BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

10 lata 7 miesiąc temu #765903 przez maja1982
beti - u nas to samo - "mamusia chodz na chwilke" ;) :blush: a dzisiaj przyniosłam mu z pracy takie duze arkusze papieru - a lolus tak słodko mówi "dziekuję mama " tak słodko i szczerze jakbym nie wiem co mu przyniosła wspaniałego :) słodziak moj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765904 przez Pyśkaaaa
dziewczyny te co zamawiały zdjęcia z citeam to muszę odrazu miec sto zdjęc czy moge np jutro albo za jakiś czas wysłać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765907 przez maja1982
Pyśkaaaa napisał:

dziewczyny te co zamawiały zdjęcia z citeam to muszę odrazu miec sto zdjęc czy moge np jutro albo za jakiś czas wysłać?


ja miałam przygotowane od razu 400 bo chyba tyle mozna naraz wysłać - z tego co pamietam!swoją droga to tez musze wywołać kolejna ture zdjęc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765923 przez monika1984lodz
MAła wedłóg norm na wyniku Emi ma za wysoki poziom fosforu- al e ja grzebiąc w necie napotkałam inne normy dla małyh dzieci- i wedłóg nich wszytko jest w normie.A ta sobie wymyśłiła,że mam Emi wprowdzidzić dietę bezfosforową.
nie dawać zółtego sera, parówek , kwaśnych owoców no ogólnie wszystkeigo co moje dziecko uwielbia ma nie dawać

JA tem siede przy Emi aż nie zaśnie - uwielbiam te chwilę :)

Emi rozwaliła babeczkę na stoisku z rekawiczkami- dąła jej pieniązki babka jej rękawiczki a ta do niej "dzięki" :P

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #765927 przez maja1982
monia - skonsultuj to z innym lekarzem jak masz watpliwości co do tej pediatry ;)

Emi :kiss:

ale fajny awatarek :) pokaż ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765930 przez monika1984lodz
Maja no jutro idę :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765933 przez maja1982
spiąca sie potwornie zrobiłam :dry: miałam jeszcze coś porobić ale nie mam siły ani checi ;)

dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765943 przez beti
Maja i ja tez jakas spiaca ostatnio i tez ide odsypiac....


dooobraaanoooc : kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765947 przez Pyśkaaaa
a ja załapałam jakiegos doła....wiec tez ide spac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765951 przez Mała
Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765957 przez Sylwia26081982
Dobranoc Wrzesnioweczki. Podczytuje Was z komórki,jutro coś więcej skrobne. W każdym razie byłam u znajomych a w pewnym momencie miałam juz zrezygnować,bo rozbudowali drogę i nawigacja zglupiala i w kolko jeździłam ale myślę" nie poddam się,bo M mnie wyśmieje" :D:D hihi i dojechalam,50 km w jedna stronę ale opłacało się,pierwszy raz bylam po ich przeprowadzce i mowie Wam w jskim pieknym miejscu mieszkaja,w samym porcie,przez okna widoki na morze mmm..letnia pora bede tam czestym gosciem,dzieciaczki maja wiec Adus sie nie nudzil,tylko przez to błądzenie Zuzia mi się strasznie rozpłakała bidulka.. Ale na miejscu wszystko jej wynagrodzilam:)

Gosia brawo dla Kubusia .

Pyska zdrówka dla Frania

Iwona ja bym posłała,te kilka godzinek zabawy to tylko na plus.

Nie pamiętam co jeszcze Bo tasak się rozpisalyscie :)
.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765963 przez Agusia83
A ja przeczytałam wszystko, ale nie mam siły pisać...tez musze lecieć do łóżka...dziś o dziwo przyszła moja mama, jakby cos przemyślała, ale nic na tamten temat nie mówiła...za to widząc jak wyglądam ugotowała mi zupę i zrobiła krokiety :laugh: kurcze, ale bym zjadła własnie jednego...ale nie mogę...przecież już późno...
Mam nadzieje, że w nocy nie obudzę dzieciaków kaszlem.

Iwonka, szczerze, ja też bym posłała Emi do przedszkola...Nie dlatego, że nie chce mi się z nią siedzieć, ale dlatego, że może bardziej by się oswoiła z dzieciakami...uwielbia się z nimi bawić, ale niestety obecnie nie potrafi dzielić się zabawkami...wszystko jest jej i nie chce dać...oczywiście jak powiem, by pozyczyła, bo nikt jej nie zabierze, to daje i to bardzo ładnie, ale na chwilę, a później od nowa...ciekawe jak będzie bawić sie z Artkiem, już mu zabiera gryzaki...ale potrafi też zadbać o brata i podać mu herbatkę czy smoka :laugh:

Emi była przeziębiona i miała problemy z pisią...myślę, że to przez to tak podwyższone OB...we czwartek pójdę powtórzyć badania...trochę mi jej żal, bo znów będą ją kłuć :( :angry:

Gratulacje dla Kacperka :laugh: Gosia,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Maju, ale z Ciebie malarka :lol: mama fajne zabawy wymyśla, chyba muszę odgapić :silly:

Dawidku, zdrowiej .

Pysia, a jest możliwośc przemycenia antybiotyku do jedzenia?
Np, do jakiejś kaszki? Albo zupy?

To, że Lila robiła furorę, wcale się nie dziwię...nie jedna osoba tak długo nie potrafiłaby tańczyć :silly:

Monia, masz rację, że idziesz do kolejnego lekarza...skoro tam były normy dla 10-latków, a Emi ma raptem 2....nie kumam tego lekarza...

lecę pod prysznic i chyba postaram się jeszcze obejrzeć program na tlc o 22:30 "in vitro"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765976 przez gosia2324
Beti, jak bym poszla do pracy to pewnie by poszła do przedszkola, nie wiem jeszcze ....

Agusia cos Ty jaka pensje ja jestem na wychowawczym do grudnia 2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765984 przez Agusia83
Gosia,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765991 przez iwonaNAVI
Ja zmykam na ten film in vitro dzieki Agus za info :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl