BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

10 lata 7 miesiąc temu #765250 przez gosia2324
:)

taaaak mam juz przedszkolaka :)

Wycalował sie z Jagódką i pojechalismy :)

Powiem Wam ze dzielnie wszedł na sale a mi świeczki w oczach stanęły :blush: :(

Za to jak weszlam do domu, to Jogo sie pyta mamusiu a gdzie jest Kurczaśko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765260 przez Pyśkaaaa
dielny maluch :)
Pati a daj spokój (przynajmniej ja bym tak zrobiła zgłodnieje to przybiegnie i sam poprosi orzynajmniej mój tak ma

a my stoczylismy walkę z antybiotykiem :dry: Franek raczej ładnie pije syropki ale ten paskudny jest jak nie wiem....więc się nie dziwie

a do mnie wczoraj wieczorem wpadła sasiadka :) więc zawsze jakos czas wypełniłam
a dzis po obiadku jedziemy na plotki i 3 dni zostaną i mąz wraca :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765268 przez pati-m
Pyśka - no tak zrobiłam, nigdy go nie ganiam z jedzeniem jak nie chce. Pytam tak na zaś, gdyby mu się znów odwidziało ;) Może mi coś podpowiecie to dziś zakupię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765276 przez Pyśkaaaa
pati-m napisał:

Pyśka - no tak zrobiłam, nigdy go nie ganiam z jedzeniem jak nie chce. Pytam tak na zaś, gdyby mu się znów odwidziało ;) Może mi coś podpowiecie to dziś zakupię :)


a Ty w tym sensie pytałas :P
moje dziecko ma ubogi jadłospis a więc parówki albo kanapiki albo kabanosik albo płatki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765281 przez Sylwia26081982
witam i ja :)

Pati a co je zazwyczaj?

Ja jak ugotuje parowke to zawsze pochlonie, jajko, bulke z masłem ale tak do raczki i idzie(to juz wtedy jak naprawde nie chce usiasc i zjesc sniadania)

a poza tym tak jak Pyska mowi, u nas tez to dziala. Pozniej stoi pod lodowka i krzyczy "mniam mniam".:)

Adi jeszcze spi a mamy jechac..juz przesunelam kawke o godzine..niech sobie spi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765296 przez Marta M
Gosiu i nie płakał jak wychodziłaś? Dzielny chłopak :)

Pati aż siadłam znów do zdjęć i znalazłam ;)

Maja na śniadanie je albo płatki, jajecznicę, sałatkę z pomidora z cebulką, wszelkiego rodzaju sałatki, głownie jarzynowa albo z selera naciowego, kanapka z dźemem, miodem, rybka taka z puszki ;)

Może omlet?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765298 przez Mała
Witam
Moja córka chyba postanowiła zadbać o nawilżenie moich rąk i wycisnęła pół kremu na dywan grrrr a ja tylko pralkę byłam włączyć

Pati mój Kamil też tak czasem się buntuje, ręce mi czasem opadają, bo leki musi wziąć a na pusty żołądek to nie bardzo :dry: Zdecydowanie jajka nie odmawia, ale przecież ileż można

Pyśkaaa a jaki macie antybiotyk? Ola ma ceclor i nawet w miarę w smaku, także walki nie ma. Kamil ma zazwyczaj zinnat to to jest ohydztwo :P

Kuba przedszkolak, super :) Gosia Matka wariatka :blink: Ciekawe jak Jogo, pewnie będzie ciągle o niego pytać. A czemu Kurczaśko?

Pyśkaaa, Sylwia fajnie Wam z tymi pogaduchami. Ja wczoraj z sąsiadką na fb gadałam :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765313 przez Pyśkaaaa
Mała właśnie zinnat :dry: lekarz uprzedzał że paskudztwo ale cóż mus to mus

ale u Nas mgła a przydało by sie na spacer przejśc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765339 przez fanka
Witam i ja z domu
jestem na opiece, Dawid chory :-(
Naoglądałam się wczoraj cudnych zdjęć jesiennych ale one mają urok!!1 :kiss: :kiss:
Pysia ciesze się, że w końcu trafiliście na jakiegoś normalnego lekarza, oby było już tylko lepiej.
Gosia daj znać jak wrażenia Kubusia po pierwszym dniu!!

A mój potworek w sobotę zaczął kichać, w niedzielę jakby mu przechodziło bo zastosowalam co miałam w domu ale noc z niedzieli na pon słaba, ja pojechałam do pracy ale dzwoniłam z pracy i mama mówi, że Dawid mocno kaszle, jest trochę ropalony więc zapisałam go do lekarza i okazało się, że wirusówka, póki co ma syrop wykrztusny i standardowo przeciwgoraczkowe itd , oby przeszło, choć dziś w nocy jeszcze obudził sie z mega placzem i mówi, że go brzuszek boli a za sekundę zaczął wymiotować. Zwymiotował i poszedł spać jak gdyby nigdy nic. No nic leczymy się i mam nadzieję, że obędzie sie bez antybiotyku. A do pełni szczęścia, moja mama wczoraj jak się chciała schylić do Dawida to coś jej szczeliło w kolanie, cały czas jest na ketonalu i nie może stanąć spokojnie na nogę. Dzis idzie do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #765349 przez gosia2324
Mala nie wiem czemu? D czasem mówi do niego Kurczaśko i Jagodzie sie to spodobało :)
Marta nie nie płakał,dzielny byl, juz sie nie mógł doczekać, i cieszył sie ze ma na szafce znaczek statku ;)
Ale powiem Wam ze mi jakoś dziwnie :S
Przecież to mój mały synek .... :silly:

Fanka no niestety czas na choroby sie zaczął :dry:

Maja smacznego, my omleta jemy z parowka i "kepuczem" :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #765365 przez Mała
Kuba jaki zadowolony, aż mi się paszcza usmiechnęła :lol: Gosia a Ty wyglądasz rewelacyjnie :blush:

Dawidek zdrowia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765376 przez mgielka22
hejj ja po nocce zazyganej zatrulam sie salatka wczoraj i o 4 rano masakra :X

Zdrowka chrowitkom :kiss:

Gosia buziak dla dzielnego Kubusia :)

Beti fantastycznie bylo wytanczylam sie po wsze czasy dopoki kolano mi nie wysiadlo, a Lila furore robila 4 bite godziny tanczyla bez przerwy :ohmy: dumna ze swojej corci jestem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765377 przez monika1984lodz
dzień dobry

Kuba przedszkolak jak się patrzy :) super :)
już nie moę się doczekać relacji z pierwszego dnia w przedszkolu :)

Franula biedny :kiss:
a Olcia jak się czuje??

Dawidku zdrówka- paskudne wirusy

A my za pół godziny wędrujemy skonsultować wyniki krwi Emi. Ciekawa jestem co wymyśli moja super pediatra- bo z tegoco ja wyczytałąm we wszelkich normach u Emi wyniki bardzo dobre

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765383 przez iwonaNAVI
Witam sie przed praca...dzis mam powera juz mam obiadek zrobiony dzis pulpety w sosie + ryz :) tak mnie naszlo :P

Gosia to zaliczyliscie kolejny etap :) super ze tak dzielnie :)

Pati jak Oli nie chce nic jesc na sniadanko to zazwyczaj platki z mlekiem uda sie przemycic albo jogurt
dzisiaj np nie platki z mleczkiem tylko w kubeczku na sucho zawsze lepsze to niz nic :P

lece szykowac Oliske na dwor i zmykam do pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765394 przez monika1984lodz
Emi na śniadanie pije mleko około 6 czasami 7 a potem je ze mną kanapki albo parówki.
Płatków nie zje nie ma opcji- chyba,że na sucho. a jeśli dodatkowo są czekoladowe to nawet ręką nie dotknie
jajecnica jeszcze wchodzi w grę- ostatnio zjadła z trech jajek :cheer:

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl