BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 2 tygodni temu #348928 przez avika
Domii
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Agusia bedziemy pamietac. Powodzenia

Anetko ci lekarze to rece i cyce opadaja, bez wyobrazni, zeby niepotrzebnie takie male dziecko na ponowny stres narazac :angry:

Haniu witaj kochana milo, Cie widziec, a raczej poczytac :)

Sylwik Ciebie rowniez :)

Dorotko niezly ten Twoj synus :) nam pediatra zabronil pozwolic stawac, ze niby nasz synek nie jest na to jeszcze gotowy, bo zle rozklada napiecie w nogach i stopach.

dobranoc i milego dnia, padam wiec pewnie za chwile ide lulu :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #348960 przez Edyta
Hej Laseczki :)
unas nocka super silvia wstala o 6.30 zjadla ale chyba jeszcze pojdzie spac :) ale chcialam zaznaczyc ze polozylam ja o 18 spac bo wczoraj ciezki dzien miala latala znami po sklepach :dry: M mnie troche obkupil i odrazu Humor mi sie poprawil :lol: a w poniedzialek lece do fryzjera :lol: wracam do mojego balajarzu :) zobaczymy jak wyjdzie...
pozatym ide kupic dzis blender i wkoncu moze cos zaczne silvi gotowac a nie te sloiczki :laugh:
a no i idzie nam drugi zabek ale jeszcze go nie widac :laugh:
Agusiu czekamy na powrot i tesknimy...
Sylwik Gratulujemy Gabrysiowi zabkow :)
Haniu buziaki dla Filipka niech mu te jedynki szybko wyjda :) :kiss:
wy tu piszecie ze macie piekna pogode zazdroszcze unas deszcze pochmurno i szaro...a slonko bylo tydzien temu tak bylo juz pieknie wiosennie a jak patrze dzis za okno to jesien :(
idziemy w niedziele na msze do kosciola dogadac szczegoly chrztu :) juz nie moge sie doczekac zeby juz wszystko bylo zalatwione no i sie tak mieje wiecej dowiedzialam ile sie daje co laska po chrzcinach w kopercie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
no zobaczymy w niedziele :)
wydatkow a wydatkow jeden plus ze nie robie w domu nie musze sie niczym martwic wystroje siebie Silvie i bede mogla siedziec jak gosc a nie latac z talerzami i umilac czas goscia...a z Ciekawosci ile w PL kosztuje tort na chrzciny... :unsure: no nic mykam zajrze jeszcze pozniej jak sie uda :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #348983 przez domii
Hej

Ja dzis na wesele wiec tylko chcialam sie przywitac i zyczyc milego weekendu :)

Avika napewno bedzie fajnie i szybko te 2 tyg.zleca :)

Edyta zeby szybko wyszly te zabki Silvi u nas 4 w kolejce ,wiec ciezki tydzien sie szykuje.Fajnie ze Cie M obkupil


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #348994 przez Asik
hejka :)

Agusia numer zapisany :D ja tam skrobnę :)

Domii gratulacje ząbka :) :) a Szymek szczerbaty nadal :D noo i zazdraszczam weseliska :D

Poszłam dzisiaj znowu na badania z Szymkiem na piku piku i znowu nie zapłakał ani nawet sie nie skrzywił :D nic a nic :0 nawet jak mu sciskała rączkę :D dzielny mały rozbójnik :D chyba sie przyzwyczaił do kłuć ;)

Jutro rano o 7 wyjeżdżamy bo miedzy 14-16 muszę byc na oddziele .... odzywać sie bede smsowo bo nie biore lapa ze sobą ;) jak tylko zobaczę wyniki Szymka i beda ok to skończą się jedne nerwy :)

Edytko super że tak się obkupiłaś :) no i włoski zrobisz :D extra :)


Wszystkiego najlepszego dla Celinki :D

A Szymek wstał dzisiaj o 5 :D i spieeeeeewał na cały głos :) smiechu miałam mnóstwo z niego :0 bo takie tony ciągnął :D :D

zmykam zrobic jesc głodomorkowi , który z głodu usnął we wózku ;)

:*

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #348995 przez Edyta
domii to udanego weselicha kurcze ale masz fajnie tez bym poszla na wesele :lol: zycze milej zabawy no i nie zapomni o fotkach dla nas :)
co do zabkow nie jest tak tagicznie ale oby faktycznie dziecia powychodzily te zabki beda sie wtedy mniej meczyc a skupia sie na czym innym... :)
Asik pisalysmy w tym samym czasie oczywiscie bedziemy trzymac kciuki a co do spiewu to ja czasami zakrywam twarz poduszka bo nie moge przestac sie smiac jak silvia gada albo wyje aaaaaaaaaaa w roznych tonach i inne swoje dzwieki wiec napewno jak Szymek zaczol spiewac to smialas sie pewnie co nie miara :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #349085 przez happymamma
Asik jeszcze raz powodzenia i trzymamy kciukasy mocno za Szymusia :kiss:

Pustki dzisiaj - jak na zlosc, bo u nas paaaaaaaaada :(
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #349162 przez Sylwik
Cześć dziewczyny :)
my niedawno wróciliśmy ze spacerku , Gabryś pojedzony siedzi w leżaczku i gada po swojemu :)
Czy Wasze pociechy też odpychaja Wam rękę jak je karmicie jedzonkiem które im nie smakuje? bo synek właśnie tak robi i dziś cała łyżeczka zupki wylądowała na rękawku ehhh...zaczyna pokazywać charakterek ten nasz synuś :laugh: dobrze że nie pluje przy jedzeniu :ohmy: :laugh:
Domii gratuluję ząbków i udanej zabawy !
Nas czekają w tym roku jeszcze 3 wesela :ohmy: a jakby jeden termin znajomych nie zbiegł się to byłyby 4 :ohmy: :ohmy: :ohmy: Masakra :laugh:
Haniu witaj ! no przez pracę mało czasu trochę, ale nie było wyjścia :dry:
Edytko co do chrzcin to masz rację, lepiej chyba zrobić w restauracji. Ja robiłam w domu ale tylko kawka, ciacho i jakiś tam mały poczęstunek a i tak się narobiłam :dry: roczek już robimy w restauracji :)
Happymamma witaj :)
Wpadnę wieczorkiem :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #349385 przez madzia0507
Hej!
Czytam was regularnie, ale nie udzielam się, co by nie klikać i nie budzić męża, bo na to czytanie to ja mam czas dopiero koło 21:00, a to wszystko przez Domii, która wstawiła filmiki z Zumbą i ja tą Zumbę całe dnie tańczę, albo coś innego ćwiczę.

Ale obiecuję poprawę. :-)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #349396 przez maga4
Ja tak wpadam i wypadam, ale czasu naprawde malo.

Kuba juz sie dobrze czuje, ale za to mnie zlapalo jakies przeziebienie i prawie stracilam glos. Co do depozytu to zloze skarge bo wlascicielka powiedziala ze nie odda bo to my zlamalismy kontrakt wyprowadzajac sie perzed uplywem roku. To, ze sa problemy z woda to dla niej nie jest problem. Ale nie odpuszcze :)

Asik, trzymam kciuki za Szymusia :kiss:

Agusia, milego lotu i urzadania sie na nowo!
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #349399 przez Edyta
Witam :)
Madzia no to fajnie ze sie nam roztanczylas :laugh:
sylwik mysle ze to odpychanie rak to silvia tak odpycha jak ja karmie i juz nie chce jesc...
mega zdrowka zycze... :)
unas dzis leniwo niedzielnie :) milego dnia...
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #349440 przez domii
Witam

Bylismy wczoraj na weselu,ale powiem wam szzcerze ze najgorsze wesele na jakim bylam:( orkiestra beznadziejna grala same jakies zjebane piosenki do ktorych sie nie dalo tanczyc:( jedzenie takie sobie,jedynie ciasta i wodka dobra:D wrocilismy na kapanie Blazejka i kolo 20 jak usnal pojechalismy z powrotem a w domu bylismy o 1,30.Kaca nie mam a duzo wypilam,zdjecia dopiero bede miec jak panstwo mlodzi dostana bo z tego wszystkiego nie wzielam nawet aparatu.

Maga 4 zdrowka :kiss

Edyta pochwal sie co M ci kupil :)

Kasiek jak u ortopedy?

Pippin jak sie czujesz? jak Antek?

A ciekawe jak Agusia?

Happymamma gratulacje dla Jasia za samodzielny siad :)

STO LAT DLA JULITKI :kiss:

A jak tam Asik?


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #349662 przez Edyta
domii to jednym slowem liche weselicho no ale jakie by nie bylo to zawsze jakos sie czlowiek odprerzy :) Asik juz jest w Wawie Szymek po badaniach spal pisal rowniez ze jak widziala te wszystkie dzieci z wadami jedne nie mowia inne nie slysza a jeszcze inne nie widza :( to Szymek i tak ma mala wade szkoda tych wszystkich dzieci :( az sie plakac chce jak takie maluszki musze sie nacierpiec :( no i pozdrawia forum :blink:
aaaa domii M mi kupil dwie bluzki biale spodnie na lato jakies tam majteczki i skarpetki wiec nic szczegolnego ale i tak sie ucieszylam :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #349693 przez Sylwik
Hej :)
ja tylko na chwilkę bo powoli do pracy się szykuję.
Dziewczyny które mają kontakt z Asik, to przekażcie że jesteśmy z nimi i trzymiemy kciuki ! :kiss:
Maga zdrówka życzę, dobrze że Kubuś już wyzdrowiał :)
Madzia witaj :) widzę że ta Zumba coraz to bardziej popularna jest :)
Ja też się miałam wybrać z koleżankami, ale była w nieodpowiednich godzinach, tj. wtedy kiedy my syncia kąpiemy zazwyczaj. A w domu to jakoś mi sie nie chce :blush: także Madzia podziwiam :)
Dobra zmykam, narazie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #349789 przez aneta2611
hejka

wpadłam zameldować, że moejmu dziecku jednak zachciało się raczkować :D dziś już ładnie śmiga :)

Kochane mam problem... Odkąd Filip uczył się raczkowania całymi dniami chciał leżeć na brzuchu, przez co całkiem oduczył się samodzielnego zasypiania, jakby Mu było szkoda czasu na spanie :D. Jak tylko odkładałam Go do łóżeczka, to choćby nie wiem jak był zmęczony to od razu odwracał się na brzuch i było po spaniu. Dochodziło do tego, że był tak zmęczony że nawet na rękach nie chciał zasnąć :( Dlatego od tygodnia zasypiał TYLKO na rękach i boję się, że się przyzwyczai :/ Macie jakiś pomysł na tą sytuację?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #349893 przez Edyta
Hej :)
Asik juz zaniosla Szymka na operacje strasznie sie denerwuje da znac jak bedzie po operacji
Anetko ja nie pomoge bo Silvia jeszcze nie raczkuje cos tam probuje ale tez wiekszosc czasu na brzuchu lezy chodz spi normalnie jak narazie moze niech napisza dziewczyny co dzieci juz raczukja :)
silvia spi a ja sie nudze...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl