BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

10 lata 7 miesiąc temu #765995 przez Marta M
Dziewczyny nie doczytałam co pisałyście ale chcę zapytać czy Wasze dzieciaczki miały kiedyś widoczną krew w kupce? I co z tym zrobiłyście? Od ponad tygodnia ma zaparcia, kupki robi co dwa dni koło 21-22, nigdy tak późno nie robiła, muszę ją za rączki trzymać bo widzę że się meczy i prosi żeby być koło niej, myślicie że to od zaparć ta krew? że jej naczynka pękają czy mam się martwić?

Jeszcze na to wszystko złapało mnie dziś kilka skurczy brzucha takich dość bolesnych :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765996 przez pati-m
A u mnie na ustach wyskoczyło jakieś paskudztwo :( Nie wiem czy to grzybiczne, czy jakiś wirus na zewnątrz się ujawnił, ale bolą mnie całe usta i wszystkie zęby na dole, taki mi nerwy zaatakowało :( Wzięłam apap, posmarowałam dentinoxem po Kacprze i już nie wiem czym się ratować :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765997 przez monika1984lodz
Marta jak ma zaparcia to bardzo możliwe,że od tego- kup i jej podaj probiotyk- ja daje biogaja. jogurt naturalny też możesz podać.biedna Majcia :( :kiss:

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766002 przez Marta M
Dziękuję Monia :kiss:

Wybaczcie ale zmykam już, rano poczytam, jakoś martwię się i te skurcze mnie atakują więc wolę się położyć

dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766026 przez Agusia83
Monia tez myślę, że zaparcie może powodować pękanie naczynek...ale nie wiem czy nie lepiej to zbadać...

dziewczyny ryczeć mi sie chce oglądając ten program...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766082 przez Pyśkaaaa
Witam :)
Marta z Frankiem mam ten problem i krew tez była mój lekarz stwiedził że jak są zaparcia i krew to już trzeba leczyć fakt pekaja naczynka najczęściej ale to się może zdarzyć raz na jakiś czas a nie przy każdej kupce....
Pati mi sie robił jakis zajad jak miałam za mało żelaza to jeden z objawó który może ale nie musi wystepować ja wyleczyłam takim miodzikiem z oriflame bo nie ma za bardzo co używać można...

a mnie całą noc męczyły skurcze na przemian z biegunką i koszmarami ledwo co zyję....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766091 przez Pyśkaaaa
Mała najlepszego :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766094 przez Mała
Witam
Ja też oglądałam ten program o in vitro, ale mi było szkoda tej pary, dokładając jeszcze wiedzę ze staraczek, jak to jest im ciężko, normalnie jesteśmy szczęściarami, że mamy dzieci.

Marta ja myślę, że od zaparć, ale jakby się powtarzało to powiedz lekarzowi. A jak dziś skurcze, Hubercik grzecznie tam siedź u mamy

Pyśkaaa Ty też skurcze, oj ciężka noc. Dziękuję :blush: :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766111 przez gosia2324
WITAM

MAŁA STO LAT KOCHANA !!!!
Witaj po stronie 30 stek :silly: :P :woohoo: :woohoo:


Pyska, o kurka skurcze + biegunka u mnie = porodówka :blush: :silly:

JA tez oglądałam ten wczorajszy dokument :(
Kurcze nie wiedziałam ze ta endometrioza to takie świństwo :(

Przedszkolak juz odprawiony :) :blush:
Dostal dzis wierszyk na pasowanie na przedszkolaka i jak przeczytałam te 3 linijki to sie pobeczalam B) :S :blush: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766159 przez slowiczek
ale szaro buro i ponuro :(
z trudem zwlekłam się z łóżka o 9 żeby zrobić śniadanie, a teraz znowu siedzę pod kołdrą :silly:

Marta, u nas czasem pojawia się krew przy hardcorowych akcjach kupkowych

Mała, wszystkiego najlepszego BABO :) :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766172 przez iwonaNAVI
Mala wszystkiego co najlepsze i spelnienia wszystkich marzen :kiss:

Pyska Marta zwolnijcie tempo :)

I ja ogladalam ten program o in vitro :( straszne ze czlowiek tak bardzo chce robi wszystko co tylko mozliwie i znowu sie nie udaje ...dziekujmy Bogu ze mamy nasze kochane babelki

Marta ja bym poszla z Majka do lekarza krew w kupce to zly znak lepiej to sprawdzic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #766173 przez Sylwia26081982
Hejka.

U nas nocka ok. Spalismy jak Aniołki i chyba jestem za bardzo wypoczeta bo lenistwo mnie ogarnelo.

Mała sto latek i spełnienia marzeń :)


Gosia napisz wierszyk, naucze Adusia :)

Marta biedna Majcia, moze trzeba diete jakas zrobic ?

Monia śliczny avatarek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766177 przez Sylwia26081982
Co doIn vitro to mam tu takich znajomych, podchodza trzeci raz i jak teraz sie nie uda to koniec marzen o dziecku i jedynie cud im pomoze,, Nie ogladalam tego programu, jakbyscie slyszaly o powtorce dajcie znac.

Duzo znam ludzi co pragna dziecko i nie moga miec..dlatego uwazam ze mam nieziemskie szczescie majac dwa tak kochane szkraby :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766197 przez pati-m
Dzień dobry,
Rany ja też pół nocy się męczyłam ale z powodu bólu przez to dziadostwo :( Nawet gorączki dostałam :( Padłam zmęczona dopiero ok.4. Na szczęście S. zajął się Kacperkiem, a ja mogłam chwilkę pospać dłużej.

Ja nie widziałam tego programu, ale mamy znajomych którzy starają się o dziecko od ok.6 lat i nic :( A z invitro nie mają zamiaru korzystać ze względów religijnych, adopcja też odpada bo chcą mieć swoje. No więc czekają na cud :(


Mała - SPEŁNINIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Gosia - o jaaaa, Kubcio będzie miał pasowanie! Na pewno się zryczysz! :blush: Nawet mi się tak ciepło na serduchu zrobiło i się wzruszyłam jak to przeczytałam. Wiem jakie to są emocje, nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #766213 przez pati-m
Dziewczyny!!! Właśnie miałam tel. ze szpitala! Ten prof. co ma robić echo Zuzi w piątek nie może, więc przesunęli mi wizytę na jutro na 11.30! :cheer: Tak się boję! Cieszę, się że wcześniej ale lęk jest. Błagam trzymajcie jutro kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl