BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 9 miesiąc temu #398364 przez jusia
Nooo to albo macie zdolne dzieci albo moja jest opóźniona :/ bo ona nic nie chce powtarzac...dmuchanie czy papa tyle juz cwiczymy i nic, czaaaasem, baardzo rzadko zrobi papa, ale najczesciej nei w tym momencie co trzeba, np jak sie obudzi rano :/ i nic a nic nie powtarza, ucze ja dmuchac i wystawiac jezyk i kurcze nie chce, tylko patrzy :(

Czasem sie podzieli jak Celinka ale tez szybko chce z powrotem :)....

ale morfologie wasze dzieci mialy po urodzeniu w szp?? bo my nie

Renatko ty pewnei bedziesz wiedziec czy sie pisze spowrotem czy z powrotem w tym kontekscie co napsialam??? :blush:

PS nie moge spac, M mnei zdenerwowal :( nie wiem co sie ze mna dzieje :( jestem okropnei nerwowa i codziennie mam problemy ze snem :((((( musze sie jakos wyciszyc, chyba nadmiernie reaguje na wszelkie niesprzyjajace sytuacje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398388 przez Renata Anna
Jusia Z POWROTEM piszemy.
Celina też nie zawsze robi papa kiedy trzeba, tylko wtedy jak sobie przypomni i jej się łaskawie zachce.
Wiki wcale nie jest opóźniona, a żadne z dzieci nie jest też wybitnie zdolne. Każde ma inny charakterek. Jedno jest leniuszkiem, drugie wulkanem energii... i w sumie to nie wiem co lepsze :) Wiki obserwuje... Jeszcze Cię zaskoczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398419 przez domii
Witam

Agusia super Jerzyk stawia pierwsze kroczki,a tak sie martwilas a tu prosze :) jak to mowia kroczek na roczek :laugh: my pewnie jeszcze pare miesiecy poczekamy,ale mi sie nie spieszy ma czas do 18 miesiaca najwazniejsze ze raczkuje i wstaje :)

Jusia nie wymyslaj ze jest opozniona :angry: Blazzej papa czesc daje robi jak mu sie chce,co do powtarzania to powtarza smiech pisk kaszel niektore slowa,mlaskanie dmuchanie-w butelke w swieczke nie chce :( i tak jak u Renaty daje chrupka czy ciasteczko albo zabiera itp.ale odkad raczkuje to juz nie nawija calymi dniami ale i tak wiem ze jest gadula,bo na spacerach jest glosniejszy niz inne bobasy :)


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398445 przez happymamma
Hej mamusie, wpadłam się z Wami przywitać :)

Kasiek kończące się urlopy są straszne, współczuję :( a my prawdopodobnie wybieramy się w sierpniu, wiec szkoda, że Was nie będzie ;)

Pipin zdrówka dla Antosia :kiss:

Domii a Twoje wyniki??

Jusia a co to za praktyka żby nie czytać pracy??? kompletny brak szacunku :angry: Jasio powtarza wiele rzeczy, przynosi np ksiażeczkę o "kotce psotce" jak go poprosimy, pokazuje gdzie lala ma oczko itp. :) ale każde dziecko jest inne i to całkiem normalne że Wiki robi np. "papa" nie wtedy kiedy należy, większość dzieci tak robi, wyluzuj :) Jasiulek ostatnio bił brawo w kościele :lol:

Agusia jeszcze raz gratki dla Jerza :)

Renata Jasio też wkłada mi smoczek w buzie :lol: albo łyzeczkę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398535 przez flower188
Kasiek - oczywiście że się cieszymy :P ano powroty z urlopu do codziennej rzeczywistosci nieprzyjemne wiec odpocznij sobie i zaaklimatyzuj sie w domu ;)
Domi- jak siada to super a siedzieć na pupie nie musi wręcz dziwne by to było jakby siedział zamiast zwiedzać świat :P grunt że potrafi sam pzryjac taką pozycję bo chyba o to pediatra/rehabiltant się obawiali. Mąż ma cały palec spuchnięty jakby 3 razy taki no i boli go bardzo a Karolitek w zabawie go nie oszczędza więc co chwilę syczy z bólu
jusia - nie wiem czy mądrze ale dużo się napatrzyłam na "niewłaściwe" moim zdaniem postępowanie i staram się uniknąć popełnienia podobnych błędów wychowawczych. Karolina znowu ma etap lęku separacyjnego od mamusi - normalnie z pokoju nie mogę wyjść bo wrzask mimo że tatuś jest i straaasznie wymusza (to akurat efekt tygodnia z dziadkami w domu i pozwalania na wszystko) więc czeka mnie sporo pracy nad nią i mmuszę się uzbroić w cierpliwość (i zatyczki do uszu:P )
niby Pani/Pan profesor i oczekuje szacunku od innych a sam nie szanuje sowich studentów i ich pracy - wstyd
Karo powtarza jak jej się chce a najczesciej te rzeczy ktorych powtarzac nie powinna (np kaszel a my pozniej schizujemy czy udaje czy faktycznie kaszle, albo plucie i pozniej karm takie dziecko), papa robi praktycznie cały czas bez względu na to czy tzreba czy nie :), robiła "nosek" na komendę ale jej się odwidziało, a zamiast nienienie kiwa główką pzrekornie na tak i się sieje, a jak jej mowie mama to powtarza za mną baba i tez sie chichra - czyzby robil mi sie maly zlosliwiec;P? a Wikusia na penwo nie jest opozniona :P
agusia!- ooo proszę tak martwiłaś się że Jezru powolny a zaczął chodzić szybciej niż większość dzieciaczków, które takie ruchliwe niby (np moja Karo musi sie czegos tzrymac zawsze) no to teraz się strzeż i asekuruj!juz mnie na tą myśl kręgosłup boli...
Renata Anna - moja też się dzieli a sprobuj nie wziac np piłeczki od niej to zaraz bedzie cie wolac no i zaraz jej oddajemy mowiac pzry tym wszytskim zawsze: dziękuję, proszę (może coś zostanie jej w główce?)
Happymama - witaj, witaj! co ostatnio tak cię mało?

dzisiaj w nocy biednej coś dokuczało bo z 7 razy budziła się z płaczem (nie muszę pisać że ledwo na oczy widzę dzisiaj z niewyspania)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398591 przez Hania
Cześć:)

domii, za kilka tygodni Błażej będzie stawiać pierwsze kroki;) dzieciaczki szybko się uczą:)
agusia, niepotrzebnie się martwiłaś:)
flower, Fifi też dzisiaj źle spał
kasiek, super, że urlop udany:)
Głowa mnie boli:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398613 przez jusia
miło widzieć tyle postów :)
Happymamma :) rozbawiłaś mnie tym brawem w Kościele :laugh: pisz częściej :)
mamy okropną pogode, zimno wieje pada brrrrr rano było znośnie wiec wyszłam w mini bez rajstop i zmarzłam okropnie :/ byliśmy u mojej mamy. Ona to ma podejście tak sie fajnie bawi z Wikusią, zawsze rozbawia ją na maxa :)
Renata dzięki za podpowiedź co do pisowni :) czytam duzo ale jakoś umykają mi takie rzeczy :side:
Dziewczyny współczuję nieprzespanych nocy :(
ja też się nei wyspałam ale to przez nerwy :( zle sypiam :( M mnei wkurzył wieczorem i nie spałam do 1 a potem sie budzilam i chodzilam do Wikusi zeby ją przykryc bo się rozkopuje :( jak jest tak zimno to chyba bede ją w rajstopach kładła spać bo pajace się pokończyły :( tzn wyrosła :( moja sis z hiszpanii ma przywieźć kilka :) i takich większych :)
zmykam sie położyć, WIki śpi to i ja się drzemne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398797 przez jusia
noi mamy guza na czole :/ jak Wiktoria upada to mam wrazenie ze to tak drastycznei wyglada :( no makabra, znowu tak sie uderzyla, a jaki płacz był aż się zanosiła :(

zmarzłyśmy u mamy ale po drzemce było lepiej :) ja też sie wygrzałam,
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398805 przez Hania
jusia, biedna mała Wiki :kiss: :kiss: :kiss:
... mała ma poczucie czasu ;)

Filipkowi objechała rączka i buźką uderzył o moje kolano i ma spuchniętą wargę :(

Czy wasze dzieciaczki wgryzają wam się w ciałko??? bo Fifi ciągle mnie gryzie i mam siniaki na przedraminiu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398821 przez adee84
hej
Jusia Hania moja kaskaderka siniaków ma tysiące, wczoraj zaliczyła bliskie spotkanie z asfaltem bo zamiast pójśc to pędem ruszyła, no i skutek- zdarty nosek :( a o gryzieniu, szczypaniu itd nie wspomnę :dry: wyglądam jak ofiara przemocy domowej, dziś o 4 rano np za to, ze nie chciałam się bawić dostałam w usta "z dyni" :dry:
idę spać bo konam normalnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398836 przez happymamma
Jusia, Haniu buziaczki dla dzieciaczków :kiss: :kiss:

Haniu Jasio też się wgryza, ale ja chyba nienormalna jestem, bo kocham to :lol: :lol: :lol: no dobra, z wyjątkiem piersi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398899 przez Pippin
heejjj
tak pobierali Antkowi z paluszka krew
no i muszę wyłączać bo burza sie nagle nie wiadomo skąd wzieła
:angry: :angry: :angry: :angry:

generalnie rzecz biorąc to mi przykro bo Antkowi jestem obojętna i nawet sie nie cieszy jak wracam z pracy tylko za m łazi :( czuje sie taka niepotrzebna ale już nie smęcę

Antek powtarza ale po m tylko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398912 przez a!gusia
hej
ale tu dzis busy!
Jerzys dzis juz robi po 5 kroczkow i siada :)
w ogole to chyba mial jakis skok-?- bo byl zly i marudny a teraz nagle jest grzeczny i zaczal chodzic!!!no i np jak mu mowie zrob brawo to bije brawo :) juz mu nie musze pokazywac..papa tez nie robi,ale wiem ze juz umie bo robil..teraz mu sie nie chce ;)
Jusia prosze Cie to moje dziecko bylo wolne..ale tez nie powtarza,nie rozumie jak mu mowie np 'daj'..rozumie tylko jak mowie gdzie jest kotek albo podaj pilke..a poza tym to nic wiecej..dlugo to trwa zanim sie czegos nauczy :)


aaaa!moi glosni sasiedzi sie wyprowadzaja!bo bylo sporo skarg na nich!!cudnie! a za 3 dni lece do Polski!!!!!!!!!!mama zostanie na 3 dni z Jerzem a my jedziemy nad Balaton i na formule 1 :) a potem pojedziemy do Zako pochodzimy po gorkach z synusiem pokazac mu ojczyste strony ;) nie moge sie doczekac!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398929 przez Pippin
zazdroszcze Agusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #398936 przez Renata Anna
Hej, hej!!

Celina mnie nie gryzie. Czasami chce mi dać buzi...wtedy otwiera szeroko usteczka, woła oooaaaaa i wtedy ja muszę się zbliżyć i ona otwartą buzią daje mi całuska :kiss: :lol:

Pippin na bank nie jesteś obojętna Tosiowi... Dzieciaczki takie są. Celina np. jak zadzwoni domofon to od razu woła "TATA"... Jak już M pojawi się w drzwiach to śmiga do niego pędem i wyciąga rączki, żeby ją podniósł i ucałował. Powitaniom nie ma końca, tym bardziej, że Celinka i M nie widza się całe dnie, tylko wieczorami na 1,5 godziny.
Ja na początku się dziwiłam czemu moje dziecko mnie tak nie wita jak np. nie ma mnie 2 godziny i wracam z miasta. Ale teraz wiem, że Celina ma mnie na co dzień non stop i mimo, że potrzebuje mnie w wielu aspektach swojego życia, to jestem dla niej lekko "oklepana". Tata to co innego. Rzadko ma okazję się z nim pobawić, poprzytulać... Ale tak to już jest i nie ma się co przejmować.

Jusia Wiki rzeczywiście miała poczucie czasu... Spróbujcie znowu B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl