BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 9 miesiąc temu #396285 przez jusia
niom :( mi tez jest smutno :( staram sie codziennie cos napsiac ale juz chyba mozna ns policzyc na palcach jednej reki :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396299 przez flower188
Haniu - nie, że te jogurty danone to syf tylko że te poslkie mają mniej "polepszaczy" i cukru, więcej owoców i tych naturalnych kultur bakterii (nie wzbogacanych)
ano moja chce ciągel gdzieś chodzić (w zasadzie biegnie) podtrzymywana za rączki a mój kręgolsup wysiada :P
jusia - ja też jestem już nastawiona na t i szwagierke ale same na to zapracowaly.
ja tez widze ze juz od maluszka tzreba pracowac nad wychowaniem naszych bąbli bo im pzoniej tym trudniej wprowadzic pewne rzeczy/zachowania
a co do jogurtow/nowych smakow to nawet na sloiczkach bobovity pisze ze zeby dziecko pzrekonalo sie czy mu cos smakuje czy nie musi co najmniej 5 razy sprobowac wiec rob kolejne proby z jogurtem!

za życzonka dziękujemy wszystkim (ja to o tych "miesięcznicach" jakoś szczególnie nie pamietam):P

grrr - pzryjezdzam wcozraj do domu (t prosila zeby Karolinke caly tydzien zostawic w domu bo i tak ma urlop i zajmuje sie drugim wnuczkiem) a mała ma całe rączki czerwone -t się zapiera ze smarowala ją kremem na slonce a mala jest ewidentnie poparzona!!
i wkurzylam sie bo wyjelam obiadek z zamrazarki (czyli juz kiedys go w takiej formie jadla a reszte zamrozilam) a t go ZMIKSOWAŁA bo za duże kawałki mimo ze juz kilka razy ja prosilam zeby nie miksowala bo mala sobei radzi a do pape nie powinno sie wracac jak jzu je wieksze kawalki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #396318 przez jusia
hahaha Flower jakbyś pisała o mnie :) ja też jak o cos prosze to jak do słupa...
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #396351 przez Renata Anna
Pippin ja też staram się zaglądać od czasu do czasu... choć ostatnio mam go bardzo mało i ciągle jakieś niepowodzenia.
Jusia, Flower
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #396676 przez Hania
Czesc:)

Flower, no właśnie o te polepszacze mi też chodziło

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
skąd ja to znam..? :angry:
jusia, jw ;)
domii, gdzie jesteś????????????
pippin,chciałabym żeby nasze forum było takie jak kiedyś.
Renatko, jesteś bardzo ambitna!!!! nie martw się na pewno znajdziesz dobrą pracę:) a gdzie jedziecie na wczasy????????:)

Fifi to gaduła i dziś konika nazwał "kon" mówi NIE, NIE, NIE... (tylko jak mu czegoś nie wolno) albo " nie ciem" ostatnio wymsknęło mu się " nie wiem" a na wszystkich siwych chłopów w sklepie na miescie itp. głośno woła " GONGO"!!!!!! :lol: moja mała gaduła:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396688 przez jusia
Haniu dobre dobre :))))) fajnie ze Fifi tak mowi :) moja to tylko eeee, oooo, nie, tata, mama :) a i jeszcze am, ale powtarza...nie mowi sama

Renatko tez uwazam ze jestes piekna i ambitna!! napewno sie ulozy, ja tez mialam takie zalamanie w zwiazku z praca M, nadal nie pracuje :( ale jakos to bedzie, moja mama bardzo nam pomaga, zaprasza na obiady, a od mojej babci dostalam pieniazki :) powiedziala ze chce nam pomoc i jej te pieniadze nie sa potrzebne w grobie, jakby przypadkiem umarła ;) no ale kochana jest...

Domi?? where are you??!!

dziewczyny wróćcie :( smutno mi i czegos brakuje, waszego dowcipu i mądrych rad...

Wiki coraz wiecej chodzi, bylismy dzisiaj wlasnie u mojej mamy i mała sie bardzo fajnie bawiła matrioszką :) a do tego pudełkiem na mocz i patyczkiem do gardła :silly: i chodzialysmy duzo, wszystko musiala zobaczyc kwiaty, garaze, samochod, zabawki dla psów :) ale psów sie boi, jak podchodzą to sie wtula we mnie i drży...nie wiem czemu, musimy je cześciej głaskac, żeby wiedziala ze je lubimy i ze sa przyjazne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396694 przez adee84
hej
ja bym chetnie pisala jak najwiecej ale Maja jest 100000 x bardziej absorbujaca teraz niz wczesniej i jak juz siade wieczorem na kompie to po 20 min nie widze nawet literek , a poza tym wiem, ze niektorym z Was moja osoba nie pasuje wiec nie chce sie narzucac
buziaki bo ide do lozka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396696 przez jusia
oj Adee juz tak nie pisz, najfajniej by bylo jak bysmy znowu wszytskie pisały :)

A dzieciaki teraz rzeczywiście dają do pieca, niestety samych zostawic na chwile nie można, kupilismy keidys bramke zeby zamykac jej pokoj i ja widziec zarazem, to teraz i tak trzeba z nią być bo sie na kanape wdrapuje a nie umie zejsc, probuje glową do dołu schodzic :huh: tak więc wiem o czym piszesz :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396756 przez a!gusia
hej
mam zle dni wiec sie na wszystko i wszystkich zloszcze...wiec znow jak czytam co Wasze dzieci potrafia to mam dola..dlatego wybaczcie ale na jakis czas musi mnie tu nie byc :(
nie wiem moze uznacie ze jestem dziwna ale nie potrafie sie pogodzic z tym ze moje dziecko jest takie 'wolne'..
a Renatko co do siedzenia w domu..u nas jest na odwrot i ja bym NIGDY nie pomyslala ze moj m jest glupi czy malo ambitny itp ze nie umie znalezc pracy..jestem z niego DUMNA ze siedzi caly dzien z Jerzem i nie zwariuje!ja w pracy odpoczywam,on nie ma takiej mozliwosci..nie mowiac o tym ze ciesze sie ze dziecko jest z kims kogo zna a nie z obcymi ludzmi w zlobku.owszem,chce go poslac do zlobka ale dzieki temu ze m nie pracuje to moge go tam poslac na 5 godzin a nie na 10..wiec ja sie akurat ciesze ze m nie pracuje..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396804 przez Pippin
hej mamy wyniki krwi Antek ma coś od niedokrwistości w poniedzałek dopiero do lekarza :(
a dwa ma dwa siniaki na czole z jednej i drugiej strony tak oto sie nim zajmują :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396859 przez Renata Anna
Hej dziewuszki!

Pippin ucałuj Tośka w czółko od cioci :) Mam nadzieję, że ta niedokrwistość to nic poważnego.
Haniu opis teściowych powalił mnie na kolana. "Koślawa teściowa". Chciałabym usłyszeć to Filipkowe GONGO! Moja córeńka wszystkich zaczepia, uśmiechem. Cygańskie dziecko. Nikogo się nie boi. A na wczasy jedziemy nad Bałtyk, ale jeszcze nie wiemy co i jak.
Jusia dziękuję za komplementy. Ambicja ambicją, ale cóż można zdziałać kiedy brak czasu na wszystko.
Adee olej!

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396900 przez domii
Hej

Jestem nie pisze bo tak jak u Adee ciezko z czasem,odkad Blazej raczkuje wstaje przy wszystkim i probuje chodzic bokiem to nie mam zywcem czasu bo musze zanim latac.

Gratuluje nowych umiejetnosci co do T to sie z Hania zgadzam,juz niedlugo roczki bedziemy obchodzic a zostalo nas tylko pare na forum :( szkoda :(


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397192 przez jusia
Hej dziewczyny :)
Pippin Wiki rozwalila dzisiaj warge :( tak ją pilnowałam :( wywalila sie przy stoliku :(
Agusia ja tez jakas wsciknieta jestem :( nie wiem czy jestem taka wredna czy to poprostu frustracja na to co sie dzieje :(
A tak wogole nie wiem co z moim dzieckiem robic :( mala szaleje jak głupia :( jest nie do wytrzmania :( piszczy, wrzeszczy, rzuca sie po podłodze i zabawkami :( a byla kiedy staka słodka a teraz istny diabeł tasmański!! jak ją wyciszyć?? postanowilismy z M ze bedziemy mowic ciszej w domu i zadnych (poki co) szalonych zabaw...a i urzadzila mi taka straszna histerie na przewijaku :( byla cała czerwona, poryczałą sie strasznie :( ostatnio zawsze na przewijaku urządza straszne krzyki i płacze ale dzisiaj to dała czadu :( rozpieściłam ją i nie wiem jak to naprawić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397196 przez domii
Jusia u nas histerie na przewijaku sa na porzadku dziennym :laugh: Blazej nienawidzi leze na plecach i kazda zmiana pieluchy czy rozbieranie i ubieranie po kapieli graniczy z cudem :angry: trzeba go przytrzymywac i sie zlosci,dzieci s w takim wieku ze manifestuja swoje nie zadowolenie i to nie oznacza ze dziecko jest rozpieszczone :) takie jest moje zdanie.A i super ten basen i ta cena :)


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397202 przez jusia
Dzieki Domi za pocieszenie :kiss: ja juz nie wiem co robic jak ona tak wrzeszczy :( jak ją uspokoić... tak sobie czasem myśle jak ja ją rozpieszczam ... jedynie co to ulegam jej jak płacze jak ją zamkne w pokoju ( mamy bramke i sie widzimy nawzajem) ani jej za dużo nei nosze, co zabraniam to zabraniam...niewiem...

Kupiliście basen ?? :) teraz mamy okropną pogode, jest chłodno cały dzień więc basen leży w kącie ale mam nadzieje ze jeszcze go nie raz użyjemy tego lata :)

Moja mama kupila dzisiaj WIkusi cymbałki :))))) bardzo jej sie podobały :) polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl