BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #397209 przez Hania
jusia, o właśnie cymbałki!!!! :lol: fajny pomysł zwłaszcza, że moja T nie znosi głośnych dźwięków
My nie używamy już przewijaka:)
Renatko, może uda mi się nagrać filmik z Fifikowym "gongo";)
autko naprawione?
adee, :kiss: :)
domii, Fifi też wszędzie zagląda, biegam za nim po całym domu, potrafi wcisnąć się w najmniejszą szparę ;)
agusia, Może Jerzuś jest nieco wolniejszy ale za to zdrów jak rybka:) nie martw się :kiss:
pippin, buziaki dla Antosia, na pewno wszystko będzie dobrze:)
jusia, buziaki dla Wiki:) oby rozcięta warga szybko się zagoiła:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397215 przez jusia
Dzieki Haniu :) czekamy na filmik :)
Pippin buziaki w czółko Antka :kiss:
z tymi cymbałkami to będą jaja...:P najpierw rodzice sie muszą nauczyć grać cokolwiek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397246 przez Pippin
domii Błażejek chodzi bokiem??? hahahaha no nieee tego jeszcze nie widziałam masz wybitne dziecko :laugh:

dzięki dziewczyny również mam nadzieję ze będzie wporzadku

zmykam spać :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397255 przez jusia
hahaha znalazłam sporo piosenek na cymbałki :D od jutra gram małej wlazł kotek n apłotek :laugh: stopniowo naucze sie innych :) ps nie mam zielonego pojęcia o muzyce :side: ale tym chyba sobie poradzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397290 przez a!gusia
Pippin Jeziu tez chodzi bokiem kolo mebli..
czesc tak w ogole :) byla dzis z kolezankami na kolacji i sie obzarlam za wszystkie czasy! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397341 przez marta_szh
hej

super ze dzieciaczki poczynają juz takie postępy :)

co do wrzaskow na przwijaku bo takowy jeszcze u nas jest to zeby zmusic Karolskiego do lezenia chociaz przez 20 sekund zawsze daje mu krem do reki, klocka, zakretke, albo cos innego, zabawki raczej go juz nie fascynuja w takiej chwili jak ma cos w raczce to grzeczniej lezy bo jak nie ma niczego to oczywiscie tez sie zlosci i chce odrazu wstawc albo najlepeij uciec :)


Pippin ucałuj Antka


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397371 przez domii
Hej

Pippin chodzi to za duzo powiedziane narazie probuje :) wyglada to tak ze poraczkowuje pod mebel drzwi balkonowe itp.kleka stawia jedna nozke potem druga i stoi-jeste wtedy mega zadowolony i probuje zrobic kroczek dwa i pozniej traci rownowage i leci i za chwile znowu to samo :) ja tam wole zeby raczkowal jeszcze niz wstawal i chodzil no ale roznie to bywa

Marta sz my tez dajemy rozne pierdoly do reki jak przebieramy przewijamy ale czasem nic nie skutkuje i jest mega zlosc :angry: a bo ty za ile ten wielki dzien masz?

Ja dzis na zakupki jade moze Blazejkowi kupie cos na jesien-chrzesny ma dac kase :)

Hania nagraj z tym gongo :laugh: u nas Blazejek na siebie mowi czasem ejek :laugh: to skrot od Blazejek :laugh:

Milego dnia


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397752 przez Hania
Cześć:)

marta, nic się martw będzie dobrze:)
domii, co kupiłaś Błażejkowi??? ja muszę kupić małemu dwie pary spodni i kilka bodziaków a resztę mamy:)
Od jutra znowu do pracy:( a tak mi dobrze było na urlopie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #397756 przez maga4
Dziewczyny, nasluchalam sie ostatnio o szczepieniu na MMR i nie wiem czy szczepic Kube teraz czy zaczekac z tym szczepieniem chociaz pare miesiecy. Ostatnio w radio rozmawiali o tych szczepionkach i podobno maja wiele skutkow ubocznych. Dzwonila jakas babka i mowila ze jej syn normalnie sie rozwijal a po szczepieniu przestal cokolwiek mowic i boi sie wszystkiego i ogolnie jakby cofnal sie w rozwoju. Pielegniarka ,ktora zajmuje sie szczepieniami u nas w przychodni tez powiedziala,ze to szczepienie jest najgorsze ze wszystkich. W Polsce to szcepienie jest na 13-14 miesiecy ale w Irlandii na 12. Co o tym myslicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397826 przez domii
Hania kupilam mu jeansy z "Carsami" w C&A fajne sa bo maja pasek osobno i regulowana guumke w srodku wiec beda i na jesien i na wiosne, oprocz tego bluzki z dlugim rekawem w F&F tesco kpl z tygryskiem w H&M i koszulke z tygryskiem na urodzinki pasowalo by jeszcze mi kupic jakas wiatrowke lub bluze cieplejsza

Maga 4 qurcze zabilas mi klina z tymi szczepieniami :( teraz sama sie boje :(


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397828 przez jusia
Hej Maga kurcze pierwsze słysze o tym...wiesz jak wolisz to poczekaj i zaszczep jak w PL, pamietaj ze my wszyscy bylismy szczepieni na MMR...mysle ze szczepic to napewno trzeba a jak wolisz to poczekaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397834 przez Renata Anna
Hej!

Ja Celiny nie szczepiłam na rotawirusy, pneumokoki i inne takie.... Tylko podstawowe szczepienia jej zrobiłam (tzn. nie ja tylko pani w przychodni :))

Jusia ja robię tak samo jak Marta_szh. Jak przewijam Celinę, to daję jej albo krem, albo książeczkę... cokolwiek... żeby tylko się nie wściekała, nie uciekała i nie marudziła. Zazwyczaj działa. Dzieciaki chyba tak już mają w tym wieku, że nie chcą leżeć plackiem na plecach :)

W końcu odzyskaliśmy samochód. 2 tygodnie go naprawiali. Wywaliliśmy kupę kasy, ale ważne, że już jest, bo 21 w sobotę jedziemy z moimi rodzicami nad morze. Cieszę się cholercia jak nie wiem co. Mam nadzieję, że pogoda dopisze.

Byłam dziś w smyk-u i kupiłam Celinie zabawkę (nie wiem jak się to nazywa) Takie kółeczka drewniane, które nałożone są na patyk od największego do najmniejszego. Taka piramidka z kółek. Celina pół dnia się tym bawiła. Ściągała kółeczka, próbowała założyć... i nawet czasami jej się udawało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397836 przez Hania
maga, Po szczepionce MMR jest bardzo mało powikłań. Najczęściej dotyka dzieci które wcześniej miały problemy neurologiczne

Renatko, super, że autko naprawione:) a co do piramidek to słyszałam, że dużo maluchów lubi tą zabawkę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397840 przez Renata Anna
Ale jak byłam w sklepie to zwróciłam uwagę na cymbałki....Jednak przeraziła mnie wizja szalonej cymbalistki... bo musicie wiedzieć, że moje dziecko to mała wariatka :D:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397856 przez a!gusia
Hej
Maga moja przyjaciolka szczepila juz coreczke na mmr w irlandii tydzien temu-ta kOliwke ktora jest nad wyraz rozwinieta i nic a nic jej nie jest..sama juz dawno chodzi,mowi kilka slow itp..ja sie nie zastanawiam nad szczepieniami..biore co daja i juz..my to szczepienie mamy 29 sierpnia..lekarka jej tylko powiedziala ze to 'zywa'szczepionka wiec za jakies 2 tyg moze wygladac na przeziebiona..
Renata ogladalam dzis prognoze dlugoterminowa od 23 lipca ma byc znow 35 stopni :) super bo ja akurat bede w POlsce!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl