BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 8 miesiąc temu #398976 przez marta_szh
Jusia nie przejmuj sie, Karol tak jak czytam to tez mało potrafi, czasami mam wrazenie ze wogole mnie nie rozumie jak do niego mowie jedynie co to reaguje na to jak sie zapytam gdzie jest tata, albo gdzie jest samochodzik to wtedy zbliza sie do niego i zaczyna sie nim bawic wydajac odlosy jakby jechał :) a na zawolanie to nic nie zrobi poki co ale nie panikuje bo wiem ze ma jeszcze czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #399007 przez Pippin
no tak tylko u mnie to wyglada tak ze mnie nie ma cały dzień :dry:

dzień dybry :) tak w ogóle zapomniałam Wam wczoraj napisać ze moja kuzynka urodziła przez cesarskie ciecie o 8.30 synek ma 3,5 kg i nic więcej na razie nie wiem :) :) :)

muszę zrobić badania na prawko....50 zł nie moje ....no cóż :huh: :huh: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #399033 przez domii
Witam

Happymamma podziwiam Cie z echodzicie zJasiem do kosciola, u nas nie ma szans bo po pierwsze jak stoi wozek dluzej niz 5 min.to Blazej sie zlosci bo chce jechac ,albo gada tak glosno ze ksiedza zaglusza :laugh: wiec jedynie musielibysmy stac po kosciolem albo przyjsc w porze drzemki ale uwazam ze to nie do konca ma sens,wiec nie chodzimy poki co :dry:

Pippin wez przestan nie jestes mu obojetna :angry: ja za badania 3 lata temu placilam 80zl na prawko

Marta Sz jak przygotowania?

Agusia Balaton super zazdroszcze :P no i fajnie ze mama sie zajmie,u nas moj tatat nie ma tyle sily zeby za Blazejem gonic a Tesciowie to by w zyciu nie zostali :angry: wczoraj pojechalam na badania to juz Tesciowa nozkami przebierala ile mnie nie bedzie??

Winiki mam miec po 15 boje sie :(

Jusia wspolczuje siniaka Blazej ma na rekach i nogach a na glowke odkad wstaje i raczkuje to mu zakladam taki kask co kupilam od Asik bo on ciagle gdzies to glowa stuknie :angry:

U nas tez Blazej gryzie ale to tak po buzce i tak slodko ze sie nie mozna na niego gniewac

Hania biedny Fifi :( a jak tam po urlopie w pracy? odnalazlas sie?


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #399086 przez marta_szh
a dziekuje Domi, wszystko juz mam :) w sobote przed panienskim mam probny makijaz i fryz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #399124 przez marta_szh
Domi jakie wyniki? bo nie jestem w temacie? oby byly dobre 3 mam kciuki

j
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

czy ktos jeszcze karmi piersia, tak z ciekawosci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #399149 przez flower188
jusia - ja też śpię niespokojnie jak jest chłodniej bo Karo się strasznie rozkopuje czasem ubieram jej śpiworek ale strasznie to ją wkurza
Hania - hehehe moja się nie wgryza bo nie ma czym!!! ale czasem tak ssie/liże np moja nogę albo brzuch chyba z ciekawości a ostatnio lizała ścianę bo widziała tam swój cień :P
adee- hehehe śmiać mi się chcę jak sobie wyobrażę tą "dyńkę" ale Tobie pewnie do śmiechu nie było. Karo też posiniaczona bo wszędzie wlezie
Pippin - a może to taka forma buntu/ukarania Ciebie za Twoją nieobecność?? no to Antoś będzie miał kuzyna w zbliżonym wieku - ale się za jakiś czas będą fajnie bawić!
agusia! - super że pzryjeżdzacie do Pl dla dziadkow bardzo wazny pewnie kontakt z Jerzykiem a i wy sie oderwiecie troche
domi - jak wyniki? śmiesznie musi w takim kasku wyglądać :P ja jestem trochę sceptyczna do tych wszytskich zabezpieczeń np na kanty stołu bo wydaje mi się że jak dziecko się nie pacnie to się nie nauczy a my jakoś się bez tych wzystkich cudów wychowaliśmy i żyjemy (z mniejszym lub większym zasobem blizn :P)
my mamy bramkę na schody i w korytarzu zabezpieczenia do kontaktu bo do tego najczesciej K się "pzryczepia" no i szafkę z detergentami w łazience. Karo kilka razy jak sie wywalila to uderzyla glowka a teraz jakos tak sie usztywnia i "chroni" glowke- nauczyla sie bezpieczie upadac?
martaszh - no to na panienski będziesz pięknie odpicowana :) ja niestety już nie karmmię (karmilam pzrez 8,5 mies)ale chyba Happymama tak

wczoraj pani w żłobku zpaytała mnie jak my sobei z Karoliną w domu radzimy, normalnie zglupialam i pytam czy niegrzeczna byla/plakala/nie chciala jesc a ona ze nie tylko że Karo wszędzie wlezie :D
hmmm owszem K jest ruchliwa i ciekawska ale chyba to normalne a one pieluchę zmieniają jej w 2 osoby i ledwo uplinowac potrafią :D może chodzi im o porządek? bo my Karo pozwalamy na wyrzucanie książek/ubrań i innych dupereli z szaf (tzn dopoki nie grozi jej zadna krzywda ani nie niszczy tego tylko oglada)- jak plachta na byka na Karolcię działa sprzatanie - jak widzi że coś sprzątm np zabawki to musi podejść i wszytsko powywalać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #399254 przez domii
Marta Sz to musisz nam zdac relacje z panienskeigo no i fotki wrzucic :)

Flower co do kasku to ja mu zakladam rano i popoludniu jak swiruje najwiecej po domu :laugh: niedlugo jak sie nauczy dobrze upadac to nie bedzie potrzebny ,przedtem lecial do tylu i sie strasznie balam a on wlasnie fajnie chroni potylice,wiesz mieszkam z Tesciami wiec jest duzo sprzetow takich ktore sa niebezpieczne a oni nie schowaja wiec kask w takim wypadku jest konieczny-gdyby to bylo moje mieszkanie to bym pousuwala pewne rzeczy no ale niestety :( oprocz tego mamy zabezpieczenia w kontaktach bo ciagle podchodzi i chce przy nich szperac,a u mnie w pokoju komoda ma ostre kanty ktore sa na wysokosci jego oczu wiec tez mamy zabezpieczone i musimy kupic bramke do kuchni bo chce tam wlazic a kuchnia mala i jest niebezpiecznie jak sie cos gotuje.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Ja czasem tez potrzebuje drugiej osoby do zmiany pieluchy :laugh: :angry:

A moja T wymyslila ze Blazeja nauczy dmuchac swieczke :dry: tylko ze on ta swieczke chce do buzi wziasc wiec musi sie pogodzic ze na roczku jej wnuk nie pojdzie w slady ojca i jego siostry :laugh: za to dzisiaj dorwal taki dzwoneczek i mial taka radocche jak potrzasal raczka a on dzwonil :laugh:


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #399464 przez adee84
cześć
Marta udanego panieńskiego, wybaw sie za wszystkie czasy :kiss:
Ja karmię nadal piersią jakby ktoś chciał wiedzieć :)
Maja czasem chodzi jak po kilku głębszych i też się wywala, czasem nie zdąży się "sprzężyć" i o coś walnie niestety, ale ogólnie to się pilnuje.
Domi trzymam kciuki za wyniki :kiss:
Pippin :kiss: :kiss: :kiss:
Agusia, ja nadal coś kombinuję ale Ty o tym wiesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #399468 przez Hania
agusia, Balaton i Zakopane- siuper:)
domii,flower, boroczko :kiss: a co zmiany pieluch i ja czasem potrzebuję wsparcia. Fifi z gołą pupcią ucieka przy każdej zmianie pieluchy :laugh:
marta, fotki, fotki!!!!!
flower, liże ścianę :unsure: :lol: :lol: :woohoo:
pippin, gratki dla świezo upieczonej mamy:)
happymamma, Tylko nie uciekaj nam znowu na mies. ;)
domii, po urlopie cieżko było mi do pracy wrócić ale jakoś sobie radzę:) dzięki :kiss:

Zmęczona po pracy mykam pod prysznic i może przed TV:)

Miłego wieczorku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #399486 przez a!gusia
hello
Adee wiem :)
Domii my tez zabezpieczamy kanty i tez mamy bramke do kuchni..ale jak ja jestem w kuchni to Jerzyk staje przy bramce i tak strasznie placze zeby go wpuscic ;)
a co do dzwonczka to ja kiedys w mothercare kupilam Jerzusiowi taki specjalny dla dzieci-strasznie glosny-ale Jerzus go uwelbia!
jeszcze dwa dni do urlopu..nie moge sie doczekac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #399613 przez Hania
Cześć:)

agusia, zazdroszczę urlopu
adee, nadal karmisz :unsure: :ohmy: jestem pełna podziwu :)

Nie wiem skąd Fifiemu biorą się te wszystkie słowka ale wczoraj spojrzwszy na swoją kaszkę wykrzyknął "Nie ciem" "nie ten". Przyłozy tel. do ucha i mówi "ha?" :laugh: i potrafi robić tanu, tanu :lol: szkoda, że w rozwoju fizycznym nie jest taki do przodu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #399639 przez domii
Hej
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #399646 przez jusia
DOmi kochana :kiss: :kiss: :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Haniu super fajnie ze Filipek tak łądnie zaczyna mowic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #399665 przez happymamma

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Haniu super :) Jasio np zaczął sam sobie "grozić" paluszkiem, jak robi coś, czego mu nie wolno :lol:

Ja też jeszcze karmię, ale już tylko raz dziennie, na zasadzie podania przeciwciał :) i poprzytulania się :blush: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #399799 przez Hania
domii, będzie dobrze!!! trzymaj się kochana :kiss: :kiss: :kiss:
happymamma, Fifi też grozi paluszkiem ale przedmiotom do których nie może podchodzić. Siada przed nimi i grozi paluszkiem mówiąc głośno "Nie" Nie" :lol: śmiesznie to wygląda :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl