcialam miec brazowe :) teraz trudno, musze czekac az mi odrosna :laugh:
moja siostra siedziala z Iga i nawet ją uspila doslownie w pare minut :laugh: jestem w szoku :laugh:

Domii gratuluje ząbka :kiss: jeszcze 4 :kiss: i zazdroszcze wesela :) daj znac jak po zumbie w nowym miejscu :) a sama chodzisz czy z kolezanka jakaś?

Edytko fajny m skoro takie zakupy Ci zrobil :) jak tam drugi ząbek? jeszcze nie wyszedl? a chrzciny Silvi byly wczoraj? czy to w nastepna niedziele?

Maga super ze Kubus juz zdrowy :)

Madziu zumbra rulezz :laugh:

myslalam cale te trzy dni o Asik i Szymku, dobrze ze juz po wszystkim.
zaraz napisze do niej smska :)

Anetko ja mialam to samo z Iga. Przy zasypianiu od razu na brzuszek i koniec spania byl. Ale sie zawzielam i robie to tak :) klade Ige na boczku i przytrzymuje ją w tej pozycji. Swoja rękę tek kłade ze nie ma szans na przewrócenie sie na boczek. no Iga chwile sie szarpie ale zaraz zasypia. no musze przy niej byc zanim zasnie, bo inaczej nie ma szans :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350235 przez Edyta
Kasiek :) no nie jaest taki zly Moj M jak by mogl to by spelnik kazda moja zachcianke ale niestety to nie realne wiec i tak sie ciesze jak wychodzimy na zakupy i wrecz mnie namawia bym cos kupila a ja bym kupowala Tylko dla silvi co do ciuszkow to mam pol sypialni w kartonach bo siostra przyjedzie to jej dam z tych co silvia wyrosla :) unas spokojnie nocki przsypia nie marudzi juz tak jak jej ten jeden zabek wyszedl :) no i wogole narazie jest ok :) co do chrzcin to maja byc dopiero 5 maja chyba zrobimy bo siostry mala sie rozchorowala i musi ja wyleczyc zanim tu donas przyjedzie co by slivia nic nie zlapala no dobra lece juz na film Dobranoc.. :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350314 przez Kasiek
Edytko fajnie tak czytac jak piszesz ze Twoj m spełniłby kazda Twoja zachcianke :) i tacy męzczyzni powinni byc :)
A siostry coreczka w jakim wieku?

pisalam do Asik i jest ok, cieszy sie ze juz po wszystkim a wargusia Szymka wygląda ślicznie :)

do jutra dziewczynki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350387 przez Edyta
Dzien Dobry :)
Kasiek no nie jest tak do konca ze spelnia kazda Moja zachcianke wiesz ja liste tych zyczen mam spora wiec raczej starczy na cale zycie :silly: ale stara sie chlopina jak moze...lubi mnie rozpieszczac :)
siostry corcia ma 5 miesiecy ma na imie Hania..jeszcze jej nie widzialam na zywoa swoja droga fajnie bedzie zobaczycnSilvie jak reaguje na dzieci :laugh:
no cieszymy sie z Asik ze wsio sie udalo :lol: :)
a pisalam na blogu to i tu naspisz
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
no a z takich milych rzeczy to moje dziecko nie spi od 6 krzyczy ma ma i aaaa a ja z nia to ona glosniej i wcina szczebelki od lozeczka :cheer: :laugh: swoja droga ciekawe kiedy sie zmeczy i zasnie... :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350440 przez Kasiek
Edytko nie mów tak. Iga juz stabilnie siedzi od jakiegos czasu a dzis np tez stracila równowage i walneła tak jak Silvia o podłoge :( płaczu było tyle ze juz myslalam ze sie nie uspokoi :dry: ale tego sie nie da uniknąć,a co bedzie jak zaczną chodzic??? to dopiero będą upadki :dry:
Iga miala nie wstawac ale co sie na chwile odwróce to patrze a ona juz stoi :ohmy: nie mam pomyslu jak ją odzwyczaic od podnoszenia sie :dry: teraz tez wlasnie usiluje stanac przy fotelu :angry: i co ja sciągnę na ziemie to a z powrotem sie wspina :angry: nie mam zdrowia :dry:
póki siedze z nia na podlodze to jakos jeszcze ją zajmę czymś ale przeciez czasem musze cos zrobic w domu i ona wtedy wykorzystuje sytuacje i wstaje :dry:

u nas pobudka przed 8 :) no i raz w nocy o 3 szybkie jedzonko :)

fajny taki 5msc maluszek :) :) no ciekawe jak Silvia zareaguje :) podobno dzieci w tym wieku co nasze po raz pierwszy odczuwaja zazdrość jak mama przytula inne dziecko :) choc ja ostatnio bralam na rece synka kolezanki to Iga sie nie przejęła za bardzo :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350508 przez Edyta
Kasiek masz racje ze nie uniknione sa upadki ale czasem wystarczy pomyslec i uniknac wielu nieszczesc :dry:
to Iga tez biedna jak tak plakala :( co do stania ja bym probowala ja przypiac w foteliku takim do jazdy autem dala zabawki i tyle ale nie wiadomo czy wysiedzi watpie bardzo :laugh: no ale musisz uwazac jak ma klopot z tym bioderkiem ... :dry:
no to nie wiedzialam ze dzieci sa zazdrosne juz w tym okresie zycia zobacze reakcje silvi z ciekawosci :evil:
no jak pisalam my od 6 nie spimy i silvia raczej nie ma zamiaru spac deszcz leje pochmurno smutno na dwor nie idziemy... :( a silvia sie turla i turla juz wszedzie po calej podlodze dywan nie dywan panele eh...wlasnie wlazi a raczej wczolguje sie pod wozek :laugh: no i chyba niebawem sama usiadzie bo juz na boczku jak lezy podpiera sie raczka :laugh: bo my siedzimy ale jak Mama podciagnie sama jeszcze nie usiadla ale wszystko w swojm czasie mnie sie nie spieszy.... :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350694 przez Edyta
ale tu dzis pustki unas leje :pinch: wiec sie nudze...
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350719 przez aneta2611
Domi, ja ostatnio trochę ćwiczyłam z Fifim, tzn przytrzymywałam Mu brzuszek a w końcu zaczął sam raczkować :)

Kasiek, dzięki za odp :) spróbuję :) a dlaczego Iga nie może wstawać?

Edytka, każdemu się może zdarzyć. Filipek ostatnio tak się uderzył jak z M sie bawił.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350779 przez domii
Hej

BYlam na spacerze i tyle co weszla na gore deszcz zaczal padac :laugh: wogole glowa mnie boli brzuch a to wszystko wina @ :angry: :(
Bylam wczoraj w tym drugim klubie na Zumbie i bylo bosko :) na dzisiaj juz nie bylo miejsc wiec ide w czwartek a pozniej juz bede chodzic 3 razy w tyg :lol:

Edytka nie obwiniaj sie,Blazej chociaz nie siedzi to nie raz jak lezy i pelza na brzuszku to w cos walnie i tez jest placz i sobie z akazdym razem obiecuje ze poloze tam poduszke a ciagle zapominam :(

Kasiek no wlasnie jak jej masz zabronic jak musisz ja czaem zostawic i wyjsc z pokoju???

Anetka ale jak go przytrzymywalas? pod brzuszkiem tak? Blazej albo dupke podniesie albo na raczkach sie podniesie,a nie wyczail ze mozna to zrobic na raz :( pokazuje mu ale on sie wtedy rozjezdza-wkoncu przyjdzie na niego pora bo fizjoterapeutka mowila ze zdolny tylko len i ze widocznie jeszcze czasu potrzebuje :)


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350857 przez Kasiek
moje dziecko zasypialo godzine :ohmy: godzine!! :ohmy:

Edytko nie ma szans na przypiecie jej w foteliku :dry: juz w nim nie siedzi od miesiaca :dry:
chyba po prostu musze caly czas miec ją na oku i ściagac ja na ziemie jak wstanie :huh: czeka mnie cięzkie póltora miesiąca :huh:

Anetko ortopeda zabronil Idze wstawac ze względu na bioderko :(

Domii u ciebie pada jak wracasz ze spaceru a ja to mam takie szczescie ze jak chce wyjsc to zaczyna lać :angry: dzis znowu nie bylismy przez to :angry: chcialam z Iga wyjsc patrze przez okno chmura wielka ciemna i padac zaczelo i jak zrezygnowalam ze spaceru a Iga zasnęła to slonce wyszlo :angry: no zwariuje przez tą pogode :angry: moze samym wieczorkiem nam sie uda...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ktoś wie co u Asik i Szymka?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350864 przez domii
Kasiek tule :kiss:
My dzis pospacerowalismy prawie 3 h :)

A u Asik i Szymka wszystko dobrze, usteczka ma sliczne troche tylko spuchniete ,wesoly jest i psoci,prawdopodobnie we czwartek ich wypisza jak bedzie wszystko dobrze :lol:


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350867 przez Kasiek
Domii 3h?? :cheer: i Błażej grzecznie siedzi w wózku w tym czasie? Iga jak nie spi na spacerze to wytrzymuje max godzine :dry: i zaraz zaczyna sie wiercić, wyginac, wstawac i jest ryk :huh:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350874 przez domii
Kasiek 1,5 h spal pozniej gadal a poznie wyciaglam go i pogladal kolege z moich kolanek,ale nie raz sie wierci wygina i zlosci


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350912 przez Sylwik
Hej dziewczyny :)
ale tutaj pustki naprawdę :ohmy:
Cieszę się, że u Asik i Szymcia wszystko dobrze i że mały dobrze się czuje :)
Edytko nie obwiniaj się , Silvia już o tym zapomniała :)
Kasiek Ty to masz serio pecha z tą pogodą :laugh:
Domii no to pięknie pospacerowaliście :) No i super że Ci Zumba przypadła do gustu, nie boli Cię nic ? :laugh:
U nas też się rozpadało, ale zanim zaczęło padać to mąż zdążył iść z Gabrysiem na spacer.
Teraz śpią oboje ,a ja się głupio czuje bo mam chwilkę wolnego :unsure: :laugh: co rzadko się zdarza . W sumie to mam trochę prasowania ale mi się nie chce :dry:
Dziewczyny, a gdzie pozostałe sierpnióweczki?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl